Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis V

QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 06 01, 13:15)
thumbup.gif Šaunuolė, taip ir toliau varyyyyk biggrin.gif
Ir aš noriu pas tavo dietologę, kuri tau tokius valgiaraščius sudarinėja bigsmile.gif



siaip tai as siandien iskyloj su draugais taigi valgiarasti mazdaug pritaikau
vitoj sriubos riesutai na ir vietoj krutineles vistos su bulvem bus saslas su darzovem, visa kita is valgiarascio ax.gif
nors pasizadejusi sau tokiom dienom isvis nesilaikyti jo ir nesilaikau
ir tikrai tai ne nuodeme, del kurios verta zudytis (gyd. zodziai) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 01 birželio 2007 - 13:23
QUOTE(Rama* @ 2007 06 01, 08:37)
naktipiečiai2 -  2 val nakties - bandelė su cinamonu, stiklinė apelsinų sulčių doh.gif  nu gėda, ką galiu pasakyt..


negeda, suzinotum, kad as 4 vakar su aguonom dideles nakti surijau doh.gif blush2.gif
jei nemiegu pakankamai, man sakes doh.gif sia savaite per penkias naktis 20 valandu, as zombis, be to storas zombis verysad.gif

QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 06 01, 10:57)

Žodžiu, išvada: BLOGAI. LABAI BLOGAI!!!  mad.gif Kur priešpiečiai, vakarienė? Turi būti trys pagrindiniai valgymai NORMALAUS maisto ir pora užkandžiavimų. ir nesiteisink, kad neturi laiko/ negali išeiti/ etc.- nieks nepatikės  cool.gif Arba susitvarkai, arba atvažiuoju muštis  cool.gif


pritariu, kumsciai paruosti cool.gif
as nesuprantu, kaip tu nepamirsti is bado ooo g.gif man nuo tokio meniu butu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 01, 14:16)
gerai, tvarkausi, tuoj suvalgysiu ka nors - kaip tik turiu pora ryziu trapuciu (1 riekele 37,5 kcal) ir banana  dideli 4u.gif

Kad tvarkaisi, tai gerai. Bet geriau suvalgyk MAISTO, o ne užkandžių. Pvz, sriubos, daržovių troškinio (jei nori už tas pačias 150kcal.)
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 06 01, 14:29)
Kad tvarkaisi, tai gerai. Bet geriau suvalgyk MAISTO, o ne užkandžių. Pvz, sriubos, daržovių troškinio (jei nori už tas pačias 150kcal.)

pietu metas seniai baigesi, darbe jokios kavines nera verysad.gif rytojui atsinesiu namie pasigaminto darzoviu troskinio pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 01, 12:45)
pietu metas seniai baigesi, darbe jokios kavines nera  verysad.gif  rytojui atsinesiu namie pasigaminto darzoviu troskinio  pioneers.gif


saunuole wub.gif

as irgi laikausi ir tvarkingai valgau cool.gif po bulkinio kosmaro doh.gif
Atsakyti
labukas blush2.gif vakar viskas buvo labai gerai, kol... negrįžo vyras ir neparnešė ledų... blush2.gif

tai va:

pusryčiai: 5 grūdų košė 200
priešpiečiai: silkė (150), duona (50) 200
pietūs: košė (70), šaltiena (160), duona (100), agurkas (15) 355
vakarienė: kepsnys su daržovėm (640), salotos iš pomidorų, agurkų ir ridikėlių (60), bulvių košė (150) 850 doh.gif
naktipiečiai blush2.gif : ledai (200), sumuštiniai (300) 500

Viso: 2105kcal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktine Fėja @ 2007 06 01, 14:22)
negeda, suzinotum, kad as 4 vakar su aguonom dideles nakti surijau doh.gif  blush2.gif
jei nemiegu pakankamai, man sakes doh.gif sia savaite per penkias naktis 20 valandu, as zombis, be to storas zombis verysad.gif

nu tai tada abiem gėda biggrin.gif
a tai ko tau nesimiega naktim?

nu o sekančios dienos tai išvis gėdų gėda, jau visiškai atleidau vadeles..
penktadienis
Prieš pusryčius – stikl. vandens + vit.C
Pusryčiai: 300g naturalaus jogurto su įpjaustytu bananu
Priešpiečiai: 300g pasukų, 2 riekutės fermentinio sūrio, pomidoras
Priešpiečiai2: 100g kokteilio – kivis, bananas, apelsinas, pienas; pusė apelsino
Pietūs:2 kotletai, ryžių apie 50g
pavakariai: activia
Vakarienė ir naktipiečiai kino teatre – guminukų daug, popkornai, nestea žalios arbatos buteliukas, čipsai unsure.gif

vakar dienos nerašysiu, tik paminėsiu, kad visą dieną prasitąsiau akropelyje, kur valgėm visokias picas ir kitokį s......

