Įkraunama...
Įkraunama...

Fondiu

Merginos, turiu klausima.

Gal kuri nors skaiciavote, kokia kaina gaunasi uz fondiu (uz ingridientus). Idomu 4u.gif
Atsakyti
gal kas turit elektronine versija fondiu receptu knygos? lietuviskai arba rusiskai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BiG_NoBoDy: 06 sausio 2008 - 15:00
Aš nesuprantu... blush2.gif pasakykit, kur Maximoj yra pirkti fondiu indas, tai tinka tik šokoladui ar ir aliejuje virti mėsytei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(monikaz @ 2007 12 01, 22:40)
Gal kuri nors skaiciavote, kokia kaina gaunasi uz fondiu (uz ingridientus). Idomu  4u.gif

Priklausomai nuo to, kokį fondiu gaminsi: sūrio ar mėsos ax.gif
Sūrio gaunasi brangesnis (reikia nemažai sūrio).
Gaminant mėsos fondiu, skaičiuoji butelį aliejaus (~6lt), mėsa (renkiesi file ar išpjovą), padažiukai prie mėsos, daržovės, prancūziška duona.

Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 01 06, 17:51)
Aš nesuprantu...  blush2.gif  pasakykit, kur Maximoj yra pirkti fondiu indas, tai tinka tik šokoladui ar ir aliejuje virti mėsytei? g.gif


As naudoju is ketaus fondiu inda, tai jame tinka ir aliejuje mesytei virti, ir surio fondiu gaminti thumbup.gif Tik va del sokolado fondiu dar nebandziau, sako, kad is ketaus fondiu indas nelabai tinka g.gif O Maximoj maciau is ketaus fondiu inda ir paprasta fondiu inda.
Atsakyti
QUOTE(saule27 @ 2008 01 07, 13:22)
As naudoju is ketaus fondiu inda, tai jame tinka ir aliejuje mesytei virti, ir surio fondiu gaminti  thumbup.gif Tik va del sokolado fondiu dar nebandziau, sako, kad is ketaus fondiu indas nelabai tinka  g.gif O Maximoj maciau is ketaus fondiu inda ir paprasta fondiu inda.


O aš neskiriu kur ketaus kur ne ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif Turėtų kažkur prie puodo būti parašyta, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 01 07, 17:30)
O aš neskiriu kur ketaus kur ne ax.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  Turėtų kažkur prie puodo būti parašyta, ar ne?  g.gif


Informaciniame lapelyje prie fondiu puodo buna parasyta. Ir dar ketaus puodas yra sunkus bei pas mane tamsiai pilkos spalvos beveik juodas. O ne ketaus buna lengvi ir metalo spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū saule27 už atsakymą smile.gif
Atsakyti
o tas fondiu tikrai toks skanumas kaip sako? bigsmile.gif kiek tas indas kainuotų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 01 10, 01:56)
Ačiū saule27 už atsakymą smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi davė užduotį surasti fondiu receptų- Penktadienį ragausim. smile.gif

Tik man toks klausimas iškilo, ar sūrio rūšių turi būti kelios? O gal tik vienos užtenka?
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2008 01 16, 09:34)
Man irgi davė užduotį surasti fondiu receptų- Penktadienį ragausim. smile.gif

Tik man toks klausimas iškilo, ar sūrio rūšių turi būti kelios? O gal tik vienos užtenka?


mano manymu geriau išragaut keletą rūšių, sužinot kuri skaniausia ar pan smile.gif
Atsakyti