Įkraunama...
Įkraunama...

Klinikų pranašumas prieš kitas Kauno gimdyklas

QUOTE(ciukse2003 @ 2008 07 17, 20:30)
beje gal gali parasyti i asmenine sms kiek ta palatele kainuoja, nes mum apei kainas niekas neuzsimine  ax.gif


O kam į asmeninę, jei vilmado jau parašė (žr. aukščiau):

QUOTE(vilmado @ 2008 07 14, 20:42)
3. Mokamu palatu yra 10 (ir 3 ir 2 aukste) principas toks: atvaziuoji i priimamaji ir is karto sakai, kad noresi mokamos palatos - jeigu yra  - gauni, kaina - 3 paros - 300 lt (t.y. 1 para - 100 lt.), jei yra kokiu komplikaciju ur reikia dar paguleti, tada kitos paros po 60 Lt (tipo akcija  hihihi.gif ) gali ir trumpiau guleti - 1 ar 2 paras (kaina uz para - 100 lt) Tos palateles tai tikrai LIUKSAS - vyras gali buti ir nakvoti kartu, gauna leidima ivaziuoti i kliniku teritorija, galima naudotis internetu, vonia ir tualetas tik tau, plius saldytuvas, mikrobange, virdulys, telikas ir PRIVATUMAS!!!


Gulėjau pati po gimdymo – niekur daugiau nenoriu, tas privatumas buvo vertas sumokėtų pinigų. drinks_cheers.gif



Atsakyti
o dar norejau pasiteirauti, siandien sutikau zmogu, kuris man tvirtino, kad klinikose prieziura po gimdymo prasta, kad atseit neateijna, nu zodziu nesirupina, ar tiesa?jau visai susimaisiau, beje gal zinote kas kiek tarkim kainuoja susitarimas su gydytoju, nes gandai daejo, kad jei taries su gyd ir jis tuo metu dirba, tai 1000, o jei nedirba, tai 2000.ar tiesa cia, ar tokiu kaip stafkiu kaip ir nera, ir duodi kiek pats sumastai. nes mes jau lyg ir turime nusiziureje gyd, bet jis atostogose, tad jo paklaust ner kaip, o tada jei cia rimtj tokios kainos, tj as tu 2000 gal ir nelabai noriu palikti...
Atsakyti
numes taremes klinikose gimdyt ir zadam duot gydytojui 500lt- jei viskas normaliai ir cezario nedarys..
tikrai kad moket 2000lt tai niekad negirdejau:hm
Atsakyti
QUOTE(ciukse2003 @ 2008 07 18, 20:38)
o dar norejau pasiteirauti, siandien sutikau zmogu, kuris man tvirtino, kad klinikose prieziura po gimdymo prasta, kad atseit neateijna, nu zodziu nesirupina, ar tiesa?jau visai susimaisiau, beje gal zinote kas kiek tarkim kainuoja susitarimas su gydytoju, nes gandai daejo, kad jei taries su gyd ir jis tuo metu dirba, tai 1000, o jei nedirba, tai 2000.ar tiesa cia, ar tokiu kaip stafkiu kaip ir nera, ir duodi kiek pats sumastai. nes mes jau lyg ir turime nusiziureje gyd, bet jis atostogose, tad jo paklaust ner kaip, o tada jei cia rimtj tokios kainos, tj as tu 2000 gal ir nelabai noriu palikti...


Bent pas mane i palata tai lakste kas netingejo, atsibodo jau norejau ramybes. Jei ne daktare, tai sesele, jei ne sesele tai vaiku gyd, jei ne ji tai valytoja ir taip istisai.
O del siu vadinamu stafkiu nesamone, neseniai gimde pazystama, buvo susitarusi dave 800 lt gyd ir akuserei 100lt
Atsakyti
dekui labai, nes man jau cia baisu pasiodare, galwoju kai uzsisauks sumyte, o jau poto kitur neisvaziuosiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos!
Kokia gera, rupestinga akusere galit rekomenduot KMUK'e?
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas galit pasakyti, ar po Cezario su dvyniais irgi į bendrą palatą kelią?
Nes jei imti mokamą palatą, ir gulėti teks kokių 10-14 dienų, nemanau kad visų kišenė tai leidžia.
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2008 07 25, 15:23)
Sveikos.
Gal kas galit pasakyti, ar po Cezario su dvyniais irgi į bendrą palatą kelią?
Nes jei imti mokamą palatą, ir gulėti teks kokių 10-14 dienų, nemanau kad visų kišenė tai leidžia.

jeigu guli daugiau dienu, tai nereik uz kitas dienas po 100lt.
Bent jau pries metus pirmos trys paros buvo po 80lt, o kitos po 50 berods.
Atsakyti
QUOTE(Sarytė @ 2008 07 25, 15:23)
Sveikos.
Gal kas galit pasakyti, ar po Cezario su dvyniais irgi į bendrą palatą kelią?
Nes jei imti mokamą palatą, ir gulėti teks kokių 10-14 dienų, nemanau kad visų kišenė tai leidžia.


Manau taip, mokama yra mokama, jei bus nemokama vienviete galbut ja ir gausi, laimes dalykas jau cia 4u.gif

Forgete, kad dabar jau ly viena para 100 lt, o po triju paru kazkiek pigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tafi: 25 liepos 2008 - 15:10
QUOTE(Sarytė @ 2008 07 25, 16:23)
Sveikos.
Gal kas galit pasakyti, ar po Cezario su dvyniais irgi į bendrą palatą kelią?
Nes jei imti mokamą palatą, ir gulėti teks kokių 10-14 dienų, nemanau kad visų kišenė tai leidžia.

Su dvyniais gulejau klinikose. Tikrai kelia i bendra palata, jei neimi mokamos.
Atsakyti
QUOTE(ciukse2003 @ 2008 07 18, 20:38)
o dar norejau pasiteirauti, siandien sutikau zmogu, kuris man tvirtino, kad klinikose prieziura po gimdymo prasta, kad atseit neateijna, nu zodziu nesirupina, ar tiesa?jau visai susimaisiau, beje gal zinote kas kiek tarkim kainuoja susitarimas su gydytoju, nes gandai daejo, kad jei taries su gyd ir jis tuo metu dirba, tai 1000, o jei nedirba, tai 2000.ar tiesa cia, ar tokiu kaip stafkiu kaip ir nera, ir duodi kiek pats sumastai. nes mes jau lyg ir turime nusiziureje gyd, bet jis atostogose, tad jo paklaust ner kaip, o tada jei cia rimtj tokios kainos, tj as tu 2000 gal ir nelabai noriu palikti...

As tai nezinau kas gelejo pasakyti kad bloga prieziura... Nu super man viskas buvo! thumbup.gif Gal cia nuo zmogaus priklauso - turiu pazistama kuriai aptarnavimas visur blogas, nes niekas nesupranta kokia jinai isskirtine doh.gif O kas del pinigu - kai as gimdziau, tad buvo 500+ jau kiek patys sugalvosit. Tai mes musu gydytojui mokejom 700, anesteziologui 200..o akuserei taip ir neapsisprendem, nes per mano gimdyma ju gal 4 pasikeite..bet siaip apie 100 gal...nu priklauso kaip tu patu jauteisi.
Atsakyti
sveikos, gal galite kas is gimdziusiu klinikose pasakyti, ar galima gimdymui prasidejus taip "is lempos" nuvaziuoti i klinikas, ar priims? turiu omeny kad as nesitarus, ir visa nestuma lankausi kitur ax.gif dabar kai liko 2,5 savaites pradedu dvejoti, galvoju kad klinikose butu saugiausia, jei kas nenumatyto vaikuciui ar man atsitiktu, kad ten vis delto geriausia pagalba butu smile.gif
Atsakyti