Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpėjų kursai, stažuotės

Sveikutes. Femina Bonos plataus profilio kirpeja studente, iesko modelio paskutiniam dazymo ir kirpimo egzaminui. Gal yra norinciu pasisruoginti ir pasitonuoti plaukucius nemokamai ? Dazome Keune daziukais, egzaminas Sausio 24d. 11val. (pasitikslinsiu dar del laiko). Kirpimui reiketu paneles kuri nori pasikirpti galiukus ir truputi issikarpyti paty prieki plaukuciu. Norincios prasom parasyti man zinute. P.S. mokykla Klaipedoje
Atsakyti
Sveikos smile.gif as su klausimu ar Siauliuose yra kokie kirpeju kursai?Kokia kaina menesiui,kiek laiko trunka ir ar gerai paruosia?
Atsakyti
QUOTE(neringa67 @ 2012 01 18, 14:43)
Sveikos smile.gif as su klausimu ar Siauliuose yra kokie kirpeju kursai?Kokia kaina menesiui,kiek laiko trunka ir ar gerai paruosia?


Sveika, kirpėjo specialybės moko privačioje mokykloje "Saulės mozaika". Kaina 450lt/mėn, trunka 7 mėnesius. Pati čia šiuo metu mokausi. Gerai tame, kad įgyjame daug praktikos, nes yra nemažas žmonių srautas. Yra visos galimybės mokytis, bet reikia labai daug pačiai stengtis ir užsiimti, domėtis. Šiaip esu patenkinta, bet vis dėlto yra ir šiokių tokių minusų. Nauja grupė bus nuo rugsėjo mėnesio. smile.gif

Dar moko Darbo rinkos ir mokymo centre, jei darbo birža siunčia, tai siunčia ten. Daug atsiliepimų nežinau, bet buvo pas mus mergina atėjusi iš to centro dar papildomai praktikuotis ir mokintis. Ten yra šiek tiek pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimasala: 18 sausio 2012 - 20:10
Sveikos, gal kuri lankete Marijampoleje kirpeju kursus? Galvoju pakeisti specialybe smile.gif Dosimoje vyksta kirpeju kursai, bet atsiliepimu apie kursu kokybe niekur nerandu g.gif
Atsakyti
O buna tik vyru kirpimo kursai?
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2012 01 29, 18:19)
O buna tik vyru kirpimo kursai?

Anglijoje yra,o Lietuvoje nezinau 4u.gif
Atsakyti
sveiki,pirkciau femina bonos kursu molymu knyga kur yra aprasyti vyriski ir moteriski kirpimai. Kaunas galiu siustis. 860980269

Atsakyti
QUOTE(vytaute_kn @ 2012 02 28, 10:06)
sveiki,pirkciau femina bonos kursu molymu knyga kur yra aprasyti vyriski ir moteriski kirpimai. Kaunas galiu siustis. 860980269


Kazin kas gali toki "turta" parduoti g.gif Cia spargalke visam gyvenimui lotuliukas.gif Nebent atsisviesti ir susisegti paciai knyga iseitu g.gif Nebandei Femina Bonoj klausti, gal parduotu?
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2011 11 02, 20:27)
gerai ir vienur, ir kitur, jei pati nori mokytis ir išmokti. aš mokiausi ELIZOJE, Klaipėdoje. atsiliepimai tik patys geriausi apie dėstytojus, žinių ir praktikos gausą. mano draugė mokėsi Femina Bona - taip pat labai geri atsiliepimai  smile.gif ELIZOJE mokytis kiek pigiau, įrankius reikia susipirkt savo - tam padeda dėstytojai - gauni daug informacijos ir nuolaidų. pradžioj panikavom, kad krūvą pinigų reiks išleist - gal įrankis netiks/nepatiks/bus nepatogu dirbti, bet prieš ruošiantis praktikai gauni krūvą teorinių žinių, planuojant kažką pirkti sulauki įmonės atstovo, kuris tau dar kartą viską paaiškina, pademonstruoja - nebūtina imt iš karto - apsigalvoji, pavažinėji kitur ir išsirenki  smile.gif
rašau apie mokyklą, kurioje mokiausi. rekomenduoju ją ir dėstytoją Iriną  4u.gif

