Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybų skausmas ir ar tikrai jau viskas?

QUOTE(baubas @ 2007 06 04, 06:57)
Taip, augantys poreikiai-tai seksualiniai poreikiai. Ji man tiesiai sviesiai pasakė, kad aš netraukiu jos visiškai kaip vyras ir praktiškai visas seksas per 8 metus tai pareiga ir taip buvo beveik nuo pat bendravimo pradžios. O kadangi potraukio nėra, tai kokia kalba gali būti apie vaikus . Ir tai vienas kito kankinimas-kai abu pam param parara atskirai ir slapčia.
 
  O šiaip mes praktiškai niekada nesipykdavom, netgi dabar sutariam fantastiškai ir viens kitą labai gerai suprantam. Fiziologiskai tai mes abu sveikutėliai, nei aš turiu problemų, nei jinai. Bet yra bet.
  Tikriausiai kai moteris nenori nuo vyro vaikų tai jau kapiec verysad.gif



Išgyvenau visą šitą. Pradžioj pradėjo erzinti jo kvapas (higiena čia ne prie ko), manieros, reakcija, mimika......prisilietimai tapo nemalonūs...jo ne vietoj mestas humoras - apgailėtinas.....Sexsas tapo tikra kančia..... sukasdavau dantis ir nuolankiai atiduodavau žmonos pareigą kartą į mėnesį (dažniau nesugebėdavau)..... Artėjantys vakarai, kai žinodavau, kad šį vakarą vėl prašys (nuolankiai, kaip kačiukas) tapdavo NEPAKENČIAMI.....Vėliau supratau, kad sexso apskritai aš noriu, tik nenoriu sexso su juo.
Labiausiai mane erzino jo "ar tau gerai?"... "tu pabaigei?" (nors puikiai mato, kad besidulkindama žiūriu į laikrodį, arba, kai jau viskas tapdavo pernelyg žiauru, pasakydavau tiesiai šviesiai "pabaik greičiau, tuoj mano kinas")....Užknisdavo žiauriai jo švelnumas, jo nesugebėjimas skaityti kūno kalbos, jo nematymas, kad šlykščiuosi juo.....
Vis tik, manau, priežastis viso šito yra dvasinio ryšio praradimas.
Dabar aš išsituokusi. Kvepalų, kuriais jis kvėpindavosi kvapas, atsitiktinai užuostas atsitiktinio praeivio lifte, parduotuvėj, nesvarbu kur, man sukelia kažką panašaus į pykinimą.
Papildyta:
Blogiausia, kad dėl savo jausmų jam aš iki šiol jaučiuosi kalta. Kas paaiškins kodėl? verysad.gif blink.gif bet jei būčiau likus su juo - būčiau pasidarius sau galą. Žodžiu, bet kokiu atveju blogai.
Papildyta:
Be to, dar ką norėjau pridurti..... Visi užjaučia tik tą atstumtąjį. Patikėkit, atstumti yra lygiai tokia pat kančia. Vis tiek, kaip bebuvę, jauti didelę atsakomybę už savo veiksmus, suvoki, kad tai tavo sutuoktinis ir kad viskas baigta, kad niekada jau kitaip nebebus, ir būti "budeliu" yra labai labai labai žiauri dvasinė kančia. Aš nekalbu apie jokius meilužius. Kalba neina apie tai, kad atšalai dėl trečiosios pusės. Visai ne.
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 06 04, 12:03)
o tu isitikines kad ji neturi kito? kazkaip panasu kad turi.....



neturėtum taip kategoriškai teigti schmoll.gif esu panašioj situacijoj tik mes nesusituokę. Nebetraukia jis manęs, bet kito neturiu. Pačiai skaudu be proto, bet negaliu nieko padaryti. Tikiuosi, kad tie jausmai grįš, bet man jis dabar kaip brolis.. unsure.gif labai norėčiau, kad taip nebūtų, nežinau ką daryti.. unsure.gif
Atsakyti
Gali pameginti taip, pasakyti jai, kad skiriatės(juk jau nieko neprarasi jei ji jau su tavim ateities nemato), pažiūrėk kaip ji reaguos, juk žmogus pradeda vertinti ką turi tik tada kai praranda... jei jai da lampački, reiškia į tavo gyvenimą turėtų ayeiti kita moteris, kuri tave mylės kaip ir tu ją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 04, 12:57)
Gali pameginti taip, pasakyti jai, kad skiriatės(juk jau nieko neprarasi jei ji jau su tavim ateities nemato), pažiūrėk kaip ji reaguos, juk žmogus pradeda vertinti ką turi tik tada kai praranda... jei jai da lampački, reiškia į tavo gyvenimą turėtų ayeiti kita moteris, kuri tave mylės kaip ir tu ją mirksiukas.gif

