Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Pasidalinkime savo patirtimi ir išgyvenimais, paguoskime ir palaikykime vieni kitus šią sunkią akimirką friends.gif
mūsų senoji temelė
Atsakyti
Aukseja, Mayami, Organizatore!!

Manau, kad toks instruktoriaus amzius pats tas didis.gif Nei senukas, nei jauniklis. Tikiuosi ir man toks paklius... ax.gif Na jei sakot, kad ismokot normaliai vaziuot nuo pat nulio, tai tikiuos ir as ismokti... biggrin.gif
Atsakyti
nu va, aciu uz palaikyma, islaikiau egzamina su vienaklaida biggrin.gif ale sutinku su ja, durnai ten pazymejau blush2.gif dar viena pataisiau perziurinedama atsakymus. taip, kad teorijos tikrai ner ko bijot, jei normaliai bent pora kartu perskaitot KET ir pasprendziat testukus.
dabar liko ruostis praktiniam egzaminui scare.gif biski baisoka, ale sakiau jei ka - imsiu papildomu pamoku, o aisktelej tai jauciu reikes biski daugiau pasitreniruot..
Atsakyti
QUOTE(Mayami @ 2007 05 26, 09:55)
Sveikinu!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif šiandien nuo kirpyklos iki namų atvažiavau viena,nes tėtė kirpykloje išlipo,tai jau taip fainiai pasijaučiau,kad moku ir aš kažką. bigsmile.gif Tėtė ir savo mašinos nepabijojo duoti,su jo geriau jaučiuosi,nes kažkaip kitoks požiūris kitų vairuotojų,kai vairuoji tokią mašiną,ta prasme ne mažytę kokią biggrin.gif
QUOTE(organizatore @ 2007 05 26, 10:26)
mokykloje, kurioje as mokausi instruktoriai buvo priskirti, mano instruktorius, kokiu 40m amziaus, papildomus eisiu pas kita is tos pacios mokyklos...jau uzsiregistravau teorijos egzui regitroj kitam penktadieniui  bigsmile.gif

Sėkmės,tik nebijok,ten nieko baisaus nėra,nors aišku pati ,tai nerealiai bijojau doh.gif 4u.gif

QUOTE(Dasha @ 2007 05 26, 15:28)
dabar liko ruostis praktiniam egzaminui scare.gif biski baisoka, ale sakiau jei ka - imsiu papildomu pamoku, o aisktelej tai jauciu reikes biski daugiau pasitreniruot..

Aš bijojau aikštelės,galvojau nemoku jos,bet tiesiog nereikia skubėt,viską lėtai daryt ir viskas bus oki doki bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2007 05 26, 14:34)
Aukseja, Mayami, Organizatore!!

Manau, kad toks instruktoriaus amzius pats tas  didis.gif  Nei senukas, nei jauniklis. Tikiuosi ir man toks paklius... ax.gif  Na jei sakot, kad ismokot normaliai vaziuot nuo pat nulio, tai tikiuos ir as ismokti... biggrin.gif

Turbūt,nes aišku nenorėčiau ,kad mano instruktoriui būtų 70 metų biggrin.gif Šiaip esu jam dėkinga labai labai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksėja @ 2007 05 26, 16:37)
Turbūt,nes aišku nenorėčiau ,kad mano instruktoriui būtų 70 metų  biggrin.gif Šiaip esu jam dėkinga labai labai  4u.gif  wub.gif

o instruktorius nerekdavo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 05 26, 17:54)
o instruktorius nerekdavo?  biggrin.gif

Niekada nešaukė bigsmile.gif Viena kartą balso toną pakėlė,bet ir pats išsigando,kai rikiavausi nepažiūrėjus į veidrodėlius į dešnę sukt,ir vos viena mašina neatsitrenkė,bet paskui sakė,kad turbūt man dėl streso taip buvo ,nes daug mašinų ir pan. Ir dar ,kai visą važiavimą nachališkai važiavau viduriu kelio,na kaip jis sakė,nes reikia šiaip važiuot ,kuo arčiau dešnės ,o aš ,kaip ir kiti vairuotojai varau,kad tik man patogiau būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 05 26, 15:34)
Aukseja, Mayami, Organizatore!!

Manau, kad toks instruktoriaus amzius pats tas  didis.gif  Nei senukas, nei jauniklis. Tikiuosi ir man toks paklius... ax.gif  Na jei sakot, kad ismokot normaliai vaziuot nuo pat nulio, tai tikiuos ir as ismokti... biggrin.gif



as nuo nulio pradejau...ir dar iki normalaus vaziavimo - toli toli...kita sav - ketvirta pamoka...bet mastau taip: visiem pavyko - ir man pavyks...gi nesu prastesne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 26, 20:46)
as nuo nulio pradejau...ir dar iki normalaus vaziavimo - toli toli...kita sav - ketvirta pamoka...bet mastau taip: visiem pavyko - ir man pavyks...gi nesu prastesne  blush2.gif

absoliuciai teisingai good.gif as ir nuo nulio pradejau, jau buvo 6 berods vaziavimai ir jau gatvej gan drasiai jauciuos (zinoma, ne pi ko metu, nes per pika vaziavau tai kazkaip neramu. ir vaakre labai neramu, kai lempas uzdega ir gatve pilna sviecianciu ziburiuku scare.gif)
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na jeigu bobulkos ismoksta, kodel jaunimelis neismoks? greitesnes reakcijos, daugiau supratimo turi....nu zodziu ir as nusiteikus ismokt, jau laukiu nesulaukiu, kada prasides vairavimo pamokos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 05 26, 20:46)
as nuo nulio pradejau...ir dar iki normalaus vaziavimo - toli toli...kita sav - ketvirta pamoka...bet mastau taip: visiem pavyko - ir man pavyks...gi nesu prastesne  blush2.gif

ir aš ėjau nemokėdama. dabar jau moku, bet aišku, dar ne tiek ,kad eičiau laikyt egzo. Gal ir pavyktų, bet abejoju,...bijau kažaip... Reik papildomai dar pavažinėti.
Atsakyti
Sveikutes.Kol vairavima issilaikiau,net tema baiget.Pagaliau baigesi kosmaras ax.gif
Ir as nemokedama visiskai pradejau .Emiau 6 papildomus,Regitroj pasitreniravau-ir ismokau.Dabar su vyru mokinsiuos mintinai gatves lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 27 gegužės 2007 - 22:01
QUOTE(d-oncek @ 2007 05 27, 21:59)
Sveikutes.Kol vairavima issilaikiau,net tema baiget.Pagaliau baigesi kosmaras ax.gif
Ir as nemokedama visiskai pradejau .Emiau 6 papildomus,Regitroj pasitreniravau-ir ismokau.Dabar su vyru mokinsiuos mintinai gatves lotuliukas.gif

sveikinu, saunuole good.gif o kaip Regitroj pasitreniravai? g.gif ten galima mokytis?
Atsakyti