Įkraunama...
Įkraunama...

Antklodės

QUOTE(vakare-tyla @ 2010 01 11, 16:42)
Pempe, dar nea blush2.gif  ji dar Pnvz, o as Vln ax.gif  Laukiu. Zadejo atvezt sia savaite.
Pas mus standartas 140x200.

Ko gero negali atsidziaugt dabar kai salta smile.gif aciu uz pasidalinima kokie ismatavimai populiariausi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2010 01 06, 09:45)
Mergaites,

MB neatsidziaugia silko uzpildo antklode:)

o kaip tarnauja silkas ? Ar jau skalbete? Koki storio pas jus? Ar neslidineja?
Atsakyti
pempe, antklode nereali wub.gif Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Flokati dabar paskelbe neblogas akcijas 40-50% nuolaidu yra thumbup.gif
Man ju antklodes ir pagalves labai patiko , ypac kupranugario antklode maziukei emiau, nereikia nei vokeliu nieko, o paaugs bus kaip koldryte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 01 22, 17:44)
Flokati dabar paskelbe neblogas akcijas 40-50% nuolaidu yra  thumbup.gif
Man ju antklodes ir pagalves labai patiko , ypac kupranugario antklode maziukei emiau, nereikia nei vokeliu nieko, o paaugs bus kaip koldryte  thumbup.gif


O kur apie juos pasiziureti butu galima ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2010 01 22, 17:45)
O kur apie juos pasiziureti butu galima ? smile.gif

http://www.flokati.lt/lt.php 4u.gif
As visada Daivai skambinu, pasakau kad is SM tai kaineles paderina bigsmile.gif 861814275
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2010 01 19, 09:20)
pempe, antklode nereali wub.gif  Aciu labai 4u.gif

miela girdeti , kad patiko ir svarbiausia kaina tik 300 lt uz kupranugari , o Flokati kur reklamuoja aciakaba apie 1000 lt. Kai mes specializuojames ciuziniuose tai patalams uzsidedam simboliskai

QUOTE(aciakaba @ 2010 01 22, 16:44)
Flokati dabar paskelbe neblogas akcijas 40-50% nuolaidu yra  thumbup.gif
Man ju antklodes ir pagalves labai patiko , ypac kupranugario antklode maziukei emiau, nereikia nei vokeliu nieko, o paaugs bus kaip koldryte  thumbup.gif

Pradzioj galvojau klausti , taciau veliau pamaciau apatine zinute ir viskas aisku , kad
cia reklama. ax.gif reklama gerai, taciau cia supermamos yra protingos ir viska labai lygina rolleyes.gif

QUOTE(aciakaba @ 2010 01 22, 17:51)
http://www.flokati.lt/lt.php  4u.gif
As visada Daivai skambinu, pasakau kad is SM tai kaineles paderina  bigsmile.gif  861814275


Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2010 01 22, 18:42)
miela girdeti , kad patiko ir svarbiausia kaina tik 300 lt uz kupranugari , o Flokati kur reklamuoja aciakaba apie 1000 lt. Kai mes specializuojames ciuziniuose tai patalams uzsidedam simboliskai
Pradzioj galvojau klausti , taciau veliau pamaciau apatine zinute ir viskas aisku , kad
cia reklama.  ax.gif reklama gerai, taciau cia supermamos yra protingos ir viska labai lygina  rolleyes.gif

Nu beveik cia gavosi ziuriu blush2.gif
O jos kontaktai puslapyje ideti, jei norite pigiau negu akcijinem kainom apsipirkt negi blogai 4u.gif
Kadangi turiu kelias prekes taip isigijus , tai tiesiog dziaugiuosi sutaupius ir tiek 4u.gif
O produkcija tikrai nebloga ax.gif
Sori kad taip supratot, nepagalvojau kad negerai kazka rasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kupranugariu antklodziu ne po 1000lt galima rast ir cia, kupranugariui
fainos tos kaldrikes plonos , bet siltos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2010 01 23, 18:43)
kupranugariu antklodziu ne po 1000lt galima rast ir cia
fainos tos kaldrikes plonos , bet siltos  4u.gif

o bambuko ranksluosciai ax.gif kiek procentu yra bambuko .Man seniau labai patiko flokati ranksluosciai su modal pluostu bigsmile.gif tokie svelnuciai ar cia panasus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2010 01 23, 18:50)
o bambuko ranksluosciai  ax.gif kiek procentu yra bambuko .Man seniau labai patiko flokati ranksluosciai su modal pluostu bigsmile.gif  tokie svelnuciai ar cia panasus  bigsmile.gif

taip, taip 4u.gif tokie kaip silkas panasiai , man chalatas labai idomus kaip silkinis, mama turi tai neatsidziaugia... ir dregme sugeria kaip... wub.gif tuose dideliuose ranksluosciuose tai raso 70% bambuko, o maziukuose 100 % ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempe1 @ 2010 01 23, 19:50)
o bambuko ranksluosciai  ax.gif kiek procentu yra bambuko .Man seniau labai patiko flokati ranksluosciai su modal pluostu bigsmile.gif  tokie svelnuciai ar cia panasus  bigsmile.gif


Pempe, man broliene sake, kad vel darysit nuolaidas> blush2.gif as gal visai noreciau panoms pakeisti antklodes ax.gif
O pas jus su bambuku yra ranksliuociu ir chalatu? bigsmile.gif ar as kazka ne taip supratau g.gif Bambukiniais as seimyna seniai aprupinau is Kurimos, chalata sau ir isigijau. Dabar noriu kokio silkinio blush2.gif tik nezinau ar devesiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare-tyla: 24 sausio 2010 - 13:39