Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai -2-

[quote=ew_a,2008 04 17, 17:08]
Papildyta:
ew_a, o is kur tu tas grybu seimynas uzsakinesi? ir kiek kainuoja? labai aju man grazu wub.gif daug graziau nei atskiri grybukai tongue.gif
[/quote]
Sveika, is sio forumo viena forumiete dave moteriskaites telefoniuka, kuri kepa sias grybu seimynas, bet jinai juos kepa vilniuj.
Siame forume maciau kad klaipedoj moteriske kepa, visokius, grybukus, riesutukus, braskytes tai vilniuj nieko panasaus neradau tai nudziugau radus tas grybu seimynas ir skonis geras, buvau nuvaziavus pas ta moteriske paragauti..
Tos grybu seimynos kaina 60 litu, ir ten yra tris arba virs triju kilogramu
[/quote]

O gal kas zino kur Kaune tokiu dalyku rasti.. g.gif man taip pat labai grazu tos grybu seimineles ar tie konkoreziai kaip anksciau budavo.. ax.gif tik va, net nezinau kur ieskoti? unsure.gif ar geriau pas kokia moterele ar gal kokios kavines yra kur daro.. unsure.gif nors nezinia... doh.gif
Atsakyti
vat man irgi labai idomu pries kiek laiko reikia pradeti rupintis torciuku?
ir jeigu vienas bus pagrindinis tortas tai ar dar perkat sakocius ant stalo ?

Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2008 04 18, 11:01)
vat man irgi labai idomu pries kiek laiko reikia pradeti rupintis torciuku?
ir jeigu vienas bus pagrindinis tortas tai ar dar perkat sakocius ant stalo ?


mano vestuvėse bus apie 30 žmonių, tai planuoju pirkti pagrindinį tortą kokių 5 kg ir šakotį apie 3.5 kg
gal sakau užteks g.gif vestuvės netradicinės, tai daugiau niekas tortų neneš
o užsakyt galvoju gegužės pradžioj, kokias 3 savaites iki vestuvių, bet dar neapsisprendžiau kur doh.gif , tik žinau kokio noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2008 04 18, 10:01)
vat man irgi labai idomu pries kiek laiko reikia pradeti rupintis torciuku?
ir jeigu vienas bus pagrindinis tortas tai ar dar perkat sakocius ant stalo ?


Mes uzsakinejom mazdaug pries 3-2 savaites, anksciau jie net nepriima uzsakymu..na bent jau mum taip sake..Pirkom viena dideli torta 7 kg ir 2 sakocius po 5kg, vestuvese dalyvavo 65 zmones..sakociai buvo labai dideli, bet ir ziauriai skanus, todel dingo staigiai, pati vos spejau paragauti smile.gif Tortas irgi buvo skanus, bet labai sviezias ir minkstas, todel kazkam ji stumtelejus net sugriuvo doh.gif
Beje, del vaisiniu tortu tai galiu pasakyti, kad jeigu vestuves vasara tai dauguma imoniu nerizikuoja tokiu siulyti, nes jie greit genda..mums irgi patare neimti ir del to labai po to dziaugemes, nes buvo ziauriai karsta ir jis tikrai butu neatlaikes.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 04 18, 11:37)
Mes uzsakinejom mazdaug pries 3-2 savaites, anksciau jie net nepriima uzsakymu..na bent jau mum taip sake..Pirkom viena dideli torta 7 kg ir 2 sakocius po 5kg, vestuvese dalyvavo 65 zmones..sakociai buvo labai dideli, bet ir ziauriai skanus, todel dingo staigiai, pati vos spejau paragauti smile.gif Tortas irgi buvo skanus, bet labai sviezias ir minkstas, todel kazkam ji stumtelejus net sugriuvo  doh.gif
Beje, del vaisiniu tortu tai galiu pasakyti, kad jeigu vestuves vasara tai dauguma imoniu nerizikuoja tokiu siulyti, nes jie greit genda..mums irgi patare neimti ir del to labai po to dziaugemes, nes buvo ziauriai karsta ir jis tikrai butu neatlaikes.. rolleyes.gif


o kur tu užsakinėjai jei ne paslaptis, gal kaune kur nors? jei taip parašyk kokioj firmoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silkina @ 2008 04 18, 10:59)
o kur tu užsakinėjai jei ne paslaptis, gal kaune kur nors? jei taip parašyk kokioj firmoj smile.gif


Ne, uzsakinejau Vilniuje, Mazojoj Ragainej.. rolleyes.gif
Atsakyti
mergaites jei megstate sakocius nelabai tokius trapius o labiau tokie buna dregni tai mano mama pardavineja tikrai skanus cia silutes gamybos , bet skanus smile.gif tik nepagalvokit cia nereklama tik pasiulau kam patinka
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal zinote kur kepami laaabai skanus simtalapiai VILNIUJE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2008 04 02, 14:37)
Vestuvinių saldainių popierėlis. Jei patiks, galit kreiptis smile.gif

user posted image

čia daugiau



labai gera ideja,
noreciau suzinoti apie tuos popieriukus placiau. ar galima uzsakyti tik juos, ar kartu su saldainiukais? kokia kaina?
o geriausiai gal galima gauti telefoniuka Juu ir pasidometi placiau. tikrai pasiruosusi uzsakyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2008 04 19, 10:47)
labai gera ideja,
noreciau suzinoti apie tuos popieriukus placiau. ar galima uzsakyti tik juos, ar kartu su saldainiukais? kokia kaina?
o geriausiai gal galima gauti telefoniuka Juu ir pasidometi placiau. tikrai pasiruosusi uzsakyti  thumbup.gif

tai enmanau, kad čia kažkas sudėtingo... schmoll.gif sumaketuota su pc ir psio... pas mane ant apple dar gražesnių pvz yra... tiesiog paskiri kokią valandžiukę, sudėstai ir print... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(rosena @ 2008 04 18, 21:58)
mergaites jei megstate  sakocius nelabai tokius trapius o labiau tokie buna dregni tai mano mama pardavineja tikrai skanus  cia silutes gamybos , bet skanus smile.gif tik nepagalvokit cia nereklama tik pasiulau kam patinka

o ji pati gamina? ar ir išvežioja kur į kitus miestus? g.gif mat aš iš kauno... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2008 04 19, 16:03)
tai enmanau, kad čia kažkas sudėtingo...  schmoll.gif sumaketuota su pc ir psio... pas mane ant apple dar gražesnių pvz yra... tiesiog paskiri kokią valandžiukę, sudėstai ir print...  bigsmile.gif
Papildyta:

o ji pati gamina? ar ir išvežioja kur į kitus miestus? g.gif  mat aš iš kauno...  ax.gif

nea mergyt ji prekiauja tais sakociais silainiu turge
Atsakyti
o pries kiek laiko reikia uzsisakyti torta?
Atsakyti