Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto gaminimo kursai

QUOTE(tarijo @ 2010 12 06, 12:55)
Kam kursai jei nereikia popieriuko? nebent visai nemoki gaminti.

Galejai paklausti tik,bet antro sakinio nereikejo rasyti,nes manes nepazysti 4u.gif
Man popieriuko nereikia, nes niekad nenoreciau dirbti vireja,noriu tai ismokti tik del saves,tiesiog skaniai gaminti savo seimai.
Gaminti moku,bet noriu daugiau ismokti,pvz kepti ivairesnius pyragus, o ne tik moliugu ar obuoliu,noriu ismokti daryti tortus ar surpyragius,kepti sausainius,desertus ir t.t. ir pan. Zinau,kad pilna internete receptu,bet man to negana,noreciau zymiai daugiau info,tokios kaip pvz mokina tave kursuose, tokia smulki informacija,bet be galo reikalinga,kad tarkime i pyragus geriau deti kambario temperaturos kiausinius, o ne tiesiai is saldytuvo,ar tarkime virta morka nuo keptos skiriasi chemine sudetimi,kad daugiau karotino issiskiria keptoje morkyteje ir t.t ir pan...,tai girdejau is pazystamos,kuri baige konditerijos kursus..tai va,zodziu man visai tai labai labai idomu rolleyes.gif zodziu norisi ne tik praktikos,bet ir teorijos.
Pasidomejau,jog Zirmunuose kursai kainuoja 260lt kas menesi, o mokintis reikia 11men..,nesiryztu,nes nepigu man.. blush2.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(siule @ 2010 12 06, 12:39)
o kokiu tikslu nori mokytis?smile.gif

Noriu tiesiog ismokti daugiau ir gerokai skaniau gaminti smile.gif 4u.gif , kad galeciau labiau palepinti savo seima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avilinka @ 2010 12 06, 23:05)
Galejai paklausti tik,bet antro sakinio nereikejo rasyti,nes manes nepazysti  4u.gif
Man popieriuko nereikia, nes niekad nenoreciau dirbti vireja,noriu tai ismokti tik del saves,tiesiog skaniai gaminti savo seimai.
Gaminti moku,bet noriu daugiau ismokti,pvz kepti ivairesnius pyragus, o ne tik moliugu ar obuoliu,noriu ismokti daryti tortus ar surpyragius,kepti sausainius,desertus ir t.t. ir pan. Zinau,kad pilna internete receptu,bet man to negana,noreciau zymiai daugiau info,tokios kaip pvz mokina tave kursuose, tokia smulki informacija,bet be galo reikalinga,kad tarkime i pyragus geriau deti kambario temperaturos kiausinius, o ne tiesiai is saldytuvo,ar tarkime virta morka nuo keptos skiriasi chemine sudetimi,kad daugiau karotino issiskiria keptoje morkyteje ir t.t ir pan...,tai girdejau is pazystamos,kuri baige konditerijos kursus..tai va,zodziu man visai tai labai labai  idomu  rolleyes.gif  zodziu norisi ne tik praktikos,bet ir teorijos.
Pasidomejau,jog Zirmunuose kursai kainuoja 260lt kas menesi, o mokintis reikia 11men..,nesiryztu,nes nepigu man..  blush2.gif  unsure.gif
Papildyta:

Noriu tiesiog ismokti daugiau ir gerokai skaniau gaminti  smile.gif  4u.gif  , kad galeciau labiau palepinti savo seima  wub.gif

Tikrai nenorejau pasakyti kad nemoki gaminti. Tik manau kad dauguma zmoniu kuriems popieriukas nereikalingas i kursus eina pradziu pradzios mokytis, nes nezino nuo ko net pradet gamint. Esu girdejus kad kai kuriuose kursuose mokina kaip kiausini iskept ar bulve isvirt:)

O kas organizuoja zirmunuose? ten kazkokia privati mokykla ar ne? gal nuorodele kokia imestum?
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2010 12 07, 13:00)
Tikrai nenorejau pasakyti kad nemoki gaminti. Tik manau kad dauguma zmoniu kuriems popieriukas nereikalingas i kursus eina pradziu pradzios mokytis, nes nezino nuo ko net pradet gamint. Esu girdejus kad kai kuriuose kursuose mokina kaip kiausini iskept ar bulve isvirt:)

O kas organizuoja zirmunuose? ten kazkokia privati mokykla ar ne? gal nuorodele kokia imestum?

Labai nustebau,kad tokiu dalyku mokina kaip kiausini ar bulve isvirti...
Ne,man tokiu dalyku nereikia mokintis,dar ir pati pamokinti labai gerai galeciau biggrin.gif
Man daugiausia noretusi teorijos ir konditerijos ismokti ax.gif
http://www.vzdrmc.lt/ cia tas centras Zirmunu,tik jie kainu neraso,as laiska rasiau ir man atsake kiek kainuotu vieni ar kiti kursai..
Atsakyti
Gal kam bus aktualu: Žirmūnų mokymo centras dabar organizuoja Kulinarijos ir konditerijos kursus: http://www.vzdrmc.lt...x.php?156673287. Kainos nežinau.

1 tema. Lengvi užkandžiai pobūviams, furšetams, gimtadieniams ir jubiliejams.
Pamokos:
-Salotos ir užkandžiai drebučiuose
-Įdarytos žuvys
-Paukštienos patiekalai
-Nesudėtingos technologijos konditerijos gaminiai ir desertai (spurgos, žagarėliai, desertai)
-Mielinės tešlos gaminiai
-Sluoksniuotos tešlos gaminiai
-Baltyminės-riešutinės tešlos ir gaminių paruošimas
-Šokoladinių, plikytos tešlos, cukrinės masės papuošimų pritaikymas konditerijos gaminiams ir kt.
-Mažo kaloringumo konditerijos gaminiai (sumažintos energetinės vertės, su vaisias, grūdais, sėklomis)
Kursai vyksta susirinkus 6-10 asmenų grupėms; Pamokos trukmė -3 val.

2 tema: Kulinarijos ir konditerijos kursai namų šeimininkėms ir ekonomėms.
Pamokos :
-Įvairių patiekalų ruošimas vaikams
-Dalykiniai pietūs
-Proginiai valgiai (gimtadieniams, jubiliejams, vaikų šventėms)
-Picų ruošimas
-Nesudėtingos technologijos konditerijos gaminiai ir desertai (spurgos, žagarėliai, desertai)
-Mielinės tešlos gaminiai
-Sluoksniuotos tešlos gaminiai
-Baltyminės-riešutinės tešlos ir gaminių paruošimas
-Šokoladinių, plikytos tešlos, cukrinės masės papuošimų pritaikymas konditerijos gaminiams ir kt.
-Mažo kaloringumo konditerijos gaminiai (sumažintos energetinės vertės, su vaisias, grūdais, sėklomis)
Kursai vyksta susirinkus 6-10 asmenų grupėms; Pamokos trukmė -3 val.

Atsakyti
Kaip supratau, Virtuvės guru savo veiklą jau baigė?
Kažin kur dar galima pasimokinti itališkos ar prancūziškos kulinarijos ypatumų? g.gif
Atsakyti
labai megstu gaminti saldzius patiekalus, noreciau nauju ideju ,galimybiu, tik neisivaizduoju ir kur ju pasisemti, gal turite patarimu?
Atsakyti
QUOTE(Pro @ 2011 01 11, 12:32)
Kaip supratau, Virtuvės guru savo veiklą jau baigė?
Kažin kur dar galima pasimokinti itališkos ar prancūziškos kulinarijos ypatumų?  g.gif

va čia kulinarijos studijoje įvairių regionų maisto gaminimo kursai/seminarai
Atsakyti
galit sudalyvauti konkurse ir laimeti kursus : www.supermama.lt/fairy
Atsakyti
Tai vis dėl to konditeriniu kursu nelabai ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 06 23, 09:49)
Tai vis dėl to konditeriniu kursu nelabai ir yra  g.gif


tik kažkas panašaus unsure.gif

http://www.vzdrmc.lt....php?2024630877
Atsakyti
QUOTE(ramira @ 2010 07 09, 14:06)
o ar Klaipėdoje vyksta kas nors tokio? speju, kad ne sleep.gif


Mane ir labai domintu Klaipeda(kurioje nieks nevyksta doh.gif ) o ypac kinu patiekalai biggrin.gif Taip kad jei kuri ka zinot ar galit rekomenduot koki kinietuka kuris pravestu trumpus kursus,labai prasau rasykit mirksiukas.gif
Atsakyti
O vyksta dar ikisiol tam Graly?
Atsakyti