Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpėjų kursai, stažuotės

Sveikos visos cia diskutuojancios ,as pradejau mokytis nuo rugsejo men. savanoriu 66,man tai patinka,na irankiu neduoda ,bet kazin kas noretu naudotis kazkieno naudotais irankiais ,jie ir nukrenta ir issibalansuoja,o savo lieka savo,mums meistre patare ka nusipirkti nuejo kartu ir dar gavom dideles nuolaidas .
Klientu labai daug,jie jau cia senbuviai ir nebutinai pensininkes ,ateina daug jaunimo pasidazyti ,pasikirpti,yra ir poniu,kurios kerpasi idomiai,medziagos tikrai geros ,as pati daziausi jau du kartus ,man patiko,isigijom daug pigiau visu medziagu sau ,ryt bus makiazo pamokele nemokamai.
Meiste Lena super meistre ,man ji labai patinka,gerai isaiskina,parodo idomiu kirpimu,na as jau suprantu kaip reikia kirpti,deti chemini,dazyti ,pritaikyti dazus.
Kedes pas mus ne penkios o deja 10 ir nereikia laukti kol kas uzleis vieta.
As esu patenkinta kad pasirinkau siuos kursus ,nors labai ilgai ieskojau kuriuose lankytis,na ir jeigu kam kas idomu ,paklauskite papasakosiu nepagrazindama
Sekmes ieskan geriausiu..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunelek @ 2010 11 04, 21:07)
Sveikos visos cia diskutuojancios ,as pradejau mokytis nuo rugsejo men. savanoriu 66,man tai patinka,na irankiu neduoda ,bet kazin kas noretu naudotis kazkieno naudotais irankiais ,jie ir nukrenta ir issibalansuoja,o savo lieka savo,mums meistre patare ka nusipirkti nuejo kartu ir dar gavom dideles nuolaidas .
Klientu labai daug,jie jau cia senbuviai ir nebutinai pensininkes ,ateina daug jaunimo pasidazyti ,pasikirpti,yra ir poniu,kurios kerpasi idomiai,medziagos tikrai geros ,as pati daziausi jau du kartus ,man patiko,isigijom daug pigiau visu medziagu sau ,ryt bus makiazo pamokele nemokamai.
Meiste Lena super meistre ,man ji labai patinka,gerai isaiskina,parodo idomiu kirpimu,na as jau suprantu kaip reikia kirpti,deti chemini,dazyti ,pritaikyti dazus.
Kedes pas mus ne penkios o deja 10 ir nereikia laukti kol kas uzleis vieta.
As esu patenkinta kad pasirinkau siuos kursus ,nors labai ilgai ieskojau kuriuose lankytis,na ir jeigu kam kas idomu ,paklauskite papasakosiu nepagrazindama
Sekmes ieskan geriausiu..... smile.gif

negrazinau ir as jei ka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o yrankiai pas Wilma ne deveti,kiekvienam mokiniui duodamos naujos zirkles,kitai grupei atejus nereikia kirpti su tom paciom zirklem.grupe baigia kursus,naujai grupei vel perkamos naujos zirkles thumbup.gif Tai dabar atsirado gal 10 kedziu,del konkurencijos...buvo tikrai 5 mirksiukas.gif
Kiekvienam savi kursai yra geriausi ir nera ko cia diskutuot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mūz@ @ 2010 10 25, 22:18)
o siuose kursuose duoda savas priemones ir irankius,ar reikia pacioms susipirkti?


Labukas, šiuose kursuose visas medžiagas , dezinfekavimo priemones duoda kursai. Dirbame su pačiomis kokybiškiausiomis Swartskof medžiagomis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitele25 @ 2010 11 05, 07:22)
negrazinau ir as jei ka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o yrankiai pas Wilma ne deveti,kiekvienam mokiniui duodamos naujos zirkles,kitai grupei atejus nereikia kirpti su tom paciom zirklem.grupe baigia kursus,naujai grupei vel perkamos naujos zirkles thumbup.gif Tai dabar atsirado gal 10 kedziu,del konkurencijos...buvo tikrai 5 mirksiukas.gif
Kiekvienam savi kursai yra geriausi ir nera ko cia diskutuot thumbup.gif