Laba diena.
Kaip tik ruosiuosi eiti kursus,,Elizoje" Klaipedoje.dabar iskilo klausimas,o kada jau irankius reikia susipirkti,iskart kai prasideda kursai,ar po kazkiek laiko?Kiek mazdaug pinigeliu reikia isleisti norint nusipirkti normalius irankius?Turiu tik profesionalu fena ax.gif
Ir dar:koki dokumenta isduoda baigus siuos kursus?Suprantu,kad svarbiausia zinios ir noras dirbti,bet popierelis irgi svarbu mokant pinigelius blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orxid: 02 kovo 2012 - 15:29
Sveikos, vis audžiu ir aš mintį pradėti lankyti Femina Bonoje kirpimo kursus 'žaliems" Kaune smile.gif Mačiau grupė jau nuo vasario beveik sudaryta, pasiliksiu laiko sekančiai grupei, tuo metu pasistengsiu susidėlioti visus pliusus ir minusus.
Gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi..Ar verta Feminoje mokėti tokius pinigėlius, ar tą patį paruošia kitur, per trumpesnį laiką ir pigiau. Anksčiau buvo kaina nurodyta Femina Bona tinklalapyje, dabar nebėra...mažu atpigo lotuliukas.gif
Nesu kažkokia labai jau ten su polinkiu į meną, bet esu labai kruopšti ir atsakinga..nebuvo niekam taip, kad pasibaigė kursus ir suprato, nea, tas darbas ne man verysad.gif

Gal galėtumėte pasidalinti pagrindiniais šios specialybės pliusais ir minusais?
Ar užtenka užsidirbtų pinigėlių pragyvenimui?
Kiek maždaug per mėnesį kainuoja vietos nuoma? Aš kaip supratau, 2200 lt patento kaina metams? ar aš teisi?

Atsiprašau, už tiek daug klausimų, bet viskas labai įdomu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kutosele: 02 balandžio 2012 - 00:45
QUOTE(Kutosele @ 2012 04 02, 01:44)
Sveikos, vis audžiu ir aš mintį pradėti lankyti Femina Bonoje kirpimo kursus 'žaliems" Kaune  smile.gif Mačiau grupė jau nuo vasario beveik sudaryta, pasiliksiu laiko sekančiai grupei, tuo metu pasistengsiu susidėlioti visus pliusus ir minusus.
Gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi..Ar verta Feminoje mokėti tokius pinigėlius, ar tą patį paruošia kitur, per trumpesnį laiką ir pigiau. Anksčiau buvo kaina nurodyta Femina Bona tinklalapyje, dabar nebėra...mažu atpigo  lotuliukas.gif
Nesu kažkokia labai jau ten su polinkiu į meną, bet esu labai kruopšti ir atsakinga..nebuvo niekam taip, kad pasibaigė kursus ir suprato, nea, tas darbas ne man  verysad.gif

Gal galėtumėte pasidalinti pagrindiniais šios specialybės pliusais ir minusais?
Ar užtenka užsidirbtų pinigėlių pragyvenimui?
Kiek maždaug per mėnesį kainuoja vietos nuoma? Aš kaip supratau, 2200 lt patento kaina metams? ar aš teisi?

Atsiprašau, už tiek daug klausimų, bet viskas labai įdomu  4u.gif


Dazniausiai zmones eidami i kirpeju kursus jau buna tvirtai apsisprende dirbti si darba. Jau buna, kad namie draugus, drauges kerpa kaip ismano, dazo plaukus ir t.t. Tad investuoti i kursus reikia buti tvirtai apsisprendus. Juk gaila ir pinigu ir laiko. Rekia nebijoti liesti plauku, galvos, nors ji ir riebaluota, pleiskanyciu pilna.
Femina Bona lankykit, jei turit tam lesu. Nes kursai nepigus, bet tikrai geri. Jei nezinot, ar tai jusu pasaukimas, gal geriau pradzioj rinktis pigesnius kursus, pasibaigsit, jei truks ziniu, galesit namie uzsiimti tuo, ir dar feminoj pabaigti kokius pasitobulinimo kursus. Atsiminkit, kad i kursu kaina neieina jusu darbo irankiai. kursuose juos duos bet namo parsinesti ir naudotis - ne.
Uzsidirbti pinigeliu, kad pragyventum reikia 1-2 metu. Na, jei dirbsi salone, tai mazdaug 1000 lt atsieis kosmetika, dazai, kedes nuoma, patentas kiekviena menesi. Tad paskaiciuokit, kiek reikia uzdirbti. Manau, kad toki darba dirbant pradzioje reikia tureti finansine pagalba is salies smile.gif
O dabar kai krize, zmones renkasi kur nueiti ir pigiau pasigrazinti.
Tad jums spresti ar tuo uzsiimti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zimbabve2010: 02 balandžio 2012 - 07:50
sveiki, gal zinot ar kauno darbo birza organizuoja kirpeju kursus?
Atsakyti