Įkraunama...
Įkraunama...

Mastaičiu mamytės

QUOTE(vixiuke @ 2008 02 20, 21:39)
tai jau ne iš vieno girdėjau, kad ima kyšius ta direktorė, mes kai buvom išsiklausinėjo, kuo galėtumėm būti naudingi, kur dirbam... nepatiko man ten ne tik direktorė bet ir aplinka...

Labas, tas tiesa:)
todel bute ir signalizacija susidejo:)
Atsakyti
Vixiuke, gal galetum man i az parasyti pyrago, kuriuo vaisinai, teslos recepta? Labai patiko essen.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2008 02 22, 13:53)
Vixiuke, gal galetum man i az parasyti pyrago, kuriuo vaisinai, teslos recepta? Labai patiko essen.gif
Aciu 4u.gif

Labutis. Ne namie esu, tai neturiu receptukų, pirmadienį kai grįšiu galėsiu daugiau į paštą atsiųsti. Radau supermamoj tos pačios tešlos receptą, na o iš jos galima daryti ką tik nori: bulkutes, picą, pyragus... o gal pabandysi ir tokį krokodilą, kaip Linda pagamino smile.gif receptas aprašytas kaip gaminti su tw indais, bet manau pavyks ir be jų, įkeliu nuorodėlę. Skanaus mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...Linda&st=12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 22 vasario 2008 - 14:51
QUOTE(vixiuke @ 2008 02 22, 15:51)
Labutis. Ne namie esu, tai neturiu receptukų, pirmadienį kai grįšiu galėsiu daugiau į paštą atsiųsti. Radau supermamoj tos pačios tešlos receptą, na o iš jos galima daryti ką tik nori: bulkutes, picą, pyragus... o gal pabandysi ir tokį krokodilą, kaip Linda pagamino smile.gif receptas aprašytas kaip gaminti su tw indais, bet manau pavyks ir be jų, įkeliu nuorodėlę. Skanaus  mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...Linda&st=12


Paziurejau. Artimiausiu metu bandysiu pratesti draugyste su mielemis lotuliukas.gif , nes iki siol nelabai sekesi. Matyt, tam kad pavyktu, reikia geros nuotaikos, nes nuo blogu minciu mieles neiskyla doh.gif Bent jau mano bobute taip sako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2008 02 24, 18:49)
Paziurejau. Artimiausiu metu bandysiu pratesti draugyste su mielemis lotuliukas.gif , nes iki siol nelabai sekesi. Matyt, tam kad pavyktu, reikia geros nuotaikos, nes nuo blogu minciu mieles neiskyla doh.gif Bent jau mano bobute taip sako biggrin.gif

labutis merginos smile.gif katik grįžau iš Rygos, tw semonaro, kiek daug naujienų parsivežiau smile.gif o kaip smagu buvo thumbup.gif jei kam įdomu, galiu į až papasakoti (nes čia dar gausiu barti už reklamą).
O dėl bobučių, tai jos visada sako tiesą, tik mes tai suprantam ne visada laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos biggrin.gif Kaip laikotes? Kazin kaip sekasi Vilmux ir jos suneliui g.gif Senokai cia nesilanke. Musu namuose vel ligos apsilanke - dukrele siemet trecia karta angina susirgo doh.gif Pribaigs ta angina visai. Na bet menesio pabaigoje vaziuosime i klinikas pas LOR gydytoja, gal ji ka nors gero patars. Greiciausiai operacija neisvengiama g.gif

Linkejimai visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2008 03 14, 12:10)
Sveikutes merginos biggrin.gif Kaip laikotes? Kazin kaip sekasi Vilmux ir jos suneliui g.gif  Senokai cia nesilanke. Musu namuose vel ligos apsilanke - dukrele siemet trecia karta angina susirgo doh.gif Pribaigs ta angina visai. Na bet menesio pabaigoje vaziuosime i klinikas pas LOR gydytoja, gal ji ka nors gero patars. Greiciausiai operacija neisvengiama g.gif

Linkejimai visoms 4u.gif

Labutis smile.gif mes irgi sirguliuojam. Savaitgalį buvom kaziuko mugėj laisvėj, tai gal sušalo dukrytė ar šiaip kurią dieną lauke, nes vėjas vis nemažas būdavo. Na dabar tik snargliuojasi, bet buvo ir temp užkilus virš 38.
Na dėl anginos operacijos, tai ne visi pataria operuoti, neva, poto bacilos sėda tiesiai ant plaučių...
O Vilmos sūnelis mačiau kad gerai laikos smile.gif
Žiūriu Mastaičiuose tiek daug mamyčių, o į šį forumiuką retai kas užsuka smile.gif
Atsakyti
Su sv.Velykom sveikinu visas Mastaiciu mamytes smile.gif (nors paskutiniu metu snekame tik dviese su Vixiuke biggrin.gif )

Vixiuke, kaip Rugiles sveikatele? Ar jau issikapstete is ligos patalelio? Mano Ula spejo pries sventes klinikose paguleti - ketvirta angina. Vos spejo sugerti antibiotikus po trecios anginos, po dvieju paru sukarsciavo vel, gerkle baisi vel pasidare, tai is karto atsidure ligoninej. Ketvirtas antibiotiku kursas doh.gif Kazkas baisaus doh.gif Sventem isleido namo, o po svenciu tiesiu taikymu tartis del operacijos.
Tai tokios zinios pas mus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2008 03 24, 09:23)
Su sv.Velykom sveikinu visas Mastaiciu mamytes smile.gif  (nors paskutiniu metu snekame tik dviese su Vixiuke biggrin.gif )

Vixiuke, kaip Rugiles sveikatele? Ar jau issikapstete is ligos patalelio? Mano Ula spejo pries sventes klinikose paguleti - ketvirta angina. Vos spejo sugerti antibiotikus po trecios anginos, po dvieju paru sukarsciavo vel, gerkle baisi vel pasidare, tai is karto atsidure ligoninej. Ketvirtas antibiotiku kursas doh.gif  Kazkas baisaus doh.gif Sventem isleido namo, o po svenciu tiesiu taikymu tartis del operacijos.
Tai tokios zinios pas mus unsure.gif

Žalsvo pumpuro plyšimo...

Mažo paukščio sugrįžimo...

Sidabrinio katinuko...

Debesėlio balto pūko...

Džiaugsmo, saulėtų Velykų

Ir kitų gražių dalykų...

Su šv.Velykom !!!

na o mes lyg jau pasveikom, užjaučiu jus dėl ligų, eina sau, man nėra nieko baisiau kaip vaikiukas serga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 03 24, 15:27)
Žalsvo pumpuro plyšimo...

Mažo paukščio sugrįžimo...

Sidabrinio katinuko...

Debesėlio balto pūko...

Džiaugsmo, saulėtų Velykų

Ir kitų gražių dalykų...

Su šv.Velykom !!!

na o mes lyg jau pasveikom, užjaučiu jus dėl ligų, eina sau, man nėra nieko baisiau kaip vaikiukas serga sad.gif


Grazus zodziai wub.gif thumbup.gif
Siandien buvome klinikose pas LOR gydytoja. Uzrase Ula operacijai birzelio pabaigai doh.gif Gal bus anksciau, jei atsilaisvins kokia vieta. Kaip cia islaukus ir kad nesusirgtu g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2008 03 26, 20:49)
Grazus zodziai wub.gif  thumbup.gif
Siandien buvome klinikose pas LOR gydytoja. Uzrase Ula  operacijai birzelio pabaigai doh.gif Gal bus anksciau, jei atsilaisvins kokia vieta. Kaip cia islaukus ir kad nesusirgtu g.gif

Joa klinikoj eilės visada ir tokios nenormalios, o kai nuvažiuoji visai žmonių nėra, sėdi be darbo gydytojai.... Mes jau pasveikom smile.gif jau nuo švenčių kaip ir sveika šeimynėlė, jau galit kurią dieną į svečius užsukt smile.gif. Šian buvom skiepytis, dabar tik 6 metų bus skiepas.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Nu jau aš kiaulė,tikrai senokai čia buvau užsukusi blush-anim-cl.gif Kad vis to laiko parašyt pritruksta,dabar kursai,vairavimai,vaikai,namai..... doh.gif

Viola,ačiu už rupesti,mano vyriukas tai puikiai laikosi thumbup.gif Džiaugiamės pergyvene dar viena operacija,dabar greitai nenusimato,tai kuri laika gyvensim ramiai smile.gif Užrašiau savo vaikina į du Garliavos darželius,tai kai tik turėsim noro,busim laukiami darželį. Merginos,o jus savo kur užraše,gal kur leidžiat? g.gif Keista,galėtu ir Mastaičiuose buti darželis,mano tevukai Linksmakalnyje gyvena,ten visai mažas kaimukas,ir tai darželi turi...

Laukiu kada atšils,norėčiau su jumi susimatyti gathering.gif Vixiuke,jus teisi,keista,kad tik kelios mamytės čia bendrauja,kai ju Mastaičiuose tikrai yra..na,turėkim vilties,kad kada prisijungs prie musu 4u.gif

Atsakyti