Įkraunama...
Įkraunama...

Mastaičiu mamytės

QUOTE(vilmux x @ 2007 10 28, 10:28)
Labas rytas busimos kaimynės 4u.gif

Įdomu,negi Mastaičiuose tik dvi mamos gyvena, kad bendraujam tik tryse g.gif  smile.gif Tikėkimės greit daugiau prisijungs smile.gif

Na,o del mokyklu, tai mano didžioji lanko Naujalio muz. gimnazija, tai ten ir liksim,bet mažiuka, tai galteks Garliavoj leisti,na ateitis parodys, dar toloka...
Mamos,o jus vairuojat? Aš tai niekaip neišdrįstu,bijau,nežinau,kaip čia reiks man tam kaime gyventi...Mieste tai patogiau,viskas čia pat ax.gif


na tikrai ne dvi, nes kai vaikštau su dukryte lauke, tai labai jau daug leliukų sutinkam, net kaimynystėje yra trys mergytės iki metų, berniukas bei dar viena mergytė pusantrų metukų. Apskritai labai daug leliukų Mastaičiuose šiuo metų, gydytoja sakė kad apie 15 (iki 2 metų).

Dėl vairavimo, tai nevairuoju, bet labai jau noriu, na gal labiau reikia teises išsilaikyt. Susirinkau iš draugių bilietus, knygutę tik niekaip nerandu laiko mokintis. Tikiuosi per žiemą išsilaikyt teoriją, o pavasarį ir važiavimą.
Atsakyti
O Mastaitiškės atskirą temelę sukūrė smile.gif Ir aš iš ten.
Viola, mane žinai, mūsų vaikai vieną grupę lanko smile.gif

Jei kuri kada pamatysit sviesiaplaukę mamytę su raudonai pilku universaliu vezimu ir jame sedinciu beveik metukų laiko berniuku, kalbinkit drasiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2007 10 28, 13:45)
O Mastaitiškės atskirą temelę sukūrė smile.gif Ir aš iš ten.
Viola, mane žinai, mūsų vaikai vieną grupę lanko smile.gif

Jei kuri kada pamatysit sviesiaplaukę mamytę su raudonai pilku universaliu vezimu ir jame sedinciu beveik metukų laiko berniuku, kalbinkit drasiai wink.gif


Tai turbut Mantvydo mamyte esi 4u.gif Pasivaikscioti Mastaiciuose iseiname retai, vaziuojame kur nors toliau, tik vasara dviraciais dazniau viska apvaziuojame. Kai gims maziukas, dazniau vaikstinesiu
2.gif

Vairuoju ir as, ir vyras - ratuoti abu. Kadangi darbas 25 km uz Kauno, vairavimas yra butinybe. Vairavimo staza sukaupusi nemenka - teises gavau budama 16 metu blush2.gif

Atsakyti
Labas rytas wink.gif

Žinoma,dažniausia vaikštoma tada kaip leliukas buna,tai su vežimėliu ir kursuoji smile.gif Na, aš bandysiu atlekt su vežimėliu pavasarį į patį miestelį, tai ir susimatyt galėsim 4u.gif Dabar prie namo tai vyras daugiausia buna,nes mums ten jau per šalta ir nelabai su mažium ka nuveiksi...
Atsakyti
QUOTE(vilmux x @ 2007 10 29, 10:31)
Labas rytas wink.gif

Žinoma,dažniausia vaikštoma tada kaip leliukas buna,tai su vežimėliu ir kursuoji  smile.gif Na, aš bandysiu atlekt su vežimėliu pavasarį į patį miestelį, tai ir susimatyt galėsim 4u.gif Dabar prie namo tai vyras daugiausia buna,nes mums ten jau per šalta ir nelabai su mažium ka nuveiksi...


O kur dabar gyvenate? Kodel nusprendete i Mastaicius persikelti biggrin.gif ? Mes patys tik penkti metai gyvename, labai patinka cia - ramu, miesto triuksmo nesigirdi, oras svaresnis. Per langa matosi ne kitas daugiabutis, o laukai, vasara dar besigananciu gyvuliuku buna lotuliukas.gif Susisiekimas su miesto centru geras. Siuo atzvilgiu jokio skirtumo, kur gyveni - ar Silainiuose, ar Mastaiciuose
Patinka man Mastaiciai wub.gif
Atsakyti
Labutis busimos kaimynėlės wink.gif

Tiesiog taip išėjo,kad prieš kokius keturis metus,ten netikėtai nusipirkom žemės,ir paskui nusprendem statytis. Nors jei atvirai, nera,kad man ten labai patiktu,vyrui net siuliau parduoti.....Turbut rašiau,kad musu namas ne pačiam miesteli,o iki jo kokie 200 metru. Įvažiavimas nuo marijampolės plento. Nu ten tikras kaimas,tik tiek,kad dabar ten labai daug statosi namu. O jusu namas ir pakraštį mastaičiu,nuo kurios pusės?Taip sprendžiu, nes matot gyvyliukus ir laukus biggrin.gif
Papildyta:

Tiesa,šiuo metu gyvenam Kaune,Vilijampolėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux x: 01 lapkričio 2007 - 13:09
Mamytes,kadangi jau bendraujame tai manau reiketu pasirodit wink.gif
Todel sukuriau per fotki masaitačiu mamyčiu albumiuka.Paswordus atsiusiu per až.Lauksim nuotrauku;)
Atsakyti
Viola, ta pati apie kurią galvoji smile.gif
Atsakyti
Galite ir i mane jau pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
ir į mus
Atsakyti
Sveikutės,smagu,kad jau pildosi musu albumukas 4u.gif Malonu susipažinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Na liudnoka cia pas mus, niekas daugiau nenori prisijungti. Gal kokia reklamine kampanija reikia suruosti doh.gif biggrin.gif - ei Mastaiciu mamytes pasirodykit vacation4.gif

Gal zinote, kodel kartais uzstringa parasytu zinuciu skaiciavimas g.gif Rasai rasai, o ju skaicius vis nesikeicia blink.gif
Atsakyti