Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro vaikai

QUOTE(agule @ 2014 10 03, 11:50)
ka daryt kai vaikai nori bendraut su teciu, taciau tam teveliui jo drauge neleidzia be jos lankyti vaiku? su buvusiu vyru sutariam grazei ir visada leidziu atvaziuoti pas vaikus tik jis vis randa pasiteisinimu o sulaukiau is jo drauges zinutes kad jie kartu atvaziuos ir pasiims vaikus o jei man netinka tada viena juos ir augintis turiu.kaip as galiu duoti vaikus svetinam zmogui,na taip tevelis nesvetimas bet ji pamate maziukes is pradziu neina pas ji, nes retai matant pamirsta. vaikai tik po biski susitaike su ta mintim kad mes issiskyrem ir kartu negyvensim ir tai dar buna paverkimu del tu dalyku, o dabar atsiras iskart nauja moteriske su teciu. manau bent kazkiek laiko dar vaikam jos tikrai nereiktu nei matyti nei pazinti,nes per daug sunku butu suvokti.pilnai suprantu kad ateis laikas kaip vaikiukai susipazins su ja ir bendraus, bet manau dar per anksti, nes dar metai nepraejo kai tevelis issikrauste. ar cia drauge bijo,kad mes su vyru nesusitaikytume kad vaiku be jos lankyt negali ar kaip? nes tikrai nesuprantu kaip zmogus taip gali elgtis?

Pirmiausia, tai vyras liaušis, kad jam gali kažkas leisti ar neleisti laikyti vaikus ir ne draugė turi rašinėti ir nurodineti, kaip ir kas vaikus prižiūrės, jūs su vyru turit tartis g.gif Dabartinės draugės turėtų tik džiaugtis, kad vyrai rūpinasi vaikais, nes jeigu jos taptų exėmis , tikimybė, kad ir jų bendrais vaikais rūpintųsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 03 spalio 2014 - 13:29
QUOTE(Molė @ 2014 10 03, 15:26)
Pirmiausia, tai vyras liaušis, kad jam gali kažkas leisti ar neleisti laikyti vaikus ir ne draugė turi rašinėti ir nurodineti, kaip ir kas vaikus prižiūrės, jūs su vyru turit tartis g.gif Dabartinės draugės turėtų tik džiaugtis, kad vyrai rūpinasi vaikais, nes jeigu jos taptų exėmis , tikimybė, kad ir jų bendrais vaikais rūpintųsi g.gif

Mole, kuri jau cia taip galvoja apie save? Save jos laiko isskirtinem. Tokios kuriu vyrai niekada nepalieka. Tai ir nesuka sau galvos, kaip ju vaiku neleis lankyti nauja pasija. Idomu butu isgirsti skyrybu priezasti. Vistik keturi vaikai. Keturios mergaites. verysad.gif
Ar nebus cia naujoji prikisus nagu, kad taip jau bijo teva pas vaikus isleisti?
Zinutes autore yra kantri ir tolerantiska. Jei, man ex vyro dabartine drauge/zmona rainetu tokias zinutes, tai pirtus issukineciau. Juokauju aisku. Bet, kraujas uzvire beskaitant.
Sutinku, kad tik vyras turi tartis, del vaiku lankymo. Ir grieztai neleisti naujai draugei kistis i jo ir vaiku santykius. O, kur vyks tie susitikimai tai tegul mama ir tevas apie tai tariasi. Jam(jei jis ne koks paskutinis alkoholikas prageres smegenis) turetu rupeti jo vaiku motinos savijauta. Vistik ji viena(turbut) augina ju bendras dukras. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2014 10 03, 13:26)
Pirmiausia, tai vyras liaušis, kad jam gali kažkas leisti ar neleisti laikyti vaikus ir ne draugė turi rašinėti ir nurodineti, kaip ir kas vaikus prižiūrės, jūs su vyru turit tartis g.gif

Pritariu. Kas per tėvas, jei jo bendravimą su savo vaikais reguliuoja kažkokia draugė? Šiandien viena ryt bus kita, o vaikai visada liks jo vaikai. Kvailas vyras, bet bėda, kad kai vyrą valdo ne galva o galvutė, tai jo galva tampa kitas žmogus. Sakyčiau kad žmona būtų, o dabar eilinė iš gatvės doh.gif
Atsakyti
kaip cia kazkas klause tai mes dar oficialiai neissiskyre, bet jau tikiuosi tai greit ivyks laukiam tik saukimo i teisma. skyrybos ir buvo todel kad vyras susirado drauge, tada jau as liepiau susirinkti daiktus. jis dar vis prase taikytis bet as padaviau dokumentus skyrybom.viena jau metus laiko auginu mergaites,tevelis mergaites aplanko gal i menesi koki karta. omergaites jo pasiilgsta. as pilnai suprantu kad ateis laikas kai meraites susipazins su nauja tecio drauge, bet manau kad dar tikrai per anksti,jos dar vis kartais paklausia ar tevelis tikrai niekada kartu negtvens ir kaipasakau kad ne buna vel daug asaru ir pykcio.todel manau normali moteris tikrai neturetu draust lankyt vienam vaikus, nes prisistacius vaikam kai nauja tevelio drage zalotu ju psichika ir pagal mergaiciu charakterius galiu pasakyti kad dvi didesnes nebenoretu matyt ir tevelio jei ji butu kartu, maziukes dar nesuprastu. o vyrui vienam drasiai palikciau vaikus nes zinau kad jis jais sugebes gerai pasirupinti.
Atsakyti
Zinokit, cia irgi toks keistas dalykas.... Aš kai su savo jau dabar tuoj 10 metu vyru susipazinau, jo dukrytei buvo 3,5 metukųwink.gif išsiskyrę jie buvo, kai jai tebuvo 11 mėn, aš tikrai nebuvau priežastis;) nuo pat pirmu kartu mažoji labai prisirišo prie manęs...po 6 mėn pradėjo vadinti mama...apie vestuves dar ne kalbos nebuvo...daug dalyku man keldavo nuostaba....tarkim kodėl mama nežiūri vaikucio dantukų... Aš veziojau po daktarus...ir pan...pirkau drabuziukus... Ryšys buvo žiauriai geras, ji net pas mama nenorėdavo važiuoti....

