Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

mane labai domintu darbas optikose g.gif gal kas ka zino?
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2009 03 21, 20:33)
Gal kuri turi patirties su Pūku Kaune? ax.gif

Ojazus tik neikit ten dirbt... doh.gif Kiek girdėjau didžiausias babnikas, koks tik gali būti.... cool.gif
Atsakyti
Aš jau ten buvau,su juo tiesiogiai nebendravau,bet įdomu kad dirbusi kokia ką papasakotų,nes vien tik gandai ir gandeliai...Mano vyui irgi nelabai patiko,kai sužinojo kur einu.Ten dažnai ieško darbuotojų.Įdomu būtų,kad dirbusi ką pasakytų... g.gif
Atsakyti
Gal ka zinot apie Optikona?
Atsakyti
Laba 4u.gif Gal kas girdėjo apie tokią firmą jobcenter? Yra skelbimas internete, giminaitis buvo nuvažiavęs pokalbiui,tai už įdarbinimą 2500 lt paprašė blink.gif Ir išvyksta tik balandžio vidury g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikutė @ 2010 02 02, 19:37)
Laba 4u.gif Gal kas girdėjo apie tokią firmą jobcenter? Yra skelbimas internete, giminaitis buvo nuvažiavęs pokalbiui,tai už įdarbinimą 2500 lt paprašė blink.gif Ir išvyksta tik balandžio vidury g.gif



Jeigu prašo pinigus,tai iškart siulykite juos kuo toliau. 100% bus lochotronas.
Atsakyti
Gal kas nors dirbote Aconitum? g.gif Kazin kaip ten?
Atsakyti
Nieku dar net nemačiau,kad jie darbuotojų ieškotų...Bet va kažkodėl manau,kad ten turėtų būti neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2010 05 25, 08:33)
Nieku dar net nemačiau,kad jie darbuotojų ieškotų...Bet va kažkodėl manau,kad ten turėtų būti neblogai  smile.gif


čia jus apie Aconitum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 05 25, 09:43)
čia jus apie Aconitum?  g.gif

Aga smile.gif
Atsakyti
gal kas zinote ka apie LINDSTROM imone? rytoj kviecia i pokalbi del vadybininkes darbo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal ka zinot apie tokia"smile together group"? g.gif
Atsakyti