Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpėjų kursai, stažuotės

Labai domiuosi kirpejos specialybe.Noreciau kad parasytu jau esamos kirpejos,na ir busimos kurios mokosi.Kur geriausia eiti mokytis sios specialybes(geriau butu Klaipedoje)Kiek mokejote uz kursus?Gal kuri lankete?Pliusai ir minusai sio darbo?Ar tai sunkus darbas?
Atsakyti
Nu aisku kirpeju cia nerasi rolleyes.gif Visos turbut teisininkes blink.gif
Atsakyti
o mane tas pats klausimas domintu , bet tik Kaune blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2005 01 18, 23:37)
o mane tas pats klausimas domintu , bet tik Kaune  blink.gif biggrin.gif

[QUOTE]
Yra tarptautiniai Pivot Point kursai, kuriuos organizuoja Femina Bona.Po ju isduodami diplomai, kurie galioja daugelyje pasaulio valstybiu.Kursai nepigus-vienas menuo 890 lt., o mokslai trunka 5 ar net 6 menesius.I ta kaina, kiek pamenu, ieins visos medziagos(dazai, lakai ir t.t), manekenu galvos(naturaliu plauku), zirkles.Daug merginu baigia siuos kursus ir isvaziuoja i uzsieni dirbti kirpejomis. Cia veiksmas vyksta Kaune.
Atsakyti
Gal kas zinote ir galite padeti. Mano sesute yra kirpeja, dabar sumane atidaryti kirpykla, bet noretu pasitobulinti, pakelti kvalifikacija, suzinoti naujas tendencijas ir tt. Gal yra koks internetinis psl ( be Femina Bona ), kur kirpejos informuojamos apie kursus, seminarus ir pan. Gal yra kokia kirpeju asociacija?? Prasau bet kokios informacijos sia linkme!!! Help!!
Atsakyti
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2005 01 21, 21:25)
Gal kas zinote ir galite padeti. Mano sesute yra kirpeja, dabar sumane atidaryti kirpykla, bet noretu pasitobulinti, pakelti kvalifikacija, suzinoti naujas tendencijas ir tt. Gal yra koks internetinis psl ( be Femina Bona ), kur kirpejos informuojamos apie kursus, seminarus ir pan. Gal yra kokia kirpeju asociacija?? Prasau bet kokios informacijos sia linkme!!! Help!!




Na as ne kirpeja,bet ruosiuosi ja buti.Jei Vilniuje, tai yra kosmetologu ir kirpeju asociacija Pamenkalnio g.23/5.Ir siaip yra visokiausiu mokymu.Bet daugelis yra mokami.Mane pacia tai domina,bet nedaug ka ir radau apie kirpejas.Yra vienas puslapiukasGal cia ka rasit. smile.gif
Atsakyti
Aciu, ASHAV, lasas po laso ir susirenka informacijos srautas! 4u.gif
Atsakyti
Daug info galima rasti zurnaluose "Hair" ir "Gintarine sruoga".O taip pat per kasmetine "Pelene".Taip pat kirpyklos naudoja tam tikros firmos medziagas.Buna tu firmu organizuojami seminarai.Kirpyklos gauna pakvietimus ar bent lankstinukus su "kur ir kada"..
O vien atsidaryti kirpykla neuztenka..Pakankamai su tuo esu susidurusi..
Atsakyti
Jau dabartiniu metu kas "netingi tas moko kirpeju amato".Musu mieste gal bent 3 "profesines",kuriose ruosia.O gerumas priklauso nuo to,kaip mokaisi,kiek valandu praktika,kiek mokslas,ir kiek noro ismokt.Kartais per kelis men salia kirpejos geriau ismokstama,nei per metus profesinej.Susidurus su tuo daug kartu,kai ieskojau kirpejos.Kai kalbi visos profesionalios,o kai issiaiskini,tai per paskutini pusmeti kirpus tik teva ir kaimyna..
As savu laiku esu baigus Vilniaus kirpeju m-kla,kur mokslas truko 1,5metu(po vidurines).Tuo metu Siauliuose dar buvo galima.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 01 29, 19:31)
Jau dabartiniu metu kas "netingi tas moko kirpeju amato".Musu mieste gal bent 3 "profesines",kuriose ruosia.O gerumas priklauso nuo to,kaip mokaisi,kiek valandu praktika,kiek mokslas,ir kiek noro ismokt.Kartais per kelis men salia kirpejos geriau ismokstama,nei per metus profesinej.Susidurus su tuo daug kartu,kai ieskojau kirpejos.Kai kalbi visos profesionalios,o kai issiaiskini,tai per paskutini pusmeti kirpus tik teva ir kaimyna..
As savu laiku esu baigus Vilniaus kirpeju m-kla,kur mokslas truko 1,5metu(po vidurines).Tuo metu Siauliuose dar buvo galima.




Aisku,kad dabar daug tu mokymu,kursu,todel ir sunku atsirinkt.Manau jau geriau daugiau sumoket uz mokslus,negu mokytis "profkej".Nors viskas priklauso nuo noro si darba dirbti.Siaip profesines mokyklos manes kazkaip netraukia.
Atsakyti
Kas teiravosi apie kirpėjų kursus Kaune , Mickevičiaus 8A.randasi trumpi 3 mėnesių , tačiau duodantys tvirtus pagrindus kursai.Pasidomėkite. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2005 01 29, 16:30)
Jau dabartiniu metu kas "netingi tas moko kirpeju amato".Musu mieste gal bent 3 "profesines",kuriose ruosia.O gerumas priklauso nuo to,kaip mokaisi,kiek valandu praktika,kiek mokslas,ir kiek noro ismokt.Kartais per kelis men salia kirpejos geriau ismokstama,nei per metus profesinej.Susidurus su tuo daug kartu,kai ieskojau kirpejos.Kai kalbi visos profesionalios,o kai issiaiskini,tai per paskutini pusmeti kirpus tik teva ir kaimyna..
As savu laiku esu baigus Vilniaus kirpeju m-kla,kur mokslas truko 1,5metu(po vidurines).Tuo metu Siauliuose dar buvo galima.

as baigiau vilniui baltupiuose, bet nieko gero per1,5metu neismokau verysad.gif tik teorija, o praktikos viena ant kitos plaukus pynem, suktukais sukom doh.gif geriau eit mokintis prie kirpejos, arba i 3 men. kursus kur praktikos daugiau 4u.gif
Atsakyti