Na jau ta Jurgitėle tikra visažinė g.gif net kėdžių skaičių žino, ir šiap atrodo ne Jurgitėlė čia slepiasi ,o pati Vilmutė , tiek visokios klaidingos informacijos apie Savanorių kursus.... g.gif
Atsakyti
jei butu Vilmute tai butu neklaidinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes ji ten buvus ir zinotu daug ka,ko as nzn biggrin.gif as tiesiog buvus ten irgi nes taip pat kaip ir tu ieskojau tinkamiausiu kursu,tai tikrai buvo ne 10 kedziu smile.gif nebesvarbu jau,baikim tuos gincus po perkunais lotuliukas.gif jau darosi nebeydomu lotuliukas.gif as baigiau Vilmos kursus man ten labai patiko,todel ir giriu as juos kai tik kas uzklausia kur mokytis biggrin.gif bet man keista kai 20 metu patirti turintys kursai gincinasi cia su eiline kirpeja,jus turit jau turet tokius tvirtus pagrindus kad net nesiveltumet i diskusijas...bet kaip matau jei kas tik ka tai jau puolimas biggrin.gif viskas baigiu diskutuot nes gaunasi jau temos tersimas verysad.gif Savanoriu 66 kursai geriausi
p.s. Vilma neturi laiko sedet prie pc ,ne kaip kai kurie is savanoriu kursu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele25: 07 lapkričio 2010 - 18:11
Sveikos merginos smile.gif

ieškau šiam šeštadieniui kirpėjo fotosesijai. Bus du modeliai, reikes ju paukučius prižiūrėti fotosesijos metu. Fotosesija nekomercinė. Visi pildysis savo portfolio. Tiek fotografas, tiek modeliai, tiek visazistas, tik kirpejas smile.gif
Ar atsirastu norinčių??? jeigu taip, rasykite man į diana.zak@gmail.com

fotosesija vyktų nuo 11-12 h, tiksliau sužinosiu šiandien, truks 3-4 valandas.


Pagarbiai
Diana
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2010 11 05, 08:22)
negrazinau ir as jei ka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o yrankiai pas Wilma ne deveti,kiekvienam mokiniui duodamos naujos zirkles,kitai grupei atejus nereikia kirpti su tom paciom zirklem.grupe baigia kursus,naujai grupei vel perkamos naujos zirkles thumbup.gif Tai dabar atsirado gal 10 kedziu,del konkurencijos...buvo tikrai 5 mirksiukas.gif
Kiekvienam savi kursai yra geriausi ir nera ko cia diskutuot thumbup.gif

Na ,kad as nesiginciju tai tikrai tik kas paklause pasakiau ,kad ten 10 kedziu yra dabar ,o kas buvo seniau nieko nezinau ,mums musu meistre gera ,jums jusu ,tai viskas ir puiku,o del irankiu vistiek juos reikes pirkti niekur nesidesit ,mes visos labai patenkintos isigijusios pigiau irankius tai ir tiek......
Atsakyti
QUOTE(Ramunelek @ 2010 11 10, 13:46)
Na ,kad as  nesiginciju tai tikrai tik kas paklause pasakiau ,kad ten 10 kedziu yra dabar ,o kas buvo seniau nieko nezinau ,mums musu meistre gera ,jums jusu ,tai viskas ir puiku,o del irankiu vistiek juos reikes pirkti  niekur nesidesit ,mes visos labai patenkintos isigijusios pigiau irankius tai ir tiek......


o kiek irankiai kainavo? Kiek kiekvienas kainavo? Tuo domiuosi, nes noriu tiksliai susideti pliusiukus ir minusiukus del kursu smile.gif
Atsakyti
Demesio kirpejos ir joms prijauciancios!Praejusi savaitgali Paryziuje vyko Kirpeju pasaulio cempionatas,musiskiai i Lietuva parveze garbinga 5-aja vieta!!!!!Saunuoliai! Sveikinu visus ten dalyvavusius! Sveskime ir dalinkimes sia zinia su kitais!Daugiau informacijos bus veliau spaudoje.Pasirodo,ne tik krepsininku salis esame.Puiku,saunu,smagu,dziaukimes ir didziuokimes!!!
Atsakyti
QUOTE(1A1A1A @ 2010 11 11, 22:48)
Demesio kirpejos ir joms prijauciancios!Praejusi savaitgali Paryziuje vyko Kirpeju pasaulio cempionatas,musiskiai i Lietuva parveze garbinga 5-aja vieta!!!!!Saunuoliai! Sveikinu visus ten dalyvavusius! Sveskime ir dalinkimes sia zinia su kitais!Daugiau informacijos bus veliau spaudoje.Pasirodo,ne tik krepsininku salis esame.Puiku,saunu,smagu,dziaukimes ir didziuokimes!!!