Bet aš skatinau tėtį kuo daugiau bendrauti su dukra....
Atsakyti
QUOTE(Eirea @ 2014 10 03, 22:56)
Zinokit, cia irgi toks keistas dalykas.... Aš kai su savo jau dabar tuoj 10 metu vyru susipazinau, jo dukrytei buvo 3,5 metukųwink.gif išsiskyrę jie buvo, kai jai tebuvo 11 mėn, aš tikrai nebuvau priežastis;) nuo pat pirmu kartu mažoji labai prisirišo prie manęs...po 6 mėn pradėjo vadinti mama...apie vestuves dar ne kalbos nebuvo...daug dalyku man keldavo nuostaba....tarkim kodėl mama nežiūri  vaikucio dantukų... Aš veziojau po daktarus...ir pan...pirkau drabuziukus... Ryšys buvo žiauriai geras, ji net pas mama nenorėdavo važiuoti....

Bet aš skatinau tėtį kuo daugiau bendrauti su dukra....


Buna viskokiu moteru, visokiu mamu. O tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dar galiu pasakyti: tai nera keistas dalykas. Vaikai intuityviai nori kazko panasaus i seima. Jei as teti tas buvo, o pas mama ne, tai ir norejo buti su jumis, nes taip... vaikui yra saugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lumina_: 03 spalio 2014 - 23:05
QUOTE(Eirea @ 2014 10 03, 22:56)
Zinokit, cia irgi toks keistas dalykas.... Aš kai su savo jau dabar tuoj 10 metu vyru susipazinau, jo dukrytei buvo 3,5 metukųwink.gif išsiskyrę jie buvo, kai jai tebuvo 11 mėn, aš tikrai nebuvau priežastis;) nuo pat pirmu kartu mažoji labai prisirišo prie manęs...po 6 mėn pradėjo vadinti mama...apie vestuves dar ne kalbos nebuvo...daug dalyku man keldavo nuostaba....tarkim kodėl mama nežiūri  vaikucio dantukų... Aš veziojau po daktarus...ir pan...pirkau drabuziukus... Ryšys buvo žiauriai geras, ji net pas mama nenorėdavo važiuoti....

Bet aš skatinau tėtį kuo daugiau bendrauti su dukra....

Nu kokia tu gera, daug geresnė nei mama biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(agule @ 2014 10 03, 20:08)
kaip cia kazkas klause tai mes dar oficialiai neissiskyre,  .

Nu tiesiog "puiku", kai vyras dar neišsiskyręs o kažkokia šalava jau jam aiškina kaip su savo vaikais bendraut biggrin.gif Nepasisekė jums su vaikų tėvu, belieka užuojautą pareikšt. Beje, tai kitai- taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2014 10 03, 14:26)
Pirmiausia, tai vyras liaušis, kad jam gali kažkas leisti ar neleisti laikyti vaikus ir ne draugė turi rašinėti ir nurodineti, kaip ir kas vaikus prižiūrės, jūs su vyru turit tartis

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Džiaugtis tik reikia, kad tokio molio nebėra šalia.

Agule, leisk bent didesnes mergaites tėvui pasiimti retsykiais, su drauge, be jos, nesvarbu, tikrai ta kita nenukonkuruos mamos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čija: 04 spalio 2014 - 14:30
QUOTE(Čija @ 2014 10 04, 14:22)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
su drauge, be jos, nesvarbu, tikrai ta kita nenukonkuruos mamos smile.gif

Manau ne konkurencijoj esmė, o nuo mažens rodymas vaikams kad nei šeima nei sąžininga partnerystė neegzistuoja. Nemanau kad dar neišsiskyręs vyras turėtų savo mergaites morališkai luošinti pristatinėdamas kitas "konkurentes". Vaikam apskritai būna skaudu kad tėčio nėra šalia, o čia dar kažkokia boba doh.gif Kam nuo to geriau? Tik tai bobai, kuri būdama tik vedusio vyro sugulove demonstruoja savo valdingumą ir gebėjimą kištis į kitų itin jautrius santykius, bet nei vaikams, nei mamai nei tėvui. Prieš pradedant kurti naują gyvenimą pirmiausia reikia baigt su senuoju, tada bus aiškuma visiems kas yra kas, o ne iškarto pradėt kaišiot įskaudintiems vaikams savo meilužes doh.gif
Atsakyti
bet jei tas vyras jau metus laiko su kita moterim gyvena - tai gal nera cia tiesiog "kazkokia boba". kad ir kaip butu skaudu apie tai galvot.
man irgi nepatinka, kad exas visur save merga tempiasi, kai su vaiku buna, bet kazkaip bandau suprast, kad jie gal rimtai draugauja. pagaliau, ka jau ten baisaus ta merga padarys vaikams? na nebent leliukai dar visai mazi, tada gal ir bijociau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti