Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokate gydytojui į "kišenę"?

Apklausa: Ar kada nors mokėjote gydytojui į "kišene" ir ar pritariate tam? (256 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(#vėja# @ 2008 05 06, 22:32)
Maniau, man gimdančiai padėti ir suteikti būtiną pagalbą yra jų darbas ir atsakomybė, kodėl dar užtai turėčiau primokėti...
Tačiau savo vaikų gydytojai nešame "prezentus" didžiųjų švenčių proga: saldainių, kavos, arbatos... Tokia praktika, o kadangi kitą sykį pasitaiko, kad jie per mėnesį suserga vienas po kito ir tenka ją kviestis dukart ar dažniau, norisi  atsidėkoti, nors ir puikiai suvokiu, kad lankyti ligoniukus jai priklauso. Tačiau mūsų nešamos dovanos yra ne kaip kyšis už tai, kad ji neva savo darbą atliktų geriau, o padėka už rūpinimąsi, šiltus santykius.
Beje, nepažįstu nė vienos mamos, kuri savo vaiko/-ų gydytojai nebūtų nešusi dovaų ar teikusi pinigų. Tokia visuotinė praktika...  cool.gif

perskaiciau nuomone, kuri tiksliai sutampa su mano nuomone ir mintimis drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba ryta,pas mus buvo toks atsitikimas,kad vaikiukas buvo i reanimacija papuoles,ir kai turejo perkelt i skyriu "nebuvo vietos",bet davus vokeli vedejai stebuklingai per kelias minutes skyriui atsirado laisva vienviete palata.tai tokia stai praktika.o siaip tai kai matau nuosirdu gydytoju rupesti tai visada norisi atsidekoti.o kartais be to net negalima apseiti,nes tokia jau ta musu visuomene....












Atsakyti
sveikos mamytės,aš niekada dar vaiko gydytojai nedaviau pinigėlių,na keletą kartų saldainių ,kavos nešiau.
atsitiko toks dalykas:mano mažiukas sunkiai susirgo,viduriavo 6 paras 40 temperatūra laikėsi,o kaip tyčia atostogavom pas senelius kitame mieste,aišku seneliai suorganizavo pažįstamą gydytoją,buvusią pediatrę,atsidėkojom dovanėle už konsultaciją,nebuvau mačiusi labiau atsidavusio žmogaus savo darbui,įsivaizduoju taip ir turėtų būti prižiūrimas vaikas,palyginau su savo gydytoja tai net apsiverkti norėjosi.grįžom iš atsostogų,kadangi vaikiukas nusilpęs po ligos,nuėjom pasikonsultuoti pas savo gydytoją,aišku tuščiomis rankomis,tai va sulaukėme didelio abejingumo,kraujas nusilpęs,hemoglobinas žemas,rodo uždegimą,svorio daug netekę,o ji pasakė nieko neriekia daryti,...išėjau taip ir nesupratus,net gerklytės nepažiūrėjo,neaišku nuo ko tas uždegimas ir tt.t. žodžiu,kai turiu su kuo palyginti tai abejingumas baisus ir negi dabar turiu nešti tokiai gydytojai voką su pinigais?
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 08 14, 10:20)
sveikos mamytės,aš niekada dar vaiko gydytojai nedaviau pinigėlių,na keletą kartų saldainių ,kavos nešiau.
atsitiko toks dalykas:mano mažiukas sunkiai susirgo,viduriavo 6 paras 40 temperatūra laikėsi,o kaip tyčia atostogavom pas senelius kitame mieste,aišku seneliai suorganizavo pažįstamą gydytoją,buvusią pediatrę,atsidėkojom dovanėle už konsultaciją,nebuvau mačiusi labiau atsidavusio žmogaus savo darbui,įsivaizduoju taip ir turėtų būti prižiūrimas vaikas,palyginau su savo gydytoja tai net apsiverkti norėjosi.grįžom iš atsostogų,kadangi vaikiukas nusilpęs po ligos,nuėjom pasikonsultuoti pas savo gydytoją,aišku tuščiomis rankomis,tai va sulaukėme didelio abejingumo,kraujas nusilpęs,hemoglobinas žemas,rodo uždegimą,svorio daug netekę,o ji pasakė nieko neriekia daryti,...išėjau taip ir nesupratus,net gerklytės nepažiūrėjo,neaišku nuo ko tas uždegimas ir tt.t. žodžiu,kai turiu su kuo palyginti tai abejingumas baisus ir negi dabar turiu nešti tokiai gydytojai voką su pinigais?

kai tai liecia nuolatine vaiko gydytoja,manau geriau paieskot tokios,kuriai uz nuosirdu rupesti galesi atsilygint,o ne skatinti dovanelem kad tik ziuretu tavo vaikuti,vistiek is tokios gydytojos tikros,nuosirdzios pagalbos nesulauksi...na o kai papuoli i ligonine,tai jau manau retai rasi kad kas neduotu i kisene,ten jau kaip norma tokia,bent jau kiek as susiduriau.dar pasisnekejus su kitais teveliais issiaiskinau kad netgi yra "nustatyta" kiek kokiam gydytojui duoti.viesa paslaptis,kad beveik visi duoda ir labai retas gydytojas neima....
Atsakyti
QUOTE(aisteee26 @ 2008 08 14, 09:48)
kai tai liecia nuolatine vaiko gydytoja,manau geriau paieskot tokios,kuriai uz nuosirdu rupesti galesi atsilygint,o ne skatinti dovanelem kad tik ziuretu tavo vaikuti,vistiek is tokios gydytojos tikros,nuosirdzios pagalbos nesulauksi...na o kai papuoli i ligonine,tai jau manau retai rasi kad kas neduotu i kisene,ten jau kaip norma tokia,bent jau kiek as susiduriau.dar pasisnekejus su kitais teveliais issiaiskinau kad netgi yra "nustatyta" kiek kokiam gydytojui duoti.viesa paslaptis,kad beveik visi duoda ir labai retas gydytojas neima....

