Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 28, 19:26)
nu bet darzeliuose ir kaukes sugalvoja  blink.gif  g.gif tokios sakyciau nelengvos nelengvos
gal ka panasaus cia bisk ideju. kaipapsidaryti kauke lusies
http://public.fotki....-csezmu002.html
cia taip ispasiyti.
o cia va apranga nukazkas panasaus tik ant ausyciu tuos plaukelius kur pas luzy buna prisiuciau
jo
o berzeliu tai gal kaip nors zaliai. tipo kaip berzo lapais apsikerstes, dar pieniu dadeciau padarytu.  g.gif  nu ir kaukes labai jau sudetingos


riperliuk, aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas turite idėjų, kaip padaryti voverytės kostiumą mergaitei?
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 11 29, 09:26)
Sveiki,

Gal kas turite idėjų, kaip padaryti voverytės kostiumą mergaitei?


Labas 4u.gif
Pamenu kaip pernai mano panelės gr. atrodė mergytė - voverytė: rudai aprengta, ant galvos dvi mažos rudos ausytės, o uodega pasiūta iš rudos storos mot. pėtkelnės, kažko prikimstos ir kažkaip prisiųta prie nugaros, žinok atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluze:): 29 lapkričio 2007 - 09:56
Ačiu, man ta uodega labiausiai ir neduoda ramybės. Tik aš ją iš kokio kailio įsivaizduoju. Bet kojinė tai gera mintis - forma iš karto yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei kam reikia pagalbos su kostiumais, galiu suprojektuot. Pries pora metu esu darius menini projekta su gyvunu kostiumais. Jei idomu, galit uzklyst cia:

http://www.orientboutique.tk

Ten uzeikit i GALERIJA. Ji dar oficialiai neatidaryta, bet imeciau pora fotkiu ta tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Imagee @ 2007 11 29, 12:58)
Ten uzeikit i GALERIJA. Ji dar oficialiai neatidaryta, bet imeciau pora fotkiu ta tema smile.gif

Nu nieko nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 11 29, 12:00)
Ačiu, man ta uodega labiausiai ir neduoda ramybės. Tik aš ją iš kokio kailio įsivaizduoju. Bet kojinė tai gera mintis - forma iš karto yra lotuliukas.gif


Prašom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2007 11 28, 23:34)
Nu gal pries kokias tris savaites buvau SENUKUOSE (Vilniuje, Ukmerges pl.), o pasirinkimas kostiumu buvo nerealus, berniukams gal 8 variantai ir mergaitems gal 5, dydziai ivairus, skrybeles kepures ir dar daug kitu aksesuaru. Negi jau viska taip greitai ispirko?  g.gif    blink.gif

pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(9daivule @ 2007 11 29, 10:19)
riperliuk, aciu uz pagalba 4u.gif

ner uz ka 4u.gif bandziau tik biski pafantazuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2007 11 28, 22:34)
Nu gal pries kokias tris savaites buvau SENUKUOSE (Vilniuje, Ukmerges pl.), o pasirinkimas kostiumu buvo nerealus, berniukams gal 8 variantai ir mergaitems gal 5, dydziai ivairus, skrybeles kepures ir dar daug kitu aksesuaru. Negi jau viska taip greitai ispirko?  g.gif    blink.gif


Tikrai neišpirko, yra tikrai ten visko, o šiuo metu jau ir nuolaidos taikomos šioms prekėms. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 11 29, 10:26)
Sveiki,

Gal kas turite idėjų, kaip padaryti voverytės kostiumą mergaitei?

netingek pasivartyti puslapiukus cia viena mama buvo imetus foto su voverytes apranga. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Imagee @ 2007 11 29, 14:58)
Jei kam reikia pagalbos su kostiumais, galiu suprojektuot. Pries pora metu esu darius menini projekta su gyvunu kostiumais. Jei idomu, galit uzklyst cia:

http://www.orientboutique.tk

Ten uzeikit i GALERIJA. Ji dar oficialiai neatidaryta, bet imeciau pora fotkiu ta tema smile.gif

man irgi tos nuorodos neatidaro verysad.gif bandyk dar karta imesti nuoroda kur yra galerija.
nu jei jau nemoki siuti tai mano nuomone geriau jau suprojektuoti kakza ir tada nesti pas siuveja. g.gif bent neatrodys tie kostiumai kaip visi is PC kazkuom visgi skirsis. wub.gif as irgi nesu super siuveja bet kazka paremontuoti is senu daiktu moku biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egluze:) @ 2007 11 29, 11:53)
Labas  4u.gif
Pamenu kaip pernai mano panelės gr. atrodė mergytė - voverytė: rudai aprengta, ant galvos dvi mažos rudos ausytės, o uodega pasiūta iš rudos storos mot. pėtkelnės, kažko prikimstos ir kažkaip prisiųta prie nugaros, žinok atrodė  thumbup.gif

gal foto gali parodyti rolleyes.gif savo mergytes, visoms samlsu paziureti kaip atrode. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 29 lapkričio 2007 - 14:11
QUOTE(Ice tea @ 2007 11 29, 14:18)
Nu nieko nera verysad.gif


Dar ikelineja smile.gif Biski veliau uzsukit biggrin.gif Nesumazinau dydzio, tai uztruks tas uploadinimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheshkiux @ 2007 11 28, 22:42)
SANTA,
tu nepyk, bet daug smagiau kai vaikai ateina pačių mamyčių ar tėvelių padarytomis kaukėmis (nesvarbu, kad ne visada pavykusiomis nail.gif  ), tačiau vaikas visada bus vienintelis toks ir tuo didžiuosis...o įsivaizduok, kad ateina du ar trys vaikai su tokiomis pat (nuomotomis ar PC pirktomis) kaukėmis ir aprėdais... kaip jaustis vaikui  doh.gif
pomidorai2.gif



Bet, kad zinokit ir laiko reik tureti tiems apredams siuti, o kai dirbi, paskui grizti namo su vaikais is darzelio, o jie tau ant galvos lipa kada visa tai siuti, vakare jau taip pat "be ranku ir be koju buni", juk ne robotai esam ir pasiilseti norisi. biggrin.gif
Atsakyti