Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras

Zuiqti, aš jau nebežinau, kas man pačiai patinka doh.gif. Ir vyro irgi gaila, jei turės užsimerkęs į vonią eiti, kad nematytų plytelių doh.gif. Nors tikina, kad prie visko galės priprasti g.gif. Bet aš norėčiau, kad iš karto patiktų. Net pagalvoju, gal ieškotis kitų plytelių unsure.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 18 birželio 2007 - 11:14
QUOTE(Saja @ 2007 06 18, 12:14)
Zuiqti, aš jau nebežinau, kas man pačiai patinka doh.gif. Ir vyro irgi gaila, jei turės užsimerkęs į vonią eiti, kad nematytų plytelių  doh.gif. Nors tikina, kad prie visko galės priprasti g.gif. Bet aš norėčiau, kad iš karto patiktų. Net pagalvoju, gal ieškotis kitų plytelių  unsure.gif.

tai taviskiui sitos plytkos nepatinka? g.gif as galvojau kad jis visiems aplinkiniams itikti nori biggrin.gif
Atsakyti
Sunku ir mums buvo išsirinkti plyteles. Jau maniškis pareiškė, kad daryčiau kaip noriu, jam bus gerai. Bet matau, kad jam nelabai patinka, tai nenoriu ir aš savanaudiškai elgtis. galiausiai kaip smagu buvo išgirsti, kad ir jam patinka tos pačios plytelės, kaip ir man.
O šiaip tai pastoviai vienam tas patinka, kitam - kitas. Tada sakom stop ir ieškom visai kito varianto, kad nė vienas neliktumėm nepatenkintas.
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 06 18, 12:18)
tai taviskiui sitos plytkos nepatinka?  g.gif  as galvojau kad jis visiems aplinkiniams itikti nori biggrin.gif

Nepatinka schmoll.gif. Ne tai kad labai nepatinka, bet nepatinka. O jei ir aplinkiniai nepuola girti, tai dar labiau nepatinka rolleyes.gif .
Papildyta:
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 18, 12:25)
Sunku ir mums buvo išsirinkti plyteles. Jau maniškis pareiškė, kad daryčiau kaip noriu, jam bus gerai. Bet matau, kad jam nelabai patinka, tai nenoriu ir aš savanaudiškai elgtis. galiausiai kaip smagu buvo išgirsti, kad ir jam patinka tos pačios plytelės, kaip ir man.

Vat ir aš norėčiau, kad abiem patiktų drinks_cheers.gif. Gerai dar, kad kambariuose ir aš noriu ramesnių spalvų, tik vat voniai užsimaniau ko nors įdomesnio biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 18, 11:14)
Zuiqti, aš jau nebežinau, kas man pačiai patinka doh.gif.


man jau nuo plyteliu irgi stogas vaziuoja doh.gif i savaites pabaiga kaip ir turi plytelcikas ateiti, o as plytkiu tai dar neturiu blink.gif blink.gif kasdien pardes sukuoju ir nieko verysad.gif turiu tik grindu plyteles, tai saku blogiausiu atveju teks plytelcikui no grindu pradeti doh.gif doh.gif o juk reiktu nuo sienu link grindu eiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Okkey, tai paskubėk, nes mes per 3 vietas kol susipirkom tos pačios rūšies plyteles, kiek nervų kainavo, vienur dekoro neturi, kitur tiek plytelių neturi ir tt. Pagaliau plytelės namie, tik klijuot dar nepradeda, bet šią savaitę jau turėtų.
Atsakyti
QUOTE(Aikutė @ 2007 06 18, 12:09)
Okkey, tai paskubėk, nes mes per 3 vietas kol susipirkom tos pačios rūšies plyteles, kiek nervų kainavo, vienur dekoro neturi, kitur tiek plytelių neturi ir tt. Pagaliau plytelės namie, tik klijuot dar nepradeda, bet šią savaitę jau turėtų.


skubu skubu, bet jau depresucha kokia nuo tu plyteliu man jau, tai shakes verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Patarkit kur dar ieskot plyteliu - Muresta, aparici, dvarcioniu keramika jau aplankem. Murestoj lyg ir radom viena varianta...
ieskom tokio tipo plyteliu http://www.villeroy-...=...=sk&sid=930 tik baltos- juodos spalvos. 3 sienos bus baltos, o ketvirtoji juoda su baltais ornamentais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle_83: 18 birželio 2007 - 12:39
QUOTE(okkey @ 2007 06 18, 13:15)
skubu skubu, bet jau depresucha kokia nuo tu plyteliu man jau, tai shakes  verysad.gif  verysad.gif

Depresuokime kartu! friends.gif alc.gif

QUOTE(egle_83 @ 2007 06 18, 13:25)
Patarkit kur dar ieskot plyteliu - Muresta, aparici, dvarcioniu keramika jau aplankem.

Dar yra Linea, Eurotopas (jame dar aš pati nebuvau), Iris, Senukai, Hansa plytelių turgus...
Atsakyti
QUOTE(išprotėjusi @ 2007 06 17, 18:47)
Ok  mirksiukas.gif  pasinaudosiu tavo patarimu  ax.gif

nesinaudok, tam ir yra sitas skyrelis, kad padiskutuoti, foto aptarti..dek kiek tik rasi, kiekvienas atsirenka tai kas jam patinka, gal nereikia nauju forumo salygudiktuoti, ka deti ir kur?
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 06 18, 13:17)
Depresuokime kartu!  friends.gif  alc.gif
Dar yra Linea, Eurotopas (jame dar aš pati nebuvau), Iris, Senukai, Hansa plytelių turgus...


lotuliukas.gif o zinai kai dar pagalvoji kad laukia dazus sienoms parinkti, tapetus ir pan, isvis bloga pasidaro doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, nedepresuokit mirksiukas.gif Kai pagalvoju, kad didžiausi mano rūpesčiai - remontas, tai net kažkur širdies kamputy gera pasidaro, kad tik tokios tos problemos. Ne amžini tie remontai, pabaigsim ir gyvensim gražiai ir ramiai (bent jau iki kito remonto lotuliukas.gif )
Beje Hasa plytelių turgum labai nusivyliau g.gif Nieko ten gražaus neradau, visai schmoll.gif
Linejoj gražu, nu bet kainos blink.gif
Aš tai jau beveik visas plytkas turiu clap.gif Tik dar ant laiptų vedančių į vonią reikėtų išsirinkti, gal kur matėt gražių laiptams skirtų plytkų ? blush2.gif
Atsakyti