Įkraunama...
Įkraunama...

baigusios mokslus irgi vienykimės

matau vienijas cia studentes, bet gl vienijames ir tos kurios baigem? biggrin.gif
ar dar norite toliau testi mokslus, ka baigete? megalol.gif

as baigiau vdu, reiktu dar magistratura baigt, ale kaip megalol.gif megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
cool.gif GALIU PRISIDETI- BUTU SMAGU SNEKETIS SU TOMIS, KURIOS JAU YRA PABAIGUSIOS NORS VIENA PAKOPA, PVZ KAIP AS smile.gif BAIGIAU KU BAKALAURA, INTYENSYVIAI GALVOJU APIE MAGISTRANTURA, TIK JAU VISAI KITOKIIO DALYKO biggrin.gif BET PAKOLKAS STABDO PINIGU STYGIUS, TAM TIKROS PROBLEMOS DEL PROFILIU NEATITIKIMO IR MINTYS MINTELES APIE LIALIUKA 2.gif

GERBERA, O JAU SENIAI PABAIGEI U-TETA?
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 01 14, 22:11)
matau vienijas cia studentes, bet gl vienijames ir tos kurios baigem? biggrin.gif
ar dar norite toliau testi mokslus, ka baigete? megalol.gif

as baigiau vdu, reiktu dar magistratura baigt, ale kaip megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif



as irgi vdu baigiau:), bakalaura, magistranturoj kolkas nesimokau rolleyes.gif
Atsakyti
bloodymary, o kada baigei? koki fakulteta?

cikadele, as pries 3 metus baigiau, o tu? bet kaip as tingiu ta magistratura, nors ir reiketu.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 01 15, 18:38)
bloodymary, o kada baigei? koki fakulteta?

cikadele, as pries 3 metus baigiau, o tu? bet kaip as tingiu ta magistratura, nors ir reiketu.... biggrin.gif



humanitarini, pries du metus wink.gif o tu koki?
Atsakyti
Na as galiu prie jusu prisijungti biggrin.gif VDU baigusi ir magistra baigiau..dabar artimieji skatina eit toliau, bet beee.gif ka as zinau wink.gif

bakalauras atnese pirma sunu, o po magistro va antras smile.gif thumbup.gif
ir va jei toliau, tai ka g.gif kas bus gal dukryte biggrin.gif

as bakalaura viena baigiau sriti, o visai kita magistratura..che tai dar ka nors gal doktorantua pavyktu wink.gif
Atsakyti
as bakalaura baigiau 2004 blink.gif taigia cia oirmieji mano metai be mokslo- taip keista biggrin.gif kad nereikia mokytis, kad nereikia eiti i bible beee.gif

bet nors ir matau kaip mano vyras ir draugai (magistrantai) vargsta, bet as jiems savotiskai pavydziu- as labai labai labai noriu mokytis thumbup.gif man net sirdi skauda, kad nelabai galiu, o noriu, na bet kaip nors tada smile.gif

o kaip jus jauciates be mokslu? keista? beee.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 18 sausio 2005 - 13:45
QUOTE(Cikadele @ 2005 01 18, 13:41)
as bakalaura baigiau 2004  blink.gif taigia cia oirmieji mano metai be mokslo- taip keista biggrin.gif kad nereikia mokytis, kad nereikia eiti i bible beee.gif

bet nors ir matau kaip mano vyras ir draugai (magistrantai)  vargsta, bet as jiems savotiskai pavydziu- as labai labai labai noriu mokytis thumbup.gif man net sirdi skauda, kad nelabai galiu, o noriu, na bet kaip nors tada smile.gif

o kaip jus jauciates be mokslu? keista?  beee.gif


zinok man taip pat. Vyrelis istojo i magistrantura, tai ziurim i ji man net 'pavydas' paima cool.gif ... bet kiekvienas gyvenimo etapas yra nuostabus
ar ne tiesa?
Atsakyti
biggrin.gif o as visai nenoriu mokintis beee.gif

man geriau jau dirbt, o ne kalti ten doh.gif doh.gif

linau o kokias sritis baigei?
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 01 18, 22:28)
biggrin.gif o as visai nenoriu mokintis beee.gif

man geriau jau dirbt, o ne kalti ten doh.gif  doh.gif

linau o kokias sritis baigei?


ax.gif vadinu save visiska humanitare. magistras teatrologijos ........ o kitos turbut yra kokios ekoinomistes, nes kazkaip siame forme nemazai sios specelybes mamyciu sutinku.....
vakar buvau pas drauge ir tiek prisvaigau apie doktorantura, kad paglvojau, jei rasciau gera darba turbut niekur nebendyciau toliau stoti

Tiesa laikas taip greitai bega, kad pasiziuriu, jog jau du metai kaip esu baigusi rolleyes.gif
Atsakyti
Jeigu priimsit ir as isiliesiu i jusu buri. group.gif
Pries savaite apsigyniau magistro baigiamaji darba LTU. Dabar taip ant sirdies lengva!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nors dar is tikruju nespejau supratsi, kad jau viskas! Gal, kaip jus rasot po to ir prades trukti mokslu, bet kol kas man ju netruksta ir siais metais i doktorantura tikraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai nestosiu!!!!! schmoll.gif Gal po keliu metu... bet dabar man jau mokslu per akis. Sunku ir dirbti ir mokytis. Pavargau.... mega_shok.gif Reikia pailseti....
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As irgi noriu prie jusu prisijungti blush2.gif
As baigiau bakalaura 2002 m., o magistratura 2004 m. Tai praeita vasara tongue.gif
Doktorantura manes nevilioja schmoll.gif O i magistrantura istojau bandos instinkto vedama blush2.gif visi stojo nu ir as istojau thumbup.gif Bet tikrai nesigailiu kad juos baigiau, tada zinoma buvo sunku, reikejo kartu ir dirbt ir mokytis blink.gif Bet dabar jau galiu lengviau atsipusti, tenka tik dirbti ax.gif Nu galima sakyti beveik pagal specialybe blush-anim-cl.gif 4u.gif
Atsakyti