Kaip saunu smile.gif as visada dziaugiuosi visomis pergalemis, kurias iskovoja Lietuva smile.gif labai smagu, kad grozio sferoje mes taip pat nenusileidziame smile.gif
Atsakyti
Sveikutes kurios domites kirpeju profesija ir kirpeju kursais. Jau esu siame forume rasiusi apie Galinos Krivcovos kirpeju kursus maciuleviciaus gatveje Vilniuje, kuriuos esu pati pabaigusi. Dabar noriu pasakyti,kad jau kuris laikas kaip dirbu pagal sia specialybe ir jauciu dideli malonuma,sunkus darbas, bet labai kurybingas. Pradzioje pradejus dirbti nebuvo lengva, ir tada kaip niekada gerai prisiminiau p. Krivcovos zodzius, merginos niekada nesedekite be darbo,jei neturite kliento kirpimui, tada dirbkite su manekenais ir taip vystykite igudzius ir svarbiausia greiti kaip sakoma nebivaite ruku. Taip, kad visoms patarsiu greibkit jauti uz ragu ir dar tada kai mokotes isnaudokite visas galimybes ir klausykite ka sako meistrai. Ta abecele kuria gavau kursuose man labai geras tramplynas.
Niekada nepamirsiu to, ko yra ismokiusi pati seimininke, kuri visada randa bendra kalba su kiekviena mergina ir kiekvienai paaiskina asmeniskai.Ji tikrai didys meistras, esu laiminga, kad papauoliau kaip sakoma i jos rankas ir ismokau dirbti pagal unikalia ir laiko patikrinta jos metodika.Jos kirpimo metodika reikia matyti,kaip ji kerpa tai neimanoma atitraukti akiu, matydavau kaip kiekviena jos ranku judesi mes akimis tiesiog prarydavome:))) Noriu padekoti ir uz tai, kad ismokau kurti nuostabias sukuosenas, ten tam yra sudarytos visos salygos, tai darydavom tiek viena kitai arba ant manekenu, o kiek kasyciu pynimo elementu esu ismokusi, zodziu kas dar tik svajoja apie sia specialybe,manau kad verta atkreipti demesi i siuos kursus,sekmes visoms, ateityje dar pasidziaugsiu savo pasiekimais,dabar lauksiu savo draugiu ispudziu.Sekmes merginos
Atsakyti
Renkuosi kur mokintis..noreciau paklausti besimokanciu kur geriau...galvoju stoti I darbo rinkos mokymo centro kursus Plataus profilio kirpejo ir dekoratyvines kosmetikos mokymo kvalifikacija..gauciau dvi kvalifikacijas visazistes ir kirpejos...bet ar jie gerai paruosia ? ar pakankamai buna praktikos ? labai noreciau suzinot ir skubiai nes jau renka grupe...nes pabaigus noreciau moket kirpt ir nebijot zmoniu kaip kai kurioms buna smile.gif noriu gaut darba kirpykloj ir darbuotis
Atsakyti
As irgi jau senai galvoju eiti mokytis i kerpeja-stiliste, bet kol kas tik galvoju.
Skaiciau apie mokyklas Vilniuje. Labiausiai patiko ir paliko gera ispudi, pasitikejima: Mokymo Centras ELIZA ir Femina Bona. Daugiau pas mus geru kirpeju mokyklu nera. Asmeniskai as pradeciau nuo Mokymo centro ELIZA, o paskui lankiciau seminarus, kad tabulintis. Ir su laiku kelciau klasifikacija.
Atsakyti