Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

QUOTE(marlena24 @ 2007 05 31, 21:02)
aha,ir man tas ruzavas variantas tiesiog nuostabus thumbup.gif r



mano akimis tai jos oranzines biggrin.gif
Atsakyti
biski nuo realybes nutole,bet visvien grazu
user posted image
Papildyta:
idomi kriaukle
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2007 05 31, 21:05)
maciau tokias Vokiskoj keramikoj ir jos buvo su rudom  wub.gif tik prisimenu ,kad buvo 15*15

nu jo tai čiuju ir kaina vokiška sad.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2007 05 31, 21:45)
biski nuo realybes nutole,bet visvien grazu




O man cia nieko ypatingo blush2.gif beto kiek per tamsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 05 31, 17:47)


kaip man grazuuuuuuu rolleyes.gif gal kas matet kur lietuvoje tokias ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 05 31, 12:48)
Na va, pagal tavo patarimą paskambinau į Vilniaus visuomeninės sveikatos centrą, jie nukreipė į Nacionalinį visuomenės sveikatos tyrimų centrą Žolyno g., ir pasirodo, jie tikrai daro vandens tyrimus. reikia jiems atnešti 1,5 l vandens ir po savaitės bus atsakymas. Bet kiekvienos cheminės medžiagos tyrimas kainuoja atskirai, pvz. geležis - 30 lt, kietumas - 7 Lt, paskui visokie chloridai, fosfatai ir t.t.
Kaip dabar žinoti, ką tirti? mastau.gif
O sutrumpintas kuo nors blogesnis? Pas mus telpa ir didesnis, bet mąstome, gal vis vien trumpesnį imti, daugiau erdvės bus  g.gif Nes jo sėdimoji dalis ta pati, tik "uodega" trumpesnė, o kam jos ilgos reikia?  rolleyes.gif


bet tai bendras kazkoks vistiek turetu buti g.gif
QUOTE(SoJa @ 2007 05 31, 13:53)
vonia - 8060, o apdaila 255  doh.gif
Tiesa gavom dar 15 proc. nuolaidą, bet vis tiek brangi  verysad.gif

*****, kaip brangu unsure.gif biggrin.gif o tie jusu subway, ar kaip ten, serijos tulikai kiek kainavo? man tokie patys paciausi wub.gif (na is to, ka galiu sau leisti biggrin.gif ) .
o kaip tarkim jus darot-jei reikia triju tuliku visam name, tai visus vienodus imtumet ar ne? g.gif visi bus pakabinami...
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 31, 22:43)

*****, kaip brangu  unsure.gif



Vonios kaina gal ir brangi, bet apdaila tai tikrai pigiai smile.gif mes kur kas brangiau mokejom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 31, 21:43)
bet tai bendras kazkoks vistiek turetu buti  g.gif

*****, kaip brangu  unsure.gif  biggrin.gif  o tie jusu subway, ar kaip ten, serijos tulikai kiek kainavo? man tokie patys paciausi  wub.gif (na is to, ka galiu sau leisti  biggrin.gif  ) .
o kaip tarkim jus darot-jei reikia triju tuliku visam name, tai visus vienodus imtumet ar ne?  g.gif  visi bus pakabinami...

Vienodus emem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2007 05 31, 21:43)


*****, kaip brangu  unsure.gif  biggrin.gif  o tie jusu subway, ar kaip ten, serijos tulikai kiek kainavo? man tokie patys paciausi  wub.gif (na is to, ka galiu sau leisti  biggrin.gif  ) .
o kaip tarkim jus darot-jei reikia triju tuliku visam name, tai visus vienodus imtumet ar ne?  g.gif  visi bus pakabinami...


Potinkinis WC rėmas GBG 555 Lt,
Klavišas WC chrom.3/6l GBG 140 Lt,
WC pakabinamas Subway "ceramicplus" 1127 Lt,
Dangtis WC Subway "softclosing" 631 Lt.
Nu ir žinoma tie 15 proc. nuolaidos, bet vistiek kai pagalvoju apie kainą tai liūdna labai sad.gif Tikiuosi, kad bent jau atrodys jie padoriai mūsų sukurtame interjere blush2.gif
Mes tai rinkomės vienodus, nes šitie mums buvo gražiausi po tos jau čia išgirtos kolekcijos blush2.gif bet iš esmės tai manau jog kiekvieną vonios kamabrį galima dekoruot skritingai, nes gi visai atskiros patalpos, dažnai net skirtinguose aukštuose, tai jei rasit dar kokius, kurie vienodai patiks kaip ir tie, tai manau drąsiai griebkit.
Mes pavyzdžiui nors ir išsirinkom vienodus WC puodus ir kriaukles į abu, bet plyteles tai skritingas dėsim 4u.gif
Atsakyti
wow kokia faina kolekcija bigsmile.gif
http://www.keramika....t...1&type=coll

kažką tikrai gražaus galima sugalvot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 06 01, 08:25)
Dangtis WC Subway "softclosing"    631 Lt.

va nuo šito daikto kaifuojam, komfortas nerealus clap.gif , nesugalvokit išbraukt iš sąmatos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2007 06 01, 09:15)
va nuo šito daikto kaifuojam, komfortas nerealus  clap.gif , nesugalvokit išbraukt iš sąmatos biggrin.gif


Neišbrauksim blush2.gif jau rūsiuky guli nupirktas smile.gif
Bet sako, kad kai svečiai ateina ir bando jėga jį uždaryt tai dažnai sulaužo verysad.gif o juk neinstruktuosi svečių prieš užeinant į tuliką.
Atsakyti