Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

Koks skirtumas, neatsakė viena, kita atsakys. Juk čia žmonės užimti, savo šeimas ir darbus turi.
Atsakyti
QUOTE(virguliuke @ 2007 06 04, 17:59)
tai as specaliai paskui paziurejau kuri siuo mmetu yra prisijungusi ir parasiau, bet...atsakymo jokio... unsure.gif


Aš galiu pasakyt dėl savęs asmeniškai. Aš per dieną gaunu apie 20 žinučių įvairiais klausimais. Dažnai (pastaruoju metu) neturiu laiko į juos visus atsakyt, taigi aš jų tiesiog neatidarinėju parą ar net ilgiau.
Forume turime daugiau kaip 10 moderatorių, kas nors atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astutė @ 2007 06 19, 20:04)
na as parasiau laiskuti, bet negavau jokio atsakymo. nenoriu buti ikyri, tad net nezinau ka daryti, rasyti kitai moderatorei ar dar laukti..  blush2.gif

ax.gif as taip pat nenoriu ikyreti. Na jei netrasys, vadinasi ir nelysiu, nei tai moderatorei, nei kitoms 4u.gif
Atsakyti
bet juk galima gauti slaptazodi ir is kitu pazytamu cia, ar butina rasyti moderatorems?
Atsakyti
QUOTE(Samsung @ 2007 09 05, 13:12)
bet juk galima gauti slaptazodi ir is kitu pazytamu cia, ar butina rasyti moderatorems?


būtina rašyti moderatoriui, nes jisai dar patikrina, ar be reikalo nespaminai, norėdama surinkti reikiamą kiekį žinučių, ir tada autorizuoja tavo nicka smile.gif
(...turbut teisingai mintį išdėsčiau...)
Atsakyti
jau parasiau 4 moderatoriams ir prasiau slaptazodzio. i tai sulaukiau visisko ignoravimo. nei i viena mano laiska nebuvo atsakyta, slaptazodzio tai ir nesulaukiau. o sake rimtas forumas cia, bet pasirodo ne toks jau ir rimtas. verysad.gif
Atsakyti
Mamytes bukit kantrios ir nesipykit thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi niekaip negaliu sužinoti atsakymo. Ir moderatorių prašiau, tačiau atsakymo negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(širma @ 2007 11 30, 12:35)
Aš irgi niekaip negaliu sužinoti atsakymo. Ir moderatorių prašiau, tačiau atsakymo negavau  verysad.gif

Moderatoriai nedirba kiaurą parą, galima ir pakentėt išsiuntus žinutę wink.gif
Atsakyti
na, as ir vis laukiu.. issiunciau keturiom, bus matyti... smile.gif Suprantu, kad savi reikalai ir t.t. bet juk moderatoriais skiriami tie, kurie daznai gali sedeti cia (interaktyve). Pati turiu aptirties tame...
Bet, reikia supratingumo ax.gif
Sulauksim, tikiuosi..
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2007 12 29, 17:16)
bet juk moderatoriais skiriami tie, kurie daznai gali sedeti cia

Jooo, ypač per šventes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2007 12 29, 18:16)
na, as ir vis laukiu.. issiunciau keturiom, bus matyti... smile.gif Suprantu, kad savi reikalai ir t.t. bet juk moderatoriais skiriami tie, kurie daznai gali sedeti cia (interaktyve). Pati turiu aptirties tame...
Bet, reikia supratingumo  ax.gif
Sulauksim, tikiuosi..

Tai dar pažiūrėk, gal tavo moralinis veidas nekoks. Tada ir nesulauksi tease.gif
Atsakyti