Įkraunama...
Įkraunama...

Škotija

QUOTE(NOTA BENE @ 2011 05 05, 12:33)
Man didziausia ispudi paliko Lochnesas, kalnai, gamta. Kita karta nuvaziavus turbut tik i tai ir orientuociausi. Edinburgas - grazus, bet kazkodel didelio ispudzio nepadare.

Per kiek laiko nusigavote iki Lochneso?? Kazkas minėjo, kad visą dieną keliauji, apsisuki ir vėl atgal ...šiaip tai foto pažiūrėjus labai jau gražu...o ką Edinburge aplankėt?
Atsakyti
Cia galite paziureti skotijos kalnnai bei Aberdeen miestas
Papildyta:
QUOTE(Merlin @ 2011 05 05, 14:51)
Per kiek laiko nusigavote iki Lochneso?? Kazkas minėjo, kad visą dieną keliauji, apsisuki ir vėl atgal ...šiaip tai foto pažiūrėjus labai jau gražu...o ką Edinburge aplankėt?

nevaziuoju ten nes manau jog nieko gero, nebent pakeliui butu, o ka ten yra 3 plaukiojimo marsrutai laivu ir viskas
1. 1 val nuplukdina iki plies apsiuka ir grizta kaina 11.5 sv
2. 2 val nuplukdina iki pilies isleidzia pavaiksciot po ja ir griztakaina 16,5 sv
3. 3,5 val muziejus autobusu iki laivo, nuplukdina iki pilies isleidzia pavaiksciot ir grizta kaina 26 sv
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 05 06, 13:00)
Cia galite paziureti skotijos kalnnai bei Aberdeen miestas
Papildyta:

nevaziuoju ten nes manau jog nieko gero, nebent pakeliui butu, o ka ten yra 3 plaukiojimo marsrutai laivu ir viskas
1. 1 val nuplukdina iki plies apsiuka ir grizta kaina 11.5 sv
2. 2 val nuplukdina iki pilies isleidzia pavaiksciot po ja ir griztakaina 16,5 sv
3. 3,5 val muziejus autobusu iki laivo, nuplukdina iki pilies isleidzia pavaiksciot ir grizta  kaina 26 sv

nu super, o dar daina mane vežanti ax.gif dėkui 4u.gif
va, jau ne iš pirmo girdžiu apie Lochnesą...turbūt nevažiuosiu ir aš...man kalnai tai super. O kaip iš Glasgow nusigauti iki Aberdeen? Ar pirkote kokius žemėlapius vietoj, mm?
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 05 07, 10:55)
va, jau ne iš pirmo girdžiu apie Lochnesą...turbūt nevažiuosiu ir aš...man kalnai tai super. O kaip iš Glasgow nusigauti iki Aberdeen? Ar pirkote kokius žemėlapius vietoj, mm?

Mes važiavom palei Lochnesą, tai visai nieko pamatyti jį. Bet važiuoti vien dėl jo turbūt nelabai verta, nes Škotijoje daugybė gražių ežerų mirksiukas.gif
Buvom gavę autonuomoj žemėlapį, bet jis toks labai primityvus buvo. Tai antrą dieną viename knygyne užtikome visos UK nerealų atlasą ir dar jam nuolaida buvo, sumokėjom vos 2,5 svaro. Jis mums labai pravertė, nes sužymėti net smulkiausi keliukai, nedideli miesteliai, lankytinos vietos ir pan. Su tuo autonuomos žemėlapiu tikrai "nugrybavę" būtumėm.
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 05 07, 12:16)
Mes važiavom palei Lochnesą, tai visai nieko pamatyti jį. Bet važiuoti vien dėl jo turbūt nelabai verta, nes Škotijoje daugybė gražių ežerų mirksiukas.gif
Buvom gavę autonuomoj žemėlapį, bet jis toks labai primityvus buvo. Tai antrą dieną viename knygyne užtikome visos UK nerealų atlasą ir dar jam nuolaida buvo, sumokėjom vos 2,5 svaro. Jis mums labai pravertė, nes sužymėti net smulkiausi keliukai, nedideli miesteliai, lankytinos vietos ir pan. Su tuo autonuomos žemėlapiu tikrai "nugrybavę" būtumėm.

mes tai galvojam viešuoju transportu važinėt ax.gif turbūt ir tokiu atveju praverstų tas atlasas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 05 07, 17:45)
mes tai galvojam viešuoju transportu važinėt  ax.gif turbūt ir tokiu atveju praverstų tas atlasas  smile.gif

Na jei viešuoju transportu, tai gal užtektų ir kokio primityvesnio žemėlapio g.gif Aišku, jei pavyktų rasti už gerą kainą, tai galima ir atlasą paimti.


Šiaip nežinau, ar buvo šioje temoje minėta, bet nerealus puslapis yra http://www.undiscoveredscotland.co.uk/
Mes visą maršrutą ir lankytinas vietas pagal jį susidