Įkraunama...
Įkraunama...

Dainava: l/d "Želmenėlis"

Tai ir mes lankom šį darželį.Nors nėra jis mums visai prie pat namų.bet vos užėjau iškart patiko.toks dėmesys,ir toks darželio gražumas...man tikrai patiko aplinka,labiau nei kito darželio ,kuris arčiau mūsų namų.tai va.tik gaila,kad mes retai jį lankome.dažnai serga mano vaikas... cry.gif na,o dėl dovanėlių.... blush2.gif nežinau kaip jums... ax.gif bet... ax.gif 4u.gif

aš galvoju ir jaunėlį vesti...bet dar abejoju.jam du metai... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dukrytę nuo kovo mėnesio į Želmenėlį vedu. Jokių dovanėlių nenešiau nei direktorei, nei auklėtojai tongue.gif . Užrašė iš karto. Nors dukrai buvo jau 3metai bet kazkodel užrašė į lopšelio grupę 2.gif . Galvoju nieko, sakė kad ten 2,5 - 3 metų vaikai, kad jai ten bus geriau, bet kai pamačiau tai tuputėlį pasimečiau, nes maniškė ryškiai matėsi, kad vyresnė . Galvojau perrašyti į vyresnę, sako po mėnesio. Susirgom. paskui2 sav. paėjo ir vėl susirgo. taip likom lopšelio grupėj. Dabar kalbėjau, kad nuo rudens eitų į truputėlį vyresnių grupę 4- 5 metų, nes gruodį mums bus 4. Liepė ateiti rugpjūčio pradžioj, nes vidyrį grupes sudarinės. Kaip ieškojau darželių jis man geresnis pasirodė, negu dabar, kai lankom g.gif . Gal daržely kitaip, nežinau, bus matyti. Sakiau jei nepatiks perrašysiu į Etiudą. Šiaip tai dukra nesiskundė nei kad skriaustų, nei kad bartų. Būna spektakliukai, kartais multikus rodo, muzikiniai užsiėmimai, turbūt kaip visuose darželiuose. Dirba jie pagal verinėlio programą, bet su folklorine pakraipa. kol kas dar tos pakraipos nesijaučia, gal labiau darželinukai joje dalyvauja. Tai tiek nuomonės apie Želmenėlį.
Atsakyti
As savo mazute kuriai greit bus 3 metukai leisiu i ta darza linelio grupe.Gal kurios eina i ta grupe vaikutis? Noreciau atsiliepimu apie tos grupes aukletoja? LABAI PRAŠAU cry.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif g.gif
Atsakyti
gal yra mamu susiduriusiu su sio darzelio lopselio grupemis 4u.gif gal galetumete pasakyti,kuri is ju visu geriausia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mažė lopšely lankė Giliuko grupę. Pagrindinė auklėtoja Asta, direktorės dukra. Man pasirodė, kad ji visą laiką skuba ir neturi laiko kada papasakoti apie vaiką, maždaug "viskas gerai" g.gif , tai man labai nepatiko, nors jau direktorė, tai tik šitą grupę ir gyrė (ir visiškai suprantama kodėl). Nežinau, gal žmogaus toks būdas skubėti, juk skubantys žmonės atrodo svarbesni. Pakaitinė auklėtoja buvo Jolanta, ji ateidavo kas 2 dienos. Jai tai tik galiu padėkoti, dabar ji mano dukters darželio grupėj kaip pakaitinė ar pagrindinė nežinau, nes pagrindinė auklėtoja labai susirgus. Ji visą laika randa laiko papasakoti apie vaikučio dieną, nepamiršta pagirti. Dukrytei ji labai patinka, man irgi thumbup.gif . Toliau dar buvo šeiminikė Nijolė, nežinau kodėl, bet man ji nelabai patiko g.gif Nors ir mažai kalbėjau, bet toks vaizdas, kad labai jau nori įsiteikti, gal paprasčiausiai nesutapo mūsų biolaukai biggrin.gif Šiaip tai Miglutė nesiskundė, buvo prižiūrėta, nors ji toj grupėj buvo vyriausia (dabartinėj - jauniausia tongue.gif )
Atsakyti
Buvom ir mes šiandien šitam daržely, visai jaukus pasirodė. Maloniai pabendravom su kažkokiom moteriškėm, parašėm prašymą. Ryt vėl eisim, nes nebuvo direktorės ir neturėjom gimimo liudijimo kopijos. Žiūrėsim ką "valdžia" šnekės smile.gif

Atsakyti
Mes ir buvom tame darzelyje. Uzsiregistravom, uzsirasem ir nuo geguzes 1 pradsim lankyti. nezinau kokioj grupej busim, nezinau dar ne aukletoju. blush2.gif bet siaip bendras vaizdas man visai patiko. labai maloni direktore. sake, jei reiketu greiciau atvest, galim vesti. nors musu mergytei 1.2 m. ax.gif
tik pagalvoju, g.gif ar nieko baisasu, jei mano mergiuke bus ten pati paziausia.... unsure.gif bijau, kad didieji neskriaustu.. verysad.gif gal kuri turit tokios patirtie? unsure.gif
Atsakyti
Leliuke ,gal į saulutės grupę vesit?Mes neseniai pradėjom eiti ten ,tik maniškė vyresnė . smile.gif
Atsakyti
Mes irgi susitvarkėm viską, pradėsim lankyti nuo balandžio 3 d. Tikiuosi viskas bus gerai, dukrytė labai mėgsta su vaikučiais bendrauti, tik šiek tiek bijau, kad mamytės truks... O labiausiai bijau ligų doh.gif

Direktorė labai maloni pasirodė, visaip kalbino Kamilytę, davė tušinukų pažaisti smile.gif Mums grupės irgi nepaskyrė, ateisim prieš balandžio pradžią ir tada viską sužinosim. Liepė išmokyt ant puoduko prašytis, tai nežinau, sunku jaučiu bus, nes dar su tuo daiktu nedraugaujam.

Leliuke, nebijok, viskas bus gerai 4u.gif (aš save irgi taip įtikinėju..)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betina: 24 vasario 2006 - 12:55
Ir as bandysiu i sita darzeli uzsirasyt...Jei pavyks...Tad rasykit visos kuriu vaikuciai lanko,svarbi kiekviena nuomone! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leliuke @ 2006 02 23, 11:10)
Mes ir buvom tame darzelyje. Uzsiregistravom, uzsirasem ir nuo geguzes 1 pradsim lankyti. nezinau kokioj grupej busim, nezinau dar ne aukletoju. blush2.gif  bet siaip bendras vaizdas man visai patiko. labai maloni direktore. sake, jei reiketu greiciau atvest, galim vesti. nors musu mergytei 1.2 m.  ax.gif
tik pagalvoju,  g.gif ar nieko baisasu, jei mano mergiuke bus ten pati paziausia....  unsure.gif  bijau, kad didieji neskriaustu..  verysad.gif gal kuri turit tokios patirtie?  unsure.gif

Aš vedžiau irgi 1,2 metų. Ir nieko. Susitvarkė, buvo pamigdyta, pamaitinta, nuprausta..

QUOTE(ireba @ 2006 02 27, 22:38)
Ir as bandysiu i sita darzeli uzsirasyt...Jei pavyks...Tad rasykit visos kuriu vaikuciai lanko,svarbi kiekviena nuomone!  mirksiukas.gif

Mes einam į Saulutės grupę. Labai esu patenkinta. Iš pradžių mažoji pasilikdavo su ašarom, bet dabar kartais net išeit nenori.. thumbup.gif
Atsakyti