Įkraunama...
Įkraunama...

DELTIM/DELTI kokia patirtis?

QUOTE(artita @ 2010 03 06, 07:22)
lyg DELTIM PUMA ar klystu?  g.gif  g.gif



QUOTE(Mylia @ 2010 03 06, 09:43)
Man atrodo, kad tikrai ne Puma, o Premier, nes yra dideli pripuciami ratai ir priekiniai kaip matosi sukiojasi (na kaip automobilio). Na dar gali Leo modelis buti, bet sakyciau, kad greiciausiai Premier.


ačiū už nuomones 4u.gif
dar norėjau paklaust dėl jo rankenos, ji kažkuom skiriasi, nei vaikams.eu ten esančių tos firmos vežimėlių renkenų, ar man tik taip atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutė @ 2010 03 08, 08:32)
ačiū už nuomones 4u.gif
dar norėjau paklaust dėl jo rankenos, ji kažkuom skiriasi, nei vaikams.eu ten esančių tos firmos vežimėlių renkenų, ar man tik taip atrodo? g.gif

Tai kad vaikams.eu Deltim vezimeliais neprekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2010 03 08, 10:37)
Tai kad vaikams.eu Deltim vezimeliais neprekiauja g.gif


oi ,sumaišiau su http://www.mazyliora...t/goods;255;277 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažylio ratai @ 2010 02 09, 14:28)
Planuojama, kad šie vežimėliai Lietuvoje bus kovo viduryje.

ar planai napasikeite? kita sav jau turesite?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažė_:): 10 kovo 2010 - 10:55
naujas deltim frog vadinasi delti dot bigsmile.gif man jis asmeniskai nelabai patiko...
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 03 14, 15:34)
naujas deltim frog vadinasi delti dot  bigsmile.gif man jis asmeniskai nelabai patiko...

Nu va pagaliau atskeidet paslapti biggrin.gif gal apziurejot kur nors ji realiai?
Atsakyti
As jau isigyjau Delti Dot vezimeli... Lauke dar neisbandem, tai kaip ir nieko per daug apie ji parasyt negaleciau ax.gif
Siaip tai gan lengvas, yra gulima padetys, manevringas, gan ilgas - vaikeliui bus patogu miegoti...
Atsakyti
Pasidalinkite, prašau, Delti Cat'o + ir -
Kaip važiuoklė - ar labai kieta?
Atsakyti
Ar yra dar besinaudijančių senesnes kolekcijos Deltim Focus vezimėliais?prasome pasidalinti patirtimi.....ieškau šio vežimelio mamos tašės...
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2010 03 14, 20:17)
Nu va pagaliau atskeidet paslapti  biggrin.gif gal apziurejot kur nors ji realiai?

apziurejau klaipedos turguje
Atsakyti
QUOTE(Mažė_:) @ 2010 03 29, 09:26)
apziurejau klaipedos turguje

Na ir koks jis Jums pasirode?
Atsakyti
Ne jau niekas nenaudoja Deltim vezimeliu? ax.gif
Atsakyti