Įkraunama...
Įkraunama...

Golfas

Na atrodo, kad mums dar reiks palaukti bendraminciu g.gif.
Atsakyti
QUOTE(kalina @ 2007 08 14, 12:43)
Na atrodo, kad mums dar reiks palaukti bendraminciu  g.gif.

na gal rasim g.gif ateinanti savaitgali jei orai nepabjurs galima netgi butu susiorganizuoti ax.gif
Atsakyti
Butu gerai pazaisti, o jei dar be botu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

gal kas nores pasiskaityti knygutę apie golfą smile.gif
parsisiusti
Atsakyti
Atrodo kad kol kas nera daugiau norinciu prisijungti prie golfo megeju verysad.gif
O knygute parsisiunciau. aciu Fainulka. Bus proga tuo paciu pasimokyti anglu kalbos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kalina @ 2007 08 23, 11:29)
Atrodo kad kol kas nera daugiau norinciu prisijungti prie golfo megeju  verysad.gif
O knygute parsisiunciau. aciu Fainulka. Bus proga tuo paciu pasimokyti anglu kalbos  thumbup.gif

dar nežinau kaip su planais savaitgalį, jei bus laisvas vakaras, prigriebsiu vyrą ir galėsių brūkštelt, jei norėsi ir galėsi - prašom prisijungt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FAINulka@ @ 2007 08 23, 12:51)
dar nežinau kaip su planais savaitgalį, jei bus laisvas vakaras, prigriebsiu vyrą ir galėsių brūkštelt, jei norėsi ir galėsi - prašom prisijungt  mirksiukas.gif


Jo mano savaitgalis irgi kazkoks sudetingas. Siandien zaidziu kanupola, sestadieni - vaziuoju vaika parsivezti. Man tinka tik sekmadienis. Jei tu irgi sekmadieni planuoji, tada brukstelk, mielai prisijungsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kalina @ 2007 08 24, 09:57)
Jo mano savaitgalis irgi kazkoks sudetingas. Siandien zaidziu kanupola, sestadieni - vaziuoju vaika parsivezti. Man tinka tik sekmadienis. Jei tu irgi sekmadieni planuoji, tada brukstelk, mielai prisijungsiu  ax.gif

Sekmadienį vakarop būtų tinkama smile.gif brūkštelk savo koordinates į AŽ sekmadienį susiskambinsim thumbup.gif

Jei yra daugiau norinčių prisijungti sekmadienį pasimokyti golfo - brūkštelkit man koordinates ir sekmadienį pasuksiu informuot kas kur ir kada mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu žaidusi mini golfą Palangoje, bet tas buvo labai seniai. Visai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltynė @ 2007 08 31, 09:47)
Esu žaidusi mini golfą Palangoje, bet tas buvo labai seniai. Visai patiko thumbup.gif

na mini golfas toli gražu ne tikras golfas - kad tu žinotum kaip smagu sviesti kamuoliuka daugiau nei šimtą metrų paprastu smūgiu rolleyes.gif
gaila kad dabar orai kiek subjuro ax.gif kai tik atšils organizuosiu žaidimą smile.gif
Atsakyti
sveikutes pasigirsiu - siandien issilaikiau zaliaja korta - kuria turint jau galima eit zaist i tikrus laukus biggrin.gif
Atsakyti
Gal per ziema atsirado daugiau golfo megeju, planuojanciu mokytis ar pradejusiu zaist ? Zinoma smagu butu ir profesionalu cia sutikti, kad pasidalintu patarimais ir patitimi g.gif
Tai ar yra susirinks musu daugiau ? rolleyes.gif
Atsakyti