Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

žinoma, kiek žmonių, tiek ir nuomonių smile.gif nors tiesą sakant ir man Bijoloj tortai nėra labai gardūs, bent kiek man teko ragauti, užtat padaro formas, papuošimus taip, kaip paprašai ir laiku visad (kiek teko susidurt)
Atsakyti
QUOTE(pandaaa @ 2007 06 15, 16:57)
Labas musu vestuves irgi bus Europos parke rugpjuti. Gal galetum papasakot kaip ten viskas buvo, ar skanu? Ka uzsakinet , o ka ne? Ar dideles porcijos karstuju patiekalu?? Ar uzteko sveciams pavalgyt?



esu pasakojus vilnieciu temoje, paieskok jei netingi 4u.gif maisto uzteko ir daaaaug liko, skanu buvo viskas, ka uzsakem (na as nelabai valgiau, bet sveciai sake), is karstu emem lasisa ir karbonada, tai thumbup.gif Zodziu, viskas yen gerai, maistas ir aptarnavimas, ir aplinka, gali nesukt saug galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 06 16, 22:54)
na mums tai sake kad nieko,tik uzstata palikt kazkiek reikia...ir jie i vieta pristatys sake:) mes is ju ir sakoti imsim
Papildyta:
na is bijolos tai tikrai nieko neuzsakinesiu...pirmiausia ten man baisinis aptarnavimas pasirode,dave tortu visu po biskiuka(tiksliau pirkom) tai visi man buvo tiesiogine to zodzio prasme slykstus...o ir kainos didesnes nei Alkavoje...plius jie nepristato i vieta nemokamai

O jus Alkavoje užsakinėjot? Jie jum atvež? Man irgi reiktų , kad atvežtų. Įsivaizduoji aš dar torto niekur neužsisakiau doh.gif unsure.gif Nežinau kur, ai, žinau, kad ne Bijoloje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 06 16, 20:54)
na mums tai sake kad nieko,tik uzstata palikt kazkiek reikia...ir jie i vieta pristatys sake:) mes is ju ir sakoti imsim


O i kur jums ji pristatys? Ar tame paciame mieste, ar kur toliau? Na, koks atsumas, jei gali pasakyk... Nes man tai irgi reikia torta uzsisakyti, ir noriu, kad atveztu...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Gal kas sakotes tortus Klaipedoj ir galit ka parekomenduot? help.gif listen.gif
Atsakyti
ginvzt ir natasele, jie man pristatys i Kulautuva...as dabar negaliu tiksliai pasakyti..gal kokia 20 kilometru uz Kauno gaunasi...siaip sake jie ima jau uz Kauno ribu mokesti bet cia tipo nera labai toli... smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Po kiek ir kokius tortus uzsakinejate Ragainei? Nes paziurejau kainu diapazonas 18-80Lt blink.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit kokio dydžio torto maždaug reikėtų užsisakyti, jei vestuvėse dalyvaus apie 60 svečių. Aš nelabai gaudausi kilogramuose ir kiek jo gali reikėti.
Kokius jūs užsakinėjate?
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2007 06 19, 09:42)
Merginos, patarkit kokio dydžio torto maždaug reikėtų užsisakyti, jei vestuvėse dalyvaus apie 60 svečių. Aš nelabai gaudausi kilogramuose ir kiek jo gali reikėti.
Kokius jūs užsakinėjate?


Kai uzsisakinesi jie patys ir patars mirksiukas.gif NEs as taip pat neturejau zalio supratimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2007 06 19, 10:42)
Merginos, patarkit kokio dydžio torto maždaug reikėtų užsisakyti, jei vestuvėse dalyvaus apie 60 svečių. Aš nelabai gaudausi kilogramuose ir kiek jo gali reikėti.
Kokius jūs užsakinėjate?


Girdejau kad reikia skaiciuoti apie 100g zmogui, tai 60 zmoniu apie 6kg thumbup.gif
Atsakyti