Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

as tai irgi galvojau apie Bijola, bet dabar kai papasakojai tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 16:22)
as tai irgi galvojau apie Bijola, bet dabar kai papasakojai tai  doh.gif


Pabandyk tuos Virginijos saldumynus mirksiukas.gif Man tai atrodo ten tikrai neblogai ir kaina gera. Vijukei torta vestuvems kepe ir ji sake buvo patenkinta mirksiukas.gif Juolab kad jie daro pagal foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 01, 18:31)
Pabandyk tuos Virginijos saldumynus mirksiukas.gif Man tai atrodo ten tikrai neblogai ir kaina gera. Vijukei torta vestuvems kepe ir ji sake buvo patenkinta mirksiukas.gif Juolab kad jie daro pagal foto  thumbup.gif


o kur ju parduotuve yra?
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2007 06 01, 17:34)
Nu ne schmoll.gif Paprastas net nespalvotas, triju aukstu. Tarp kitko kaina uzsauke 37.95Lt (tai jau 38Lt) + atvezimas doh.gif

O va Virginijos saldumynai viska ta pati padaro tik uz 25Lt/kg ir 15 atvezimas thumbup.gif  thumbup.gif ir skoniai wub.gif (bent jau taip skamba, nes internetu paragauti negaliu lotuliukas.gif )
Taip kad nors ir imame 1kg daugiau nei planavome, o mokesime maziau ir niekas nemandagiai su mumis nesielge  thumbup.gif  mirksiukas.gif
Dar geriau gavosi kad BIJOLA atsake taip negrziai thumbup.gif

tikrai kad jie tau kazkaip nenormaliai uzlenke,kainyte tai oho.
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 16:41)
o kur ju parduotuve yra?


Va cia mirksiukas.gif http://www.virginijo...p...t=1&lang=lt
Atsakyti
Siandien pasiskambinejau del tortu, nes domino, pries kiek laiko reiketu uzsakyti. Labiausiai nepatiko bendravimas su Bijola.Kainos nepasako, nors kitur kiek skambinau pasake 1 kg kaina, paklausiau, ar kaip nors supakuoja, nes patys vesim 120Km, tai pasake, kad nepakuoja.Kai paklausiau, kaip as ji tada nusivesiu, sako, ant keliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai koks vezimas ant keliu gali buti ant stovo esanciu tortu? Jauciu ir parveztumem i sventima vieta gabalais torta. Ir is viso, sake torta atves sestadieni is ryto...Kalbejo labai nemandagiai, gabenimui nepakuoja, pagal nuotrauka nezinojo, ar padarys, nes reikes uzklausti Kaune...Nusprendziau su Bijola daugiau reikalu netureti.
Atsakyti
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!! doh.gif doh.gif doh.gif Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
nesuprantu kas su ta Bijola pasidare, kiek pamenu komentarus, tai ten visos buvo labai patenkintos.
matai ispuiko labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 14:50)
nesuprantu kas su ta Bijola pasidare, kiek pamenu komentarus, tai ten visos buvo labai patenkintos.
matai ispuiko labai  doh.gif

man pradeda baisu darytis del tu tortu,nes mes butent ten ir uzsakem.lyg tai ir kaina normali ir bendravo normaliai,bet kad nesigautu galutinis rezultas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kearen @ 2007 06 02, 08:58)
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot blink.gif  schmoll.gif


blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(dauraa @ 2007 06 02, 14:21)
man pradeda baisu darytis del tu tortu,nes mes butent ten ir uzsakem.lyg tai ir kaina normali ir bendravo normaliai,bet kad nesigautu galutinis rezultas doh.gif


Nesijaudink anksciau laiko mirksiukas.gif console.gif Manau jei jau prieme uzsakyma, tai viskas turetu buti gerai, bent jau tikekimes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 06 02, 16:21)
man pradeda baisu darytis del tu tortu,nes mes butent ten ir uzsakem.lyg tai ir kaina normali ir bendravo normaliai,bet kad nesigautu galutinis rezultas doh.gif


gal ten kelios pamainos yra, ir kai kurios merginos paprasciausiai papuola i ta blogaja pamaina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kearen @ 2007 06 02, 10:58)
beskaitant man net juokas paeme prisiminus, kad kai uzsakinejom vieta vestuviu baliui ir derinomes del maisto, tai jie ir torta iskepti pasiule...zmoniu turetu buti apie 100, tai jie primete, kad reikes mazdaug 10kg torto. Tas irgi ok, ale kai pasake kaina kilogramo, tai gerai, kad sedejau - 80lt!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Isivaizduojat? 800lt uz torta paklot  blink.gif  schmoll.gif

Dar tokių kainų būna? doh.gif doh.gif Už tortą tiek mokėti schmoll.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 19:34)
gal ten kelios pamainos yra, ir kai kurios merginos paprasciausiai papuola i ta blogaja pamaina  biggrin.gif

žinokit, buvom BIJOLOJE ir Kaune , ir Vilniuje, tai bendravimas visai nieko . Normaliai viską paaiškino, be jokių ten išpuikimų.
Tik kaip jau rašiau, labai nepatiko torto (iš jų pirkto) kremas, tokia sintetiką fui schmoll.gif Gal tik tame torte tas kremas toks, bet vistiek manau kiti taip pat bus sintetiniai.
Sutinku su tuo , kad visur dabar sintetika, bet ten patikėkit manim, buvo jos per daug doh.gif
Atsakyti