Įkraunama...
Įkraunama...

Skambiname pianinu

http://www.oradimusi...ti_natalizi.htm
yra kelios kaledu dainos,tik melodija,gal kam idomu.
Atsakyti
http://pianotte.szm.com/
Atsakyti
o gal kuri nevisai brnagiai parudodat kokį sintuzatorių ar kažką tokio? rolleyes.gif
Atsakyti
sito tai jau seniai neturiu
gas kas turi baznytiniu giesmiu,ivairiom kalbom,man labi reiketu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuuzia @ 2010 10 21, 14:50)
Ale ieškojau, kad būtų ten natos, tai jau mokėti reikia jo puslapyje :s O taip norisi paprastai išmokti kokių kalėdinių dainų


''Dziaugsmingu sventu Kaledu'' ir ''Tyli naktis'' tinka? jei taip, galeciau persiusti natas... (prasom i AZ) o dar kokia konkreciai daina domintu?
Atsakyti
[quote=volpe,2010 10 25, 17:13]

gas kas turi baznytiniu giesmiu,ivairiom kalbom,man labi reiketu blush2.gif



turiu, bet daugiausia lietuviu kalba. Turbut su natom reiketu? dar turiu kelias lotyniskas, is Taize (tikriausiai), ir grigalisko choralo. Ir keleta kalediniu giesmiu chorui - anglu, vokieciu kalba. Ar kas tiktu?

o rusiska baznytine muzika domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 25 spalio 2010 - 21:57
QUOTE(Lina O. @ 2010 10 25, 20:07)
''Dziaugsmingu sventu Kaledu'' ir ''Tyli naktis'' tinka? jei taip, galeciau persiusti natas... (prasom i AZ) o dar kokia konkreciai daina domintu?


Kad labiau norisi tų ne lietuviškų (aišku čia irgi ne lietuviškos)
Atsakyti
sveikos mergaites
esu savamoksle pianiste smile.gif
ir labai prireike seno gero serialo visos upes teka intro muzilytes natu (all the rivers run, komp. Bruce Rowland)
gal kas turite
buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
[quote=Lina O.,2010 10 25, 21:56]
[quote=volpe,2010 10 25, 17:13]

gas kas turi baznytiniu giesmiu,ivairiom kalbom,man labi reiketu blush2.gif
turiu, bet daugiausia lietuviu kalba. Turbut su natom reiketu? dar turiu kelias lotyniskas, is Taize (tikriausiai), ir grigalisko choralo. Ir keleta kalediniu giesmiu chorui - anglu, vokieciu kalba. Ar kas tiktu?

o rusiska baznytine muzika domina?
[/quote]
taip man reiketu su antom.
tinka taize,bet ne rusu,nes cia italijoj rusu niekas nesupranta.anglu,vokieciu irgi tinka.
lietuviskai vaikisku gerai butu,o suaugusiems tai gerai visos kitos kalbos(tik ne rusu).plius yra ir ivairiu,kaip ave verum,agnus dei......didziu kompozitoriu skirta baznyciai,bet as niekaip nerandu gaidu misriam chorui.
as turejau,bet visos lio lietuvoje,o kazkam sove i galva,ka tai tik slamstas ir po 2 menesiu kai isvaziavau,man viska ismete bash.gif bash.gif bash.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif net nelauke kol pati nuspresiu ar tai reikalinga ar ne.net nepaklause.....
o natas tai galite siusti ir per az
aciu is sirdies
Atsakyti
Sveikos mamytes, teveliai ir siaip visi muzikai prijauciantys zmogeliukai smile.gif)

Noreciau paklausti, ar labai sunku yra ismokti groti http://www.youtube.c...h?v=8gMJL_7M6OQ gitara ar sintezatoriumi? Labai labai noriu padaryti staigmena savo nuostabiems draugams is Vokietijos ir nusiusti jiems video kaip groju sita daina smile.gif Siaip pati esu tik mokykloj dudelem visokiom grojus ir chora lankiau, bet nei gitara, nei sintezatoriumi nesu bandzius smile.gif Kiek mazdaug reiktu pamoku tokiai dainelei? Neatrodo, kad labai sunki, bet gal cia tik tol kol nepradedi... smile.gif

Beje, gal kas galetu nelabai brangiai pamokyti Kaune arba Vilniuj...? Labai profesionalios grojejos man nereikia wink.gif

Geros dienos ir muzikingos nuotaikos!
Aiste wink.gif
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2010 10 26, 09:49)
taip man reiketu su antom.
tinka taize,bet ne rusu,nes cia italijoj rusu niekas nesupranta.anglu,vokieciu irgi tinka.
lietuviskai  vaikisku gerai butu,o suaugusiems tai gerai visos kitos kalbos(tik ne rusu).plius yra ir ivairiu,kaip ave verum,agnus dei......didziu kompozitoriu skirta baznyciai,bet as niekaip nerandu gaidu misriam chorui.
as turejau,bet visos lio lietuvoje,o kazkam sove i galva,ka tai tik slamstas ir po 2 menesiu kai isvaziavau,man viska ismete  bash.gif  bash.gif  bash.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif net nelauke kol pati nuspresiu ar tai reikalinga ar ne.net nepaklause.....
o natas tai galite siusti ir per az
aciu is sirdies


jei Jus norite visokiu agnus dei ir pan, tai patariu Jums grynai pasieiskoti ivariu misiu. ta prasme muzikinio zanro misiu (messa). dazniausiai visos jos buna lotyniskai, tad italai suprast tikrai turetu. o jei jos ir nera misriam chorui, tai labai paprasta aranzuoti. wink.gif
Papildyta:
QUOTE(a_i_s_t_e @ 2010 10 26, 14:28)
Sveikos mamytes, teveliai ir siaip visi muzikai prijauciantys zmogeliukai smile.gif)

Noreciau paklausti, ar labai sunku yra ismokti groti http://www.youtube.c...h?v=8gMJL_7M6OQ gitara ar sintezatoriumi? Labai labai noriu padaryti staigmena savo  nuostabiems draugams is Vokietijos ir nusiusti jiems video kaip groju sita daina smile.gif Siaip pati esu tik mokykloj dudelem visokiom grojus ir chora lankiau, bet nei gitara, nei sintezatoriumi nesu bandzius smile.gif Kiek mazdaug reiktu pamoku tokiai dainelei? Neatrodo, kad labai sunki, bet gal cia tik tol kol nepradedi... smile.gif

Beje, gal kas galetu nelabai brangiai pamokyti Kaune arba Vilniuj...? Labai profesionalios grojejos man nereikia wink.gif

Geros dienos ir muzikingos nuotaikos!
Aiste wink.gif


Nepykit, busiu atvira, reikia daug pamoku, ypac, jei Jus nesimokete groti nei gitara, nei pianinu. smile.gif jei noretumet, su malonumu galeciau pamokyti groti pianinu. smile.gif nesu labai profesionali grojeja, kaip Jus tai pavadinote. wink.gif) jei, domina, parasykit i AZ wink.gif o kitara is viso esu tik savamoksle, tad sioje srityje geriau jau ko nors kito reiktu ieskotis. wink.gif
Atsakyti

Nepykit, busiu atvira, reikia daug pamoku, ypac, jei Jus nesimokete groti nei gitara, nei pianinu. smile.gif jei noretumet, su malonumu galeciau pamokyti groti pianinu. smile.gif nesu labai profesionali grojeja, kaip Jus tai pavadinote. wink.gif) jei, domina, parasykit i AZ wink.gif o kitara is viso esu tik savamoksle, tad sioje srityje geriau jau ko nors kito reiktu ieskotis. wink.gif
[/quote]

Tai aisku, kad nepykstu, as pati suprantu, kad labai jau didele optimiste esu, kol nebandziau pradet groti smile.gif) Kaip tik gerai, kad pasakot, kaip is tikruju yra ir kad daug darbo reikia smile.gif) Dekui wink.gif
Atsakyti