Įkraunama...
Įkraunama...

Geras stomatologas Klaipėdoje

"Pinta" kitoj gatves pusej gaunasi, iskart uz vaistines atrodo tam paciam name kur vaistine. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacinta07 @ 2008 02 13, 17:16)
"Pinta" kitoj gatves pusej gaunasi, iskart uz vaistines atrodo tam paciam name kur vaistine. mirksiukas.gif



Dekui ,turesiu omenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
reikia burnos higienisto(es) klaipedoje. kas galite rekomenduoti 4u.gif ir kokios kainos buna?
Atsakyti
Vakar buvau tam paciam stomatologiniam kabinete, zvejybos uosto rajone, traukiau dar viena protini danti. unsure.gif
Galiu tik dar karta pasidziaugt - jokio skausmelio, greit istrauke ir po to nei truputi nebeskaudejo thumbup.gif (ne taip, kai "Nefridoj", kai neuzsimarino ir po to dar savaite vargau su skausmu... doh.gif ).
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Vaičiakauskas super stomotologas, o ypač k reikia traukti dantuka. thumbup.gif
eičiau tik pas ji, nepigu, bet manau nieko nėra svarbiau kai neskauda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deissy: 22 kovo 2008 - 11:05
Galiu parekomenduot misko kvartale tarp Rimi ir Maximos (kieme) stomatologini kab. gydytojas D. Sazanovas. Labai geras, kruopstus gydytojas, savo darba atlieka puikiai, na ir kainos nesikandzioja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrav22 @ 2008 04 01, 14:25)
Galiu parekomenduot misko kvartale tarp Rimi ir Maximos (kieme) stomatologini kab. gydytojas D. Sazanovas. Labai geras, kruopstus gydytojas, savo darba atlieka puikiai, na ir kainos nesikandzioja biggrin.gif

pamirsai pasakyt apie eiles pas ji mirksiukas.gif
kaip tik skambinau, tai jis net nepriima uzrasimu, nes iki liepos pradzios viskas uzimta doh.gif
jau metus bandau pas ji patekt, bet beviltiskai blush2.gif
jei zmogus turi rimtesniu problemu ir reikia skubios pagalbos - sis gyd. netinka schmoll.gif
o siaip tai jis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cerecita: 02 balandžio 2008 - 23:21
QUOTE(Cerecita @ 2008 04 03, 00:19)
pamirsai pasakyt apie eiles pas ji  mirksiukas.gif
kaip tik skambinau, tai jis net nepriima uzrasimu, nes iki liepos pradzios viskas uzimta  doh.gif
jau metus bandau pas ji patekt, bet beviltiskai  blush2.gif
jei zmogus turi rimtesniu problemu ir reikia skubios pagalbos - sis gyd. netinka  schmoll.gif 
o siaip tai jis  thumbup.gif

Va as galvoju, kad pas visu geru gydytoju eiles didziules blink.gif
Man reikejo endontologo pagalbos, tai taip pat puse metu pralaukiau kol galesiu pasiskambint talono, o paskui puse metu stovejau eileje. Tai va visur eiles
Atsakyti
esu nestuke, reikia tvarkytis dantukus, tik nezinau jokiu geru ir nebranfgiu stomotologu, bukit geros,patrkit gal ka is savo patirties ar nuogirdu smile.gif
Atsakyti
man tai pats superiskiausias yra gyd. Korzinskas ir visa jo klinika:) klinika vadinasi "dantisto praktika" (Bokstu gatvej - priesais kristaus karaliaus baznycia)
Atsakyti
na na mamytes ir ne tik, prasom dalintis ispudziais apie gerus stomatologus klaipedoje... svarstau ir as kur nueit, lauksim jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti