Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

QUOTE(Laumes-juosta @ 2010 03 20, 21:47)
Sveikos! Gal kartais zinote is kur galeciau parsisiusti natu akordenui? dar domintu smuiko natos? kazkaip pianino randu,o su sitais sunkiau, jei atvirai visai nesiseka... gal atsirastu pagalbos is salies? ax.gif


Gal rasi ką nors tinkamo čia:
smuikui
bajanui ir akordeonui
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal kas turite natu is Jurgos kurybos? smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite parduoti V. Krakauskaitės "Jaunasis pianistas". Ieskau dukrai. Lauksiu Jusu zinuciu i az.
Atsakyti
Kaunietės, kur derinate pianinus?
Atsakyti
gal tas turite kokį thomo newman kurinuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebezinau:) @ 2009 12 15, 21:32)
Gal kas šeštadienį žiūrėjo "Lietuvos talentus" ten vaikinukas grojo kūrinį "Švelnumas" gal kas bent autorių žino..ar žino kur gauti jį.. taip noriu aš jo.. toks gražus jis man.. wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 30 gegužės 2010 - 14:03
QUOTE(giletaite @ 2010 05 30, 14:53)


Neziurejau laidos. Ar turite omeny daina ''Svelnumas''? (''tas ranku svelnumas/ nuo sirdies ir nuo veido/ tirpdo vienumos ledus...''). Jos natas tai turiu.
Atsakyti
Sveikos smile.gif . Visą vaikystę norėjau išmokti groti pianini, bet tėvai neleido, nenorėjo pirkti pianino verysad.gif
Dabar turiu savo namus ir pianiną įsigijau smile.gif
Dabar tik reikia geros mokytojos, -o kas mane pamokytų skambinti.
Gal ką rekomenduotūmėt?
Atsakyti
QUOTE(cookiller @ 2010 06 10, 13:53)
Sveikos  smile.gif . Visą vaikystę norėjau išmokti groti pianini, bet tėvai neleido, nenorėjo pirkti pianino  verysad.gif
Dabar turiu savo namus ir pianiną įsigijau  smile.gif
Dabar tik reikia geros mokytojos, -o kas mane pamokytų skambinti.
Gal ką rekomenduotūmėt?

o, visada prasom, su malonumu pamokysiu
4u.gif
jusu pasirinkta programa 4u.gif ir tempu
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2010 06 11, 00:12)
o, visada prasom, su malonumu pamokysiu 
4u.gif
jusu pasirinkta programa 4u.gif ir tempu


Lina, parašykit man į až kur vyktų pamokos: mano ar jūsų namuose ir kt. org. klausymai biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat laisvu metu dirbu su suaugusiais ir vaikais vilniuje smile.gif mokau pianinu. Taip pat galiu parekomenduoti ir dainavimo destytoja mirksiukas.gif visi klausimai i az
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2010 06 11, 17:37)
As taip pat laisvu metu dirbu su suaugusiais ir vaikais vilniuje smile.gif mokau pianinu. Taip pat galiu parekomenduoti ir dainavimo destytoja  mirksiukas.gif  visi klausimai i az

Laba diena visoms, uzejau pas jus i svecius, kadangi reikia jusu patarimu smile.gif .Siandien suzinojome, kad dukryte istojo i muzikos mokykla, i 1ma fortepiono klase 4u.gif . Labai dziaugiames, bet aisku ir vargelis prasides :)Tai buvo mano svajone, bet nelabai pavyko igyvendinti ja, tai pasistengsiu,kad dukryte grotu, ji labai nori. Norejome paklausti keleta klausimeliu,nes jau jus dauguma praejusios ta takeli 4u.gif ;ar labai sunki pradzia? kuom skiriasi fortepionas nuo pianino, nes seip kainos tai skiriasi, o pradzioje mokytis manau tinka ir pianinas. O gal zinote, kas nebegroja, kas parduoda nelabai brangiai smile.gif ?(mes gyvename Kaune). Na laiksiu jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanciuke: 14 birželio 2010 - 10:01