Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

QUOTE(Gegytė @ 2008 07 18, 20:07)
Kaip perkirpti filmą į dvi dalis, nes jei yra virš 1GB, tada man neįrašo. Padėkit, labai prašau. gerus filmus turiu, o negaliu įsirašyt...  drinks_cheers.gif

Rašyk su asampo burningu. ali nors ir 4gb vientisą failą ikelti.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 07 18, 21:23)
Rašyk su asampo burningu. ali nors ir 4gb vientisą failą ikelti.

Asampo nedarau, tik ashampoo. Rodos, tas pats velnias...
tai su juo tik įrašinėt ir viskas, nereiks nieko konvertuot? blush2.gif

nu žiopla aš, žiopla... doh.gif
Atsakyti
Laba diena, vėl vaidenuosi biggrin.gif

tai vat, Taktai, pavyko įsirašyt... tik bėda... filmai įsirašė... aukštyn kojom. Tai dabar įdomu kaip žiūrėti: atsistojus ant galvos, apvest teliką ar gal patarsit kaip kitaip įsirašyt... ir kad įsirašinėtų ne 11 valandų... blush2.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal galite patarti ir padet ispręst problema.
Pas mane kažko nebeįsiršinėja DVD diskai.CD diskai įsirašinėja nuostabiai kaip ir pirma DVD diskai.
Nežinau kas čia galėtų būti.Gal galite patarti.Jau kokius 50 dvd tuščių diskų neįsirašau. Prašau labai padėt.
Mano dvd įrenginys berods toks:LITE ON DVDRW SOHW-16935
Ačiū iškart už pagalbą.
Atsakyti
QUOTE(jolkutee @ 2008 06 25, 19:26)
Aš rašau per "Nero Express"

Na ir kaip tu ten viską darai, papasakok doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu jusu problemu blink.gif

Su Nero Burning naudotis paprasta, be to kam tie konvertavimai jums? Tiesiog kai irasinejate i DVD, tai pasirinkite "create data DVD" arba "create data CD" (priklausomai koki diska idedate) - ir irasys tuos filmus be problemu.

I DVD5 diska telpa 4,5 GB duomenu, taip kad filmu keleta galima irasyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiklas: 08 rugpjūčio 2008 - 00:15
QUOTE(maiklas @ 2008 08 08, 01:14)
Nesuprantu jusu problemu  blink.gif

Su Nero Burning naudotis paprasta, be to kam tie konvertavimai jums? Tiesiog kai irasinejate i DVD, tai pasirinkite "create data DVD" arba "create data CD" (priklausomai koki diska idedate) - ir irasys tuos filmus be problemu.

I DVD5 diska telpa 4,5 GB duomenu, taip kad filmu keleta galima irasyti smile.gif

Tai kad DVD grotuvas ne visus formatus skaito
Atsakyti
O gal galit paaiškinti kaip jūs muziką persirašot i CD? Aš pabandžiau su nero express tai paspaudžiau data , poto data CD idėjau atsisiūsti kompaktą ir paspaudžiau burn, pasikrovė persirašė, įdėjau i muzikos centrą nieko negroja nors laiką rodo tai kur čia problema doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ai merginos gal dar žinot, pagaliau supratau kaip įsirašyti muziką i CD, bet dabar neina ištrintį muziką kurią ankščiau įrašiau per ta DATA, nes kai normaliai viska darau kad įsirašyčiau music rašo the disc is not empty tai reiškia kad diskas ne tuščias tai kaip ištrinti iš disko muziką lotuliukas.gif
Atsakyti
nebeištrinsi
Atsakyti
Negi niekaip nebeįmanoma ištrint doh.gif
Atsakyti
jei buvo cd-r neįmanoma, jei cd-rw - įmanoma smile.gif
Atsakyti