o kur rasti tokią gydytoją,kuri dirbtų nuoširdžiai ir gerai?tokiam žmogui būtų ne gaila ir atsilyginti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gwaida @ 2008 08 14, 13:06)
o kur rasti tokią gydytoją,kuri dirbtų nuoširdžiai ir gerai?tokiam žmogui būtų ne gaila ir  atsilyginti wub.gif

tai va kad lietuvoje yra vienetai geru,nuosirdziu gydytoju.mes pakeitem dvi vaiko gydytojas,kol atradom treciaja,kuria tikrai galima vadinti gydytoja thumbup.gif na o siaip tokio vienareiksmio atsakymo nera kuri gydytoja gera o kuri ne,cia jau reik pagal save pasirinkiti ir nebijoti keisti ir ieskoti geriausio....
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 07 22, 17:57)
Sveikutės 4u.gif .
Ketinu vaiko šeimos gydytojo prašyti kelalapio į sanatoriją,nes esam amžini ligoniai.Pažįstamos protina,kad "įdėčiau" į kišenę už tai cool.gif .
Sakykit,ar teko kam nors dėti į kišenę,kad išrašytų į kelalapį ir kokia būtų stafkė.Jei nenorit viešai,parašykit až.Labai laukčiau unsure.gif

ir mes prasem kellalapio, tai kad ne seimos gyd. juos dalina lotuliukas.gif ji tik padeda paruost reikiamus dokumentus o kelalapio reik vaziuot i ligoniu kasas patiems. I kisene nedejom ir nemanau kad reikejo, tiesiog atsitiko taip kad susirgom plauciu uzdegimu ir gulejom ligonineje. tad ji pati tuos nuomones buvo kad reikalinga reabilitacija mazylei, labai pasilpom per ta laika, taigi jau uz poros dienu isvaziuojam i palanga thumbup.gif
Atsakyti
Visada duodu,kitaip nemoku schmoll.gif .Paprasčiausiossveikatos pažymos einu irtai į kišenę kišu...Už taisavo šeimos gydytoją,bet kuriuo paros metu galiu trukdyt blush2.gif .
Atsakyti
Man atrodo, griekas dalinti kyšius laikais, kai jau galima laisvai nueiti į privačią kliniką ir susimokėti oficialiai. Dabar jau ir pasirinkt gali gydytoją, jei netiko - pakeist. Mano tėvai sovietmetį pragyveno niekam nė cento nesumokėję, nežadu ir aš niekam mokėt. O už išskirtinę priežiūrą ir rūpestį esu atsidėkojusi jau po gydymo dovanėle.
Atsakyti
QUOTE(Ode @ 2008 08 25, 16:24)
Man atrodo, griekas dalinti kyšius laikais, kai jau galima laisvai nueiti į privačią kliniką ir susimokėti oficialiai. Dabar jau ir pasirinkt gali gydytoją, jei netiko - pakeist. Mano tėvai sovietmetį pragyveno niekam nė cento nesumokėję, nežadu ir aš niekam mokėt. O už išskirtinę priežiūrą ir rūpestį esu atsidėkojusi jau po gydymo dovanėle.


o tai koks skirtumas ar oficialiai privacioj, ar i kisene valstybinej? biggrin.gif
Atsakyti
Su dukra ne karta teko guleti ligoninej, paciai gimdymo namuose ir keliose poliklinikose esame lankesis, bet nei karto nei vienam gyd.nemokejau ir nemokesiu, tai yra ju darbas ir pareiga, o kam tada jie dave priesaika? gal gaisrininkai ir prades imt kysius?
Atsakyti
QUOTE(juraciukaslt@ @ 2008 09 27, 12:41)
Su dukra ne karta teko guleti ligoninej, paciai gimdymo namuose ir keliose poliklinikose esame lankesis, bet nei  karto nei vienam gyd.nemokejau ir nemokesiu, tai yra ju darbas ir pareiga, o kam tada jie dave priesaika? gal gaisrininkai ir prades imt kysius?

Nu, cia jau kiekvieno asmeninis reikalas... Man tai juokinga koki sokolada ar kavos pakeli kysiu vadinti biggrin.gif
Taciau, man paciai smagiau, kai saldainiu dezute gydytojai prie kavos atnesu.. Nebankrutuoju blush2.gif ...
O, kas liecia pareigas ir priesaikas, tai musu visuomeneje, tai labai jau iskreiptas poziuris: mazdaug- gydytojas dave priesaika, tai jam galima ir po darbo likti ir skambinti istisa para, lyg gydytojas nei savo seimos neturetu, nei savo asmeninio gyvenimo! O, atlyginimai, tai gydytoju juokingi! As tai uz toki tikrai nedirbciau schmoll.gif ...
Taigi, gerbkime ir branginkime ypac tuos musu gydytojus, kurie gerai dirba ir mums patinka 4u.gif
Atsakyti