bet pasakykit - ar abipusė meilė egzistuoja? Nes galų gale lieka taip, kad vienas kažkuris myli labiau, o būna ir taip, kad antras tik nori būti mylimas, bet pats kažką duoti schmoll.gif
Atsakyti
Ir as manau, kad ji turi kita. Nes moterys mylisi myledamos. Ar, kitaip sakant, joms smagu myletis su mylimu, ir nesmagu, visai nesinori su tuo, kuris tik patogus buityje, finansiskai... O apie kunu nesuderinamuma ji kalba is "mandagumo" .Dar nedrista rezti tiesos apie kita, gal? Bet jei jau sako tokius, vyro savigarba zeminancius, zodzius, gero nelauk, deja. Oi, Baubuk, buk tvirtas!
Atsakyti
Egzistuoja.Gal ta meilė nėra vienoda, vieno stipresnė kito silpnesnė, bet jei gera abiems buti kartu, daugiau nieko ir nereikia
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2007 06 04, 12:07)
Iš ko sprendi? Kokie požymiai?

o ar gali jaunai sveikai moteriai nereiket sekso??
nu netikiu
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 06 04, 14:08)
o ar gali jaunai sveikai moteriai nereiket sekso??
nu netikiu

man irgi atrodo, kad ji turi kitą su kuriuo mylisi
Atsakyti


Ji tikrai kito neturi. Esu 100 tikras.

Ačiū Dindilin. Pradedu suprasti.
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2007 06 04, 12:39)


Dindilin, ar galiu paklausti asmenišką klausimą... ax.gif O ar mylėjai savo buvusį vyrą kada nors? Man tiesiog įdomu ateičiai, ar galima pradėti bodėtis mylimu, geidžiamu vyru be priežasties, ar taip būna, kai išteki už gero žmogaus, bet kaip vyras neypatingai patrauklaus?
Atsakyti
QUOTE(baubas @ 2007 06 03, 23:15)
Mielos moterys,

    Reikalingi jūsų pamastymai, galbūt man tada pasidarys lengviau...nes širdis plyšta, gerklę gniaužia, reikia kažkur išlieti viską.

    Susipažinau su ja prieš 8 metus , jau du metai kaip mes vedę. Nuo pat draugystės pradžios buvo didelė abipusė simpatija , didelis tarpusavio supratimas ir parama...nepaprastas dvasinis artumas ir tikra meilė netgi prabėgus 8 metams. Aš esu tikrai vis dar įsimylėjęs savo žmoną , Puikiai žinau , kad ji mane tikrai myli. Bet po vestuvių ir taip mažas mūsų bendravimas Lovoj pradėjo nykti ir per praejusius 8 menesius suartėję buvom tik kokius 5 kartus, bet ir tai tik man išprašius .( tikrai nėra jokio meilužio ) Iš tiesų, tai visi 8 metai buvo tik mano norėjimo metai ...nei karto nesulaukiau savanoriško gundančio prisiglaudimo...

    Čia tikrai ne atvejis seksologui ar psichologui. Ji turi savo normalius augančius moteriškus poreikius, kuriuos patenkina pati . Aš taip pat svajoju apie moterį , kuri manęs nori, nes tikrai nesu baisus, esu sportiškas, turiu rimtą darbą, esu romantiškas, nuolat darau staigmenėles.  Mes neseniai nuoširdžiai pasikalbėjom...ji pasakė , kad nenori turėti nuo manęs vaikų.....jūs pabandykit įsivaizduoti šį sakinį: nenori turėti su manim vaikų, ir kad mes seksualiai absoliučiai nesuderinami, ta prasme ne tai kad aš lovoj blogas, bet kad netraukiu ....Ir iš tiesų, mūsų santykiai tapo kaip brolio ir sesers....spėju, kad čia tikrai santuokos galas. Nežinau nei ka daryt, nei ką galvot,  bijau net pagalvot kad viena dieną grišiu į savo namą ir ten manęs niekas nelauks......kažkoks košmaras.  Matyt Dievas turi savo planų.
Kaip su tuom plėšančiu skausmu kovot?
Ačiū.


