Įkraunama...
Įkraunama...

Klinikų pranašumas prieš kitas Kauno gimdyklas

As gimdziau pries 10men, o jokio konvejerio nebuvo, prieziura ideali ir po gimdymo. O nemanau kad gydytojas turi atsiminti kas ir kiek dave. Turi - duodi, neturi - neduodi
Atsakyti
As kai iseidinejau is ligonines, tai mums truputuka teko palaukti kol bus visi popieriai supildyti. Laukti teko del to, kad pries tai nakti buvo 9 gimdymai, 11 vaikeliu. Pati maciau kaip gydytojai ne vaiksto, o begioja, nes buvo daug darbo. Gydytojai atsiprasinejo, kad teko mums laukti, nes darbo buvo reanimacijoj, skyriui, vel reanimacijoj. Mums nebuvo labai jau sunku laukti, nes pagalvojus, svarbiau vaikiukus sutvarkyti reanimacijoje, bent mes tai tikrai butume dekingi, jei ten pirmiau mumis pasirupintu, o tik veliau isleidinetu sveikus vaikiukus namo. Taip kad nezinau kaip buvo seniau, dabar kliniku tvarka man tikrai patiko. O tos kalbos, kad gydytojai pamirsta kas duoda kyshi, kas ne... kas taip kalba? Kiti kliniku darbuotojai??? Taigi ten kaip ir visur yra intrigu, juodo pavydo.
Atsakyti
Sveikos mamos,
as taip pat apsisprendus gimdyti KMUK, taciau nezinaukaip ten papualti. Kol kas lankausi savo seimos centre pas savo gyd. O ar i klinikas papuolant nereikia jokio siuntimo? Papasakokit kaip ten vyksta viskas su registravimu, ar jus klinikos prieme pagal registracijos vieta? Man baisu, kad manes nepriims sad.gif
Atsakyti
Aš labai patenkinta,kad kimdžiau KMUK. smile.gif Buvau susitarus su gyd.,tai čia jokio konvejerio negalėjo būt,be to ,kliuvo nuostabi akušerė Dovilė.žinojau ,kad tą naktį buvau septina pagimdžius,bet nepaskutinė,tačiau nepastebėjau ,kad trūktų dėmesio.Ovaikų seselės iš viso fantastiškos.TĄpatį galiu pasakyt apie prižiūričias akušeres.Netgi apie slaigutes tik geri atsiminimai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2005 03 03, 12:47)
Sveikos mamos,
as taip pat apsisprendus gimdyti KMUK, taciau nezinaukaip ten papualti. Kol kas lankausi savo seimos centre pas savo gyd. O ar i klinikas papuolant nereikia jokio siuntimo? Papasakokit kaip ten vyksta viskas su registravimu, ar jus klinikos prieme pagal registracijos vieta? Man baisu, kad manes nepriims sad.gif


Siais laikais nescioji gali gimdyti kur tik panorejusi, net namie, tongue.gif taigi i klinikas patekti jokiu siuntimu nereikia, tik su savimi turek nesciosios kortele. smile.gif
Jei nori tenai antradieniais, atrodo nuo 12 val vyksta pamokeles apie gimdyma, po kuriu nuveda ir aprodo gimdyklas. mirksiukas.gif Patikek jos fantastiskos. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kai mes pirma karta nuejom su vyru, tai jis klausia, o tai kur tie metaliniai stalai ant kuriu reikia gimdyti. ??? g.gif gydytoja i mus paziurejo kaip i kokius aborigenus biggrin.gif blush2.gif
taigi linkiu sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 03 04, 00:52)
Siais laikais nescioji gali gimdyti kur tik panorejusi, net namie,  tongue.gif taigi i klinikas patekti jokiu siuntimu nereikia, tik su savimi turek nesciosios kortele. smile.gif
Jei nori tenai antradieniais, atrodo nuo 12 val vyksta pamokeles apie gimdyma, po kuriu nuveda ir aprodo gimdyklas.  mirksiukas.gif Patikek jos fantastiskos. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Kai mes pirma karta nuejom su vyru, tai jis klausia, o tai kur tie metaliniai stalai ant kuriu reikia gimdyti. ??? g.gif  gydytoja i mus paziurejo kaip i kokius aborigenus biggrin.gif  blush2.gif
taigi linkiu sekmes!!!

Visiška teisybė, neabejok ir rinkis klinikas. Aš pati esu net ne iš Kauno, o pasirinkau klinikas. Turėk pasą, sodrą ir nėščiosios kortelę ir vsio, viską suregistruoja ir net nesikabina, ko čia atvažiavai į klinikas.
Atsakyti
gimdžiau klinikose ir esu be galo patenkinta. Medicinos personalas be galo dėmesingas ir gerai išmano savo darbą.Profesinės žinios matosi kad nuolat gilinamos. Akušerės labai malinios į palatą po kelis kartus užeina klausdamos ar viskas gerai. o jei kas ne taip tai tyrimai tuoj atliekami tą pačią dieną.
Atsakyti
ech,tikiuos kai man reikes gimdyti,tai klinikose viskas tik dar lbaiu patobuleje bus tongue.gif ax.gif kas cia zino, gal po dvieju metu, ir atskiras palatas motina kiekviena tures ax.gif nu juk visko gali ivykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2005 03 07, 15:07)
ech,tikiuos kai man reikes gimdyti,tai klinikose viskas tik dar lbaiu patobuleje bus tongue.gif  ax.gif  kas cia zino, gal po dvieju metu, ir atskiras palatas motina kiekviena tures ax.gif  nu juk visko gali ivykti smile.gif


Aha, galetu taip buti, bet tikriausiai to nebus, nebent reiketu dar viena pastata pastatyti, kad ten visos tilptume biggrin.gif
As tai nesiskundziu, nes gavau vienute, su tuliku ir telefonu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš tai visai patenkinta likau ,kad buvau dvivietėj palatoj,nes išgulėjom 10 dienų.Viena būčiau nusibliovus ,kai vaikiuką kišdavau dėl geltos į inkubatorių ir traukdavau.Kažkaip pakliuvo puikios moterys ,kurios padėjo su emocijom tvarkytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 03 05, 11:10)
Visiška teisybė, neabejok ir rinkis klinikas. Aš pati esu net ne iš Kauno, o pasirinkau klinikas. Turėk pasą, sodrą ir nėščiosios kortelę ir vsio, viską suregistruoja ir net nesikabina, ko čia atvažiavai į klinikas.


kur jau kabinsis tongue.gif , mums dar pasakė: "Kokia garbė mums, kad jūs iš Vilniaus atvažiavot" mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip bent jau man tai ramiau buvo, kad as is anksto zinojau pas ka gimdysiu. Tiesiog turejau savo daktara, pas kuri vaiksciojau, kuris tikrai buvo labai rupestingas. Ir jei pradedi gimdyti nakti ar svenciu dienom, vistiek skambini jam, jis atvaziuoja. Ir ne tik kai jau gimdai. Jei kas neaisku, ar blogai jautiesi, gali jam skambinti. Bet aisku, kad jei ir neturesi gydytojo, atvaziuosi ir ten tave tikrai priims.
O del vienuciu, tai klinikose per pamokeles jau sake, kad stengiamasi, jei gimdyve pageidauja, ja viena palatoje apgyvendinti. Na zinoma, jei kitos palatos perpildytos, tai nori nenori, gausi kambarioke. As gyvenau dvivieteje palatoje, bet aciu Dievui, viena. Nes mano lelius irgi gulejo reanimacijoje, tai praktiskai visas 10 dienu su manim palatoje pragyveno vyras.
Atsakyti