Įkraunama...
Įkraunama...

Geras stomatologas Klaipėdoje

Turiu ziauriai problematiskus dantis. Daugiausia tvarkausi pas gyd.Lina Norinkeviciene. Labai maloni, viska isaiskina, ateini kaip i savo seima. Tik va dabar dabar jau reikia man implantuoti dantis ir tai daro jos vyras Ovidijus Norinkevicius. Gal esate kas girdeje ar jis gerai implanuoja? O gal kas gali rekomenduoti gera gydytoja-implantologa
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2012 02 23, 22:21)
Turiu ziauriai problematiskus dantis. Daugiausia tvarkausi pas gyd.Lina Norinkeviciene. Labai maloni, viska isaiskina, ateini kaip i savo seima. Tik va dabar dabar jau reikia man implantuoti dantis ir tai daro jos vyras Ovidijus Norinkevicius. Gal esate kas girdeje ar jis gerai implanuoja? O gal kas gali rekomenduoti gera gydytoja-implantologa

Man dėjo implantą gyd. Norinkevičius, praėjo kažkur 0,5 metų, viskas gerai kol kas, jokių priekaištų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DiorDior @ 2011 03 01, 14:40)
Man rekomendavo Misenkienę, gal kas pas ją lankotės?

Rekomenduoju. Lankausi pas ją 11-12 metų. Mano tėvai - taip pat. Ją atrado tėtis, pas jį problematiški dantys. Beveik 10 metų gyvenu kitame mieste, bet stomatologės nepakeičiau. Vienintelis minusas - labai ilgos eilės blink.gif
Atsakyti
Gal kas darete estetini plombavima pas Audrone Paulikiene? Ar gal kas zinote apie si daktare kokiu atsielipimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hanifa: 17 kovo 2012 - 19:34
Laba diena, gal kas gali rekomenduoti gera stomatologą, Klaipėdos 3 poliklinikoj, ar privatu kur kainos nesikandžioja, busiu labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelia:) @ 2012 03 29, 16:06)
Laba diena, gal kas gali rekomenduoti gera stomatologą, Klaipėdos 3 poliklinikoj, ar privatu kur  kainos nesikandžioja, busiu labai dėkinga smile.gif

be galo gera gydytoja yra Rūta Navickienė, dirba Nefridoje.
tikrai nuostabus žmogus ir savo srities profesionalas 4u.gif
Atsakyti
As ir visa mano seima lankosi pas stomatologa Sauliu Raketi, ir kitiems rekomenduociau, nezinau ar brangininkas, nes pas kita privatu nesilankiau. Viska paaiskina ko klausiu , kas kaip ir kada bus gydoma. Man jis thumbup.gif
Atsakyti
visur ieskau info bet nieko,gal jus su tuo susiduret,ar galima eiti pas dantista neprivatu kai esi priregistruotas kitame rajone?ar turi dantukus tvarkytis ten kur esi priregistruotas???
Atsakyti
Sveiki, ar kas nors trauke protini danti leloj, zadu ten eit, bet ziauriai bijau. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, prašau paaiškinti, kas žino blush2.gif esu prisirašiusi nefridoj pas šeimos gydytoją Rusakovienę, pas kurį odontologą galiu eiti? Kiek žinau ten privati klinika, bet jei esu ten prisiregistravusi, ar dantų tvarkymąsis kainuos tiek pat kaip ir einant neprisiregistravus toj klinikoj? Nelabai tesigaudau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivisima @ 2012 07 02, 19:04)
Sveiki, prašau paaiškinti, kas žino blush2.gif esu prisirašiusi nefridoj pas šeimos gydytoją Rusakovienę, pas kurį odontologą galiu eiti? Kiek žinau ten privati klinika, bet jei esu ten prisiregistravusi, ar dantų tvarkymąsis kainuos tiek pat kaip ir einant neprisiregistravus toj klinikoj? Nelabai tesigaudau  doh.gif

MB ten uz vieno danties taisyma sumokejo 80lt. Manau nepigiai...
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2012 06 01, 18:43)
Sveiki, ar kas nors trauke protini danti leloj, zadu ten eit, bet ziauriai bijau.  smile.gif



man ištraukti visi keturi protiniai dantys, tik kitame kabinete, tikrai nebuvo baisu, suleido vaistų. Tik gijimas, siūlai buvo nemalonus, patinę žandai, seilės ir pan.
Atsakyti