Yra keli variantai :
1. Pagyventi atskirai. Gal (nors tai greiciausiai bus saves apgaudinejimas) viskas pasikeis i gera... Koki karta is 1000 pasitaiko ir taip
2. Sukasti dantis ir suradus paskutinius savigarbos ir isdidumo likucius palinketi zmonai sekmes kuriant nauja gyvenima... Per prievarta mylimas nebusi, o kaskart prasyti, kad skirtu nors laseli demesio arba myletis su zmogum, kuris taves nenori, tai yra mozachizmo apraiska.
3. Ir toliau gaisti savo laika, "sliauzioti" aplink ir suzeisto sunycio akimis ziureti tikintis, kad staiga viskas praeis, zmona is saltos negeidziancios moters pavirs i sekso istroskusia puikia drauge... Deja. stebuklu nebuna.


ziurek, zmogau, kuris variantas tau priimtinesnis.. Galutini varianta, tu tikriausiai, ir pats zinai


QUOTE(baubas @ 2007 06 04, 08:57)
Taip, augantys poreikiai-tai seksualiniai poreikiai. Ji man tiesiai sviesiai pasakė, kad aš netraukiu jos visiškai kaip vyras ir praktiškai visas seksas per 8 metus tai pareiga ir taip buvo beveik nuo pat bendravimo pradžios. O kadangi potraukio nėra, tai kokia kalba gali būti apie vaikus . Ir tai vienas kito kankinimas-kai abu pam param parara atskirai ir slapčia.
 
  O šiaip mes praktiškai niekada nesipykdavom, netgi dabar sutariam fantastiškai ir viens kitą labai gerai suprantam. Fiziologiskai tai mes abu sveikutėliai, nei aš turiu problemų, nei jinai. Bet yra bet.
  Tikriausiai kai moteris nenori nuo vyro vaikų tai jau kapiec verysad.gif


Apie koki bendra gyvenima gali buti kalba????
O kai moteris nenori nuo vyro vaiku, tai tikrai beveik kapiec...

QUOTE(baubas @ 2007 06 04, 09:10)
1. Ji mato tik vienintele galimybę tai išspręsti:  skyrybos.  2. Jos žodžiais kalbant, aš čia niekuom nekaltas...kalta tik gamta, kuri padariusi taip, kad geram bendravimui lovoj tinka ne kiekvienas partneris. Iš jos pusės ji jau nuleidusi rankas, pasirodo jau beveik metai ...

  Esu ir nusiprausęs, ir nusiskutęs, ir švelnus ir grubesnis jei reikia esu ir buvau visoks, bet jos kūnas absoliučiai abejingas mano pastangoms.

  O dėmesio ir mano pagalbos jai niekada netrūko.  Tikriausiai galiu kaltinti tik gamtą.

1. Vadinasi, net nenori ieskoti kitu galimybiu.... Nusibodai tu jai.. O skyrybos visada yra lengviausia iseitis...
2. Visiska nesamone... Kita vertus, ji kazka turi pasakyti, kad tu nesijaustum klaikiu nevykeliu. Be to ir sazine ja gal kazkiek grauzia, kad viskas taip susikloste..
O del bendravimo lovoje - jo ismokstama, jei yra poreikis.


Man atrodo, kad tavo vietoj yra kitas vyras, ir tik laiko klausimas, kada jus pasuksite skirtingais keliais...


QUOTE(Dindilin @ 2007 06 04, 12:39)
Dabar aš išsituokusi. Kvepalų, kuriais jis kvėpindavosi kvapas, atsitiktinai užuostas atsitiktinio praeivio lifte, parduotuvėj, nesvarbu kur, man sukelia kažką panašaus į pykinimą.

Visi užjaučia tik tą atstumtąjį. Patikėkit, atstumti  yra lygiai tokia pat kančia. Vis tiek, kaip bebuvę, jauti didelę atsakomybę už savo veiksmus, suvoki, kad tai tavo sutuoktinis ir kad viskas baigta, ......



Lygiai ta pati teko isgyventi ir man. Tikrai nemaloni sitaucija.
O apie kvepalus, tai tu labai labai taikliai parasei thumbup.gif Nors jau praejo 4 metai, bet TU kvepalu kvapas pakerta kojas (tikrai negeraja prasme)....
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2007 06 04, 13:08)
o ar gali jaunai sveikai moteriai nereiket sekso??
nu netikiu



Gali nereikėti, su daugeliu niuansų tai susiję. Gal problemos jai tame reikale, nu kaip čia pasakius, ne čia vieta apie tai kalbėti, bet gali.
Atsakyti