Įkraunama...
Įkraunama...

Apatinis trikotažas

Man irgi V.O.V.A visai prikibo smile.gif
Va cia yra http://www.vova-lingerie.lt/
Atsakyti
QUOTE(giga @ 2014 01 02, 17:45)
Sveiki,
Esu nevilty. Turiu retą liemenėlės išmierą (75e arba 34dd), ir reikia itin kokybiškų liemenėlių. Triumfai netinka. Iki šiol turėjau mėgstamą parduotuvę Oze LaZenza, bet dabar nebėra...
Visur Miglės, Laumos, triumfai ir kitas š.
Gal galit patarti, kur perkat itin kokybiškas liemenėles (kurios būtų tvirtos ir neišsitampytų)? Aišku, nesitikiu mažos kainos, bet tokiam reikalui negailiu.


esam panašių išmatavimųsmile.gif kol neatradau užsienio parduotuvių buvo neviltis. Nors rašote, kad Miglėje nieko nerandate, tačiau kelios firmos ten tikrai vertos dėmesio. Kaip jau anksčiau minėjau mano mylimos firmos yra Chantelle ir Pasionata. Išsimatavau dydžius Miglėje, o dabar siunčiuosi iš išparduotuvių. Iš patirties žinau, kad esant tokiai krūtinei nebesinori didelių pakietinimų, tačiau prilaikyti krūtinę reikia, tad pvz. keli modeliai ir kainos, kas jums galbūt patiks (radau šiuo metu vokiečių išparduotuvėj http://www.brands4friends.de/ jūsų dydžio):
Chantelle besiūlis 22,90 eurų
user posted image
kitas Chantelle 22,90 eurų:
user posted image
Chantelle 22,90 eurų:
user posted image
Chantelle 34,90eurų:
user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

Man iskilo kitas klausimas. Kiek jus savo garderobe turite liemeneliu? Toks klausimas iskilo kai eilini karta MB juokais pareiske, kad esu priklausoma nuo apatinio trikotazo, kai pirkau liemeneles, o jo mama pasake, kad turi 3 liemeneles is kuriu dvi reiktu ismesti, kas man pasirode labai keista. . Kiek tas daug yra jusu nuomone?
Atsakyti
As kartais irgi pagalvoju, kad gal turiu pakankamai, bet vistiek pamacius kazka grazaus, neatsilaikau smile.gif Pas save 15-20 kazkur rasciau, nezinau daug ar mazai cia 4u.gif
Atsakyti
pas mane irgi kazkur apie 20-25 liemeneles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NaktisNemiega @ 2014 07 02, 11:56)
As kartais irgi pagalvoju, kad gal turiu pakankamai, bet vistiek pamacius kazka grazaus, neatsilaikau smile.gif  Pas save 15-20 kazkur rasciau, nezinau daug ar mazai cia 4u.gif



QUOTE(Mulana @ 2014 07 02, 22:07)
pas mane irgi kazkur apie 20-25 liemeneles  4u.gif

Tada manau, kad viskas su manim gerai biggrin.gif Ir as turiu apie 20, sunku atsispirti jei pamatau ka grazaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2014 07 03, 21:47)
Tada manau, kad viskas su manim gerai  biggrin.gif Ir as turiu apie 20, sunku atsispirti jei pamatau ka grazaus  ax.gif

Pas mane irgi panasiai tiek komplektuku, kelnaiciu daugiau turiu, bet realiai deviu max 5 liemeneles. Metai bega, skonis mano kinta, kai kurios ne karto neuzdetos stovi, po truputi mazinuosi, nes panasu jog taip ir pradulkes biggrin.gif


Ieskau pakietinimu i maudymosi liemenele, kur tokiu konkreciai rasti Lietuvoje, ar internetu siustis?
Kelias pardes Viln perejau, tai neturejo
Atsakyti
Didesnei krutinei tik čia radau http://www.lilu.lt/ tikrai yra gražių nebobiškų liemenėlių o ir kainos prieinamos.
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2014 07 02, 00:25)
Sveikos, mergaites,

Man iskilo kitas klausimas. Kiek jus savo garderobe turite liemeneliu? Toks klausimas iskilo kai eilini karta MB juokais pareiske, kad esu priklausoma nuo apatinio trikotazo, kai pirkau liemeneles, o jo mama pasake, kad turi 3 liemeneles is kuriu dvi reiktu ismesti, kas man pasirode labai keista. . Kiek tas daug yra jusu nuomone?

apie 15 butu biggrin.gif ir daaar reik, kazkaip brangusis nekimba, patinka jam naujoves biggrin.gif

As uz VS ir agent provocateur geresnio apatinio trikotazo neradus esu, nors kainytes kandziojasi agent provocateur, vs galima labai geras kainas per sale rast thumbup.gif
Atsakyti
Kai vyras padovanojo Victoria's secret įsimylėjau, tuos apatinius... cool.gif Tai galiu drąsiai teigti, kad tai yra favouritas.
Atsakyti
Pas mane irgi pagrinde viskas is Victoria's Secret 4u.gif Jau turbut kokius 6 metus vien tik VS perku, nors po truputi ta firma pas mane atsirado turbut pries gerus 10 metu. Mane tenkina kokybe ir kaina (o ypac per sale, tai kaina labai nedidele) - kokiam department store paziuriu, tai nei grazu, nei patogu man tie apatiniai.... Bet cia turbut issigalvojimas, nes rimciau paieskojus galima visko atrast. ax.gif Bet kuriuo atveju, su VS patogu - zinau, kad nuejus visada rasiu kazka ir visada tiks/patiks.

Neseniai atradau ir isigijau keleta tokio tipo Calvin Klein liemenuku - kasdienai nenesioju (man norisi daugiau prilaikymo su mano dydziu), bet prie tam tikros aprangos pravercia. thumbup.gif

O planuose Agent Provocateur apatiniai, bet vis atsispiriu, nes zinau, kad sunku sustot bus. biggrin.gif Nu ir aisku kazkiek gaila, nes kainyte nemaza.
Atsakyti
QUOTE(Tresnia @ 2014 08 16, 21:21)
apie 15 butu  biggrin.gif ir daaar reik, kazkaip brangusis nekimba, patinka jam naujoves  biggrin.gif

As uz VS ir agent provocateur geresnio apatinio trikotazo neradus esu, nors kainytes kandziojasi agent provocateur, vs galima labai geras kainas per sale rast  thumbup.gif


Kur perkate Agent Provocateur? 4u.gif
Atsakyti