Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinės, batukai, tapkutės

Gal kasnors galetu padeti ir paaiskintu kaip megzti sitas kojnes, neykertu niekiap schemos. Moku tik paprastas kojnes megzti o sitas rastas man nesuprantamas, gal kas galetu paaiskinti sia schemele? Buciau labai dekinga smile.gif drinks_cheers.gif


http://www.garnstudi...k...=10&lang=en
Atsakyti
labas,kaip suprantu cia yra keltiskos pynes. gal bandei ieskoti temoje "Airiskas mezgimas" ?
Atsakyti
QUOTE(Llauritta @ 2007 11 24, 20:56)
aš mezgiau pagal simres duotą schemą, gavosi ne iš pirmo karto, bet gavosi  thumbup.gif ačiū už schemutę. Įdėčiau foto, bet kad man neleidžia... verysad.gif

sakyk kur ta schemute, niekiap nerandu, jei nesunku idek cia nuoroda ar foto, ar atsiusk man i emeil'a tamulait@one.lt
Atsakyti
mano mamos megztos gražuolės wub.gif user posted image
Atsakyti
Mergytes, reikia pagalbos blush2.gif Gal kuri priiminejat uzsakymus ax.gif labai noriu, kad numegztumete batukus naujagimiui ax.gif Gal kuri apsiimat?
Dar sau paprasyciau tuo paciu, kad numegztumete blauzdines blush2.gif na tokios kur kaip kojines be pedos ax.gif ar butu galinti apsiimti toki darbeli? Prasykit man i a.z., arba dar geriau i maila linutemiscichina@yahoo.com Del kainos suderinsim, aciu... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(moony @ 2007 11 30, 15:32)

kokios fainos bigsmile.gif vat ir tokiu dar noreciau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2005 07 04, 10:31)
pati esu "super" mezgeja. kai buvau nescia turejau labai daug laiko ir noro megzti, bet kol issiaiskinau sutrumpinimus ir t.t. labai daug laiko praejo ir daug pradetu batu isardyti teko...
Vienai moteriskei pazadejau isversti, tai gal mano triusas bus naudingas ir jums. Todel pradedanciom dedu pazodini batuku vertima. gaila neradau internete originalo... ir nuotraukos... bet batai  thumbup.gif  lengvai ir greitai mezgasi ir atrodo
liuksiskai. Net mano vyrui grazus buvo...

Super batai

Užmesti 36 akis

1 eilė: K1+, K15, K1+ , K1, K1+, K15, K1+, K1 = 40 akių
2,4,6,8 ir 10 eilės: visos gerosios akys
3 eilė: K1+, K16, K1+ , K3, K1+, K16, K1+, K1 = 44 akys
5 eilė: K1+, K17, K1+ , K5, K1+, K17, K1+, K1 = 48 akys
7 eilė: K1+, K18, K1+ , K7, K1+, K18, K1+, K1 = 52 akys
9 eilė: K20, K1+ , K9, K1+, K21 = 54 akys
11 eilė: K20, K1+ , K11, K1+, K21 = 56 akys

sekančias 6 eiles megzti visomis gerosiomis akimis

Kulnas:
18 eile (atrodo)  - K32, K2tog, apsukti mezginį, K11, K2tog, apsukti, taip kartoti kol liks 34 akys, tada megzti gerosiomis akimis iki eiles galo.

kazkelinta eile (jau pameciau skaiciu) - megzti gerosiomis akimis.

kazkelinta+1 eile - *K2, k2tog, YO,  kartoti nuo * iki galo, baigti K2

smile.gif kazkelinta+2 eile - mezti blogosiomis akimis

K2,  sekančią ir kas penktą akį megzti - K1+ iki eilės galo, likusias akis megzti gerosiomis = 41 akis

Bato “aulas”: *K3, P1 kartoti nuo * iki eilės galo baigiant K1.  Reikia numegzti 30 tokių eilių (arba tiek kiek norisi , nes 30 eilių numezgus gaunasi ilgas, perlenkiamas pusiau aulas)
Užbaigti mezginį, susiūti siūles.

Nunerti vąšeliu pynelę norimo ilgio ir perverti per batukų skylutes. (galima ir siaip kokią juostelę).

Sutrumpinimai:
K1 – viena gera akis (skaičius prie K rodo gerųjų akių kiekį)
K1+ - is vienos akies ismegzti 2 geras akis. (tipo platinimas smile.gif )
P1 – viena blogoji akis  (skaičius prie P rodo gerųjų akių kiekį)
K2tog – 2 akis sumegzti i viena (geriau butu gerąja akimi)
YO – uzmesti aki (iš priekio ant virbalo uzmesti siūla – taip gaunasi papildoma akis)

sekmes. tikiuosi versdama klaidu nepadariau smile.gif


Sveikos!
Daug kartu pasinaudojau ivairiausiais patarimais ir idejomis, bet prie situ batuku uzkliuvau unsure.gif Niekaip nesuprantu, kaip megzti ta kulna!!!! Ka reiskia tas "apsukimas"?? Jei ismezgu 32 akis ir 2 sumezgu, tada reikia mezgini apsukti ir megzti 11 akiu,po to sumegzti 2 akis ir vel mezgini apsukti? Tai kad po to nesigauna ismegzti vel 32 akiu- ju jau pritruksta! Pagalbos!!! O gal kas turit normalia schema, nes is aprasymu nelabai suprantu. Megzciau batukus 5 virbalais, bet gyvenu Italijoj, o cia nera tokiu virbalu lotuliukas.gif Jau beveik visa miesta aplaksciau.
Atsakyti
O nuo kiek zinuciu galima nuotraukytes ikelt? g.gif

Ikvepimui aplankius numezgiui maziukui kojinytes, noreciau cia parodyt rolleyes.gif tik nezinau, ar jau turiu tokias teises? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2007 12 04, 17:56)
O nuo kiek zinuciu galima nuotraukytes ikelt?  g.gif

Ikvepimui aplankius numezgiui maziukui kojinytes, noreciau cia parodyt  rolleyes.gif tik nezinau, ar jau turiu tokias teises?  ax.gif

nuo simto
Atsakyti
nuo kokio simto...as tik uzsiregistravus jau keliau.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(puupsikas @ 2007 12 04, 17:02)
nuo kokio simto...as tik uzsiregistravus jau keliau.. blink.gif


man atrodo kad senais gerais laikais biggrin.gif buvo galima ikelineti nuo pat pradziu tik prisijungus, tik veliau prasidejo reikalavimai unsure.gif

zodziu, atrodo, kad as jau galesiu, tai sivakar nusimato fotosesija smile.gif tikiuosi greit ikelti kojinytes doh.gif
Atsakyti
galima nors ir užsiregistravus pirma vakara ir kart kelt nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
http://picasaweb.goo...235287023198626

Noriu kažko panašaus
Atsakyti