Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE (mažulka @ 2004 10 25, 17:41)
Radau dar vieną puslapiuką šia tema, gal kam pravers wink.gif Kostiumai

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mes jau beveik kaip ir pasisiuvom kostiumo nes visa grupe vaidina vabaleliulius mes busim boruzes su vyresnija siaip labai tikrai paprasta passiuti sita kostiumo,jei reika parasysiu kaip wink.gif
su mazesniuoju tai truputi sunkiau jis bus saltis tai irgi jau pasiuvom kostiuma ir jei gu to reikes ir gi parasysiu kaip padaryti laugh.gif
o maziausieji bus nykstukai tai tikriausiai jau visi zino kaip lengva juos daryti,nu jeigu norite tai galiu parasyti,kadangi pati tokiai dalykais tikriausiai moku uzsiimti tai gal padesiu jei nezinote kaip koki kostiuma pasiuti laugh.gif
Atsakyti
Nu ir saunuole tu *egle* thumbup.gif Tiek vaikuciu, tiek rupestelio, o tu speji ir kostiumus visiems pasiut thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (Snega @ 2004 10 25, 21:07)
Nu ir saunuole tu *egle* thumbup.gif  Tiek vaikuciu, tiek rupestelio, o tu speji  ir kostiumus visiems pasiut thumbup.gif  clap_1.gif

cia nerupestelis ,o dziaugsmas wub.gif
nu ka ka bet savo mazius megstu puosti wub.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *egle*: 26 spalio 2004 - 13:29
QUOTE (*egle* @ 2004 10 25, 19:37)
mes jau beveik kaip ir pasisiuvom kostiumo nes visa grupe vaidina vabaleliulius mes busim boruzes su vyresnija siaip labai tikrai paprasta passiuti sita kostiumo,jei reika parasysiu kaip wink.gif

Jeigu tikrai nesudėtinga, norėčiau gauti aprašymą rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE (Dovis @ 2003 12 15, 23:49)
QUOTE (SuperMama @ 2003 12 12, 14:14)
Dar keleta nesudetingu ideju moterims. Pagrindinis rubas triko arba body  wink.gif :

<!--aimg-->*Sever59 dia/SM22298gif'>user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->  <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--><!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

Labai faina,bet manes vyras tokios neisleistu cool.gif



Класс clap.gif clap.gif Представляю глаза мужа blink.gif
Papildyta @ [mergetime]1100429213[/mergetime]
QUOTE (Dovis @ 2003 12 15, 23:49)
QUOTE (SuperMama @ 2003 12 12, 14:14)
Dar keleta nesudetingu ideju moterims. Pagrindinis rubas triko arba body  wink.gif :

<!--aimg-->*Sever59 dia/SM22298gif'>user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->  <!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg--><!--aimg-->user posted image<!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->

Labai faina,bet manes vyras tokios neisleistu cool.gif



Класс clap.gif clap.gif Представляю глаза мужа blink.gif
Atsakyti
http://sibmama.info/index.php?p=kostum
Atsakyti
man atrodo, kad pats smagiausias kostiumas vaikui yra jo mamos pasiutas, o ne Maximoj pirktas wink.gif zinoma vargo daug, taciau kiek dziaugsmo pilnos kelnes laugh.gif pamenu man mama nedaznai darydavo -laiko nebudavo, taigi buvau kaip ir daugelis kitu mergaiciu darzelyje- arba egle arba snieguole wink.gif (suknele is mamos vestuvines sukneles laugh.gif

o stai viena karta kai jau mokykloje buvau- mama paruose man kauke- balerina thumbup.gif paemem vestuvines sukneles likucius, prisiuvo prie tokio kartono, viska standziai iskrakmolino ir sijonelis buvo toks status kaip tikru balerinu....is kazkur gavo puantus (spec batelius) thumbup.gif tai man buvo dziaugsmo thumbup.gif clap.gif clap_1.gif

o va is mamu puslapio- tai man sitas pats graziausias-toks zaismingas laugh.gif
http://www.garbaris....0&productid=303
tik neisejo man ikelti nuotraukytes wink.gif
Atsakyti
Kostiumus Vilniuj nuomoja (tiksliai neatsimenu adreso), bet pries boulinga Jasinskio gatvej (netoli Centrum viesbucio).
Atsakyti
Kostiumai vaikams ir suaugusiems gaidžio metams thumbup.gif : http://newwoman.ru/n...k_maskarad.html
Atsakyti
Gal kas turit ka nors panasaus "Snaigei"?
Mano panelei 5 m. ugis 110 cm.
Zinau, kad cia nieko ypatingo, bet mes neturim jokios baltos suknytes, jokiu baltu skaru ir pan..
Gal kas turit paskolint ka nors, ar isnuomot? smile.gif
Gal kokia karuna snaiges grazia..?
Atsakyti
Reikia "Snaigei" ko nors 5 m. merginai (110 cm)
Neturiu jokiu baltu rubeliu-nei sukneles, nei sijono , nieko:)
Gal kas galit patart ka, ar paskolint ar isnuomot? smile.gif
Atsakyti
Maciau hypermaksimoje parduoda baltas karnavalines sukneles, bet su trumpom rankovem.Bet gal bus siek tiek didokos, berods 4-6 metu vaikams uzrasyta smile.gif
Atsakyti