Įkraunama...
Įkraunama...

Karnavaliniai kostiumai

QUOTE (silvijak @ 2004 12 03, 11:41)
Rokute gali pabandyti pati is kartono padaryti.

Aciu uz ideja wink.gif bet atrodo gausim pasiskolint cilindra rolleyes.gif ir akinius kurmiskus jau turim clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 12 06, 10:28)
Kodel negali? O tu imk ir pasiulyk wink.gif

cia provincija,niekas manes nesupranta dry.gif jiems tik susirinkt,vaikams kaip senais laikais kaledu seni parodyt,saldainiu padalint ir "pa damam" dry.gif o gaila g.gif
Atsakyti
Vilniaus Mokytojų namuose mačiau skelbimą - dizainerė nuomoja puošnias suknutes mergaitms (ūgiui atrodo apie 110-120 cm jei neklystu). Yra keletas princesių nuotraukų. Kaina 25 lt.
Atsakyti
Vakar Maximoj saviskiui nupirkom suniuko kostiuma - 25 Lt. Yra tikrai graziu kiskio, liutuko, meskiuko kostiumu. Kainos nuo 25 iki 40 Lt. Ir jokio vargelio... biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi klausimas kankina g.gif, šiemet vakarėlio tema 70-80 metai, pati tai išsitraukiau mamos suknelę thumbup.gif reikia tik šukuoseną pasigalvoti ir makijažą kokį įdomesnį g.gif, batelius irgi atitinkamus radau wink.gif , bet va vyrą kuo aprengti g.gif bandžiau skudurynuose ieškoti kokių marškinių įdomesnių spalvotų pailgintom apykaklėm, bet nieko tokio, kad ir kaip keista bebūtų mad.gif, ten neradau sad.gif
gal kas turite kokių minčių smile.gif nežinau ir dėl kelnių, viena idėja gavau, kad kokios margos medžiagos padaryti kišenes ir jas prisiusti prie džinsų, gal ir neblogai būtų, bet mano suknelė kaip ir prie vakarinių biggrin.gif norėtusi, kad ir vyras atitinkamai su šlipsu ir kostiuminėm kelnėm būtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruk: 07 gruodžio 2004 - 19:18
QUOTE (Carmen @ 2004 12 01, 16:44)
Gal kas turite voverytės kostiumą paskolinti 130-140 mergaitei? unsure.gif
QUOTE

Gal kas turit ka nors panasaus "Snaigei"?
Mano panelei 5 m. ugis 110 cm.
Zinau, kad cia nieko ypatingo, bet mes neturim jokios baltos suknytes, jokiu baltu skaru ir pan..
Gal kas turit paskolint ka nors, ar isnuomot? 
Gal kokia karuna snaiges grazia..?

Mano dukrytė buvo praeitais metais snieguole, gal įkalbėčiau ją paskolinti jums suknytę ir karūną jei tiktų.

Maniske antroke,siemet irgi vaidins voveraite.Tai as darau taip - aprengsiu sarafanu,apacia apsiusiu rudu kailiuku,batukai , pedkelnes - irgi panasios spalvos.Turim lapes uodega -tai jos nemoku pritvirtinti ,kad butu panasi i voveres smile.gif Tai as ta uodega apvyniosiu aplnk kakla,o kita gala nuleisiu kaboti.Padarysiu ausytes is to pacio kailiuko,kaip apsiusiu sarafano apacia ir pritaisysiu ant lankelio.Juodu piestuku nuspalvinsiu nosyte,padarysiu usiukus ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Jutare @ 2004 12 07, 13:30)
Vakar Maximoj saviskiui nupirkom suniuko kostiuma - 25 Lt. Yra tikrai graziu kiskio, liutuko, meskiuko kostiumu. Kainos nuo 25 iki 40 Lt. Ir jokio vargelio... biggrin.gif

cia kurioje maximoje?
Atsakyti
Prisiminiau drauge, kuri berniukui-sokejui buvo pirkusi JUREIVIO kostiuma;svarkas ir kelnes. Gal po pigiai parduotu? Viena dalis balta, kita melyna. Nu tada tas vaikas buvo pirmokas... Bet cia Klaipedoje...
Atsakyti
mano drauge buvo vaikui dariusi voveryte. kelnytes rudos tos pacios medziagos liemene apsiuta rudu kailiuku susirisa kailiniais bumbuleliais. ir kepuryte ruda ant jos prisiutas kailiukas vietoj ausyciu prisiuta maza juoda nosyte. ir visa voveryte
Atsakyti
Zurnale"Mazylis" Nr.12 yra patarimu kaip pasisiuti bitutes, visciuko, zuveles,papugeles, meskiuko kostiumus wink.gif
Atsakyti
QUOTE (silvijak @ 2004 12 02, 08:48)
var as noriu buti zuikutis. tai sakiau uzsidesiu juoda trumpa suknyte pritaisysiu uodegyte, bet kur man tas ausis gauti? gal kas turit ideja kaip jas pasidaryti.

išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1102536816[/mergetime]
QUOTE (silvijak @ 2004 12 02, 08:48)
var as noriu buti zuikutis. tai sakiau uzsidesiu juoda trumpa suknyte pritaisysiu uodegyte, bet kur man tas ausis gauti? gal kas turit ideja kaip jas pasidaryti.

išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Sita @ 2004 12 08, 20:14)
išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1102536816[[b]*Sita rgetime] [/b]

išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif

tiksliau, kaip su tom ausim rolleyes.gif
Papildyta @ [mergetime]1102536907[/mergetime]
QUOTE (Sita @ 2004 12 08, 20:14)
išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1102536816[[b]*Sita rgetime] [/b]

išduok paslaptį, kaip rengsies wink.gif smile.gif

tiksliau, kaip su tom ausim rolleyes.gif
Atsakyti