Įkraunama...
Įkraunama...

Informacijos įrašymas iš PC į CD/DVD

QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 11:14)
Su Ultra Video Joiner pabandyk. O ten kartais dar ifo и .bup failu nera g.gif .


jau siunciuosi, tuo ismeginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 11:34)
Yra ir ant DVD. Mes norim padaryti kopijų svečiams ir sau nes diskai labai dėvisi. mirksiukas.gif


Parsisiuskite Clone DVD2 programa ir prisidaryk kopiju nors ir 100. Galima ir su Nero (Copy DVD) , bet su Clone DVD2 daug paprasciau. I kompa nereikia nieko perrasyti.
Atsakyti
Pas mane irgi yra ifo ir bup failai, prie VLC madia player (.vob) failų.
Papildyta:
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 11:41)
Parsisiuskite Clone DVD2 programa ir prisidaryk kopiju nors ir 100. Galima ir su Nero (Copy DVD) , bet su Clone DVD2 daug paprasciau. I kompa nereikia nieko perrasyti.


Nesuprantu unsure.gif idedu diską su įrašu darau kopiją ir kur ta kopija nekeliauja?...Kaip įrašyti į tuščią diską? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 12:06)
Pas mane irgi yra ifo ir bup failai, prie VLC madia player (.vob) failų.
Papildyta:
Nesuprantu  unsure.gif idedu diską su įrašu darau kopiją ir kur ta kopija nekeliauja?...Kaip įrašyti į tuščią diską? mirksiukas.gif


Jeigu su Nero tai pasirenki Copy DVD, isidedi savo irasyta DVD diska, prie Source drive pasirenki savo DVD irasymo irengini, prie Destination drive taip pat savo DVD irasymo irengini ir Spaudi Copy. Diska nukopins ir ismes stalciu, tada idedi tuscia DVD diska.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 12:36)
Jeigu su Nero tai pasirenki Copy DVD, isidedi savo irasyta DVD diska, prie Source drive pasirenki savo DVD irasymo irengini, prie Destination drive taip pat savo DVD irasymo irengini ir Spaudi Copy. Diska nukopins ir ismes stalciu, tada idedi tuscia DVD diska.


O kas DVD įrašymo įrenginys? Pas mane kompas su XP.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 13:03)
O kas DVD įrašymo įrenginys? Pas mane kompas su XP.


user posted image

Mazdaug taip atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 30 rugpjūčio 2007 - 13:00
QUOTE(Izida @ 2007 08 30, 13:56)
user posted image

Mazdaug taip atrodo.



Nežinau pas mane nešiojamas kompiuteris aš tokio neturiu. Turim dar DVD grotuvą gal tas tiks.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 08 30, 14:07)
Nežinau pas mane nešiojamas kompiuteris aš tokio neturiu. Turim dar DVD grotuvą gal tas tiks.


Irenginis i kuri tu dedi DVD diska (kompiuteryje) ir yra DVD skaitymo/rasymo irenginys.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 30 rugpjūčio 2007 - 16:00
Ačiū labai persirašiau. Bet kei nori daryti dar vieną kopiją, vėl iš naujo reikia įdėti įrašytą diską kopijuoti ir dėti tuščią? mirksiukas.gif
Atsakyti
Number of copies nustatyk kiek nori kopiju ir paskui reikes tik tuscius diskus deti.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 08 31, 18:47)
Number of copies nustatyk kiek nori kopiju ir paskui reikes tik tuscius diskus deti.

Foto nerealios, aš nebučiau susipratęs.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 08 31, 20:59)
Foto nerealios, aš nebučiau susipratęs.

drinks_cheers.gif
Atsakyti