šian bandau daryt iškrovą.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Aš vėl jungiuosi prie jūsų, darbinės komandiruotės užsienyje kažkaip žiauriai išreguliavo mano mitybos režimą, tai nuo šiol bandysiu sugrįžti į doros kelią rolleyes.gif Labai prašau, jeigu turėsit kokių pastabų dėl mano valgiaraščio ar šiaip "užklius" kas nors, rėžkit visą tiesą drąsiai - man tai bus tik į naudą smile.gif 4u.gif

SEKMADIENIS
Pusryčiai: [100g Actimel] 80g "Lieknos" varškės
Priešpiečiai: nedidelė riekė tėčio kepto pyrago, obuolys, 1/3 taurės r. vyno
Pietūs: šaltibarščiai, kalakutienos kotletas, v.š. bulvių košės, salotų-ridikėlių salotos su l. grietine
Pavakariai: obuolys
Vakarienė: 4 nedideli "grilinti" vištienos krūtinėlės gabaliukai, salotų-ridikėlių salotos, po 1/2 pomidoro ir agurko, kąsnis j. duonos
Atsakyti
Mano šventinis. Kalorijų nerašau, nes valgyta išvykoje, taip kad nežinau. Bet geriau ir neskaičiuot doh.gif
Šeštadienis:
Pusryčiai namie: v+c+m; b. kava ir bandelės pusė
Pietūs svečiuose: kotletas, makaronai, pomidoras
Pavakariai: stiklinė persikų sulčių
Vakariene:riekė vyniotinio su agurku; buvė"marškinėliuose" su tunu, 2 gabalėliai vaflių su riešutiniu pertepimu, 100 gr. viskio

sekmadienis

Pusryčiai: kava, 2 riekelės vyniotinio, duona, agurkas, pyragaitis su džemu
Priešpiečiai: pyragaitis doh.gif
Pietūs: medžiotojų dešrelė, 2 gabalėliai šašlyko. šaukštas ryžių, šviežių kopūstų salotos su rūgštele; apie 30 gr. namines vyšnių trauktinės; 100 gr. šampano, riekė šimtalapio, 3 saldainiai, kava 3 in1
Vakarienė( namie): mažas apelsinas, obuolys

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 03 birželio 2007 - 21:14
SEKMADIENIS

pusryčiai: duona (150), lašinukai blush2.gif (250) 400
priešpiečiai: sumuštinis su ridikėliu (70), kava (30) 100
pietūs: sojos troškinys 300
pavakariai: sultinys (10), duona (50), mėsa (40) 100
vakarienė: grybai (100), dešrelė (150), bulvė (50) 300
naktipiečiai: saldainis (50), arbūzas (?)

Viso: 1250+?kcal
Atsakyti
Na va ir aš prie tų gėdingų savaitgalio valgiaraščių prisidėsiu blush2.gif blush2.gif

Šeštadienis:
PUSRYČIAI: kiaušinienės su porais, špinatais ir parūkyta šonine, puodas arbatos 'slim program' (250)

PIETŪS: maža "gurmanų"pica picerijoje Delano, stiklinė persikų sulčių (280)

VAKARIENĖ: puodelis arbatos 'slim program',kebabas (mažas), 2 skardinės alaus, pora gabalėlių keptos/marinuotos silkės (950)

VISO:1480 unsure.gif

Sekmadienis

PUSRYČIAI: kepta cikinija su porais ir keliais šlapdešrės gabaliukais, puodas arbatos 'slim program' (220)

PIETŪS: 1 dešrelė, salotos su ridikėliais ir svogūnų laiškais užpilros pasukom,pomidoras, 2 kiaušiniai su 1 v.š. majonezo, kavos puodelis (430)

PAVAKARIAI: troškinta vištos blauzdelė, gabaliukas (apie 50g) kaimiško skilandžio, 2 maži gabalėliai lašinių (430)

VAKARIENĖ: plastmasiniai makaronai, 2 gabaliukai keptos/marinuotos silkės(apie 100g), 100g brendžio ax.gif (400)

VISO: 1480.... doh.gif kažkaip labai vienodai gavosi bet vistiek daugoka blush2.gif
Atsakyti
mano savaitgalis irgi baisus. sestadieni i trasa ejo keptos bulves, alus ir panasus geriai, bet iki 18 val.
sekmadienis ne ka geriau

pusryciai 1 blynelis vaflinis, kava

priespieciai pilkos duonos rieke su trupuciu sviesto, liesa rukyta kiauliena ir svieziai raugtu agurkeliu

pietus 3 saujos čipsų doh.gif

vakariene lauze kepta lydeka, idaryta lasisos farsu, i farsa iejo majonezas. 2 dideli gabalai, vynas

naktiepiciai sidras doh.gif
zodziu, pacios matot taip graziai kudinuosi.
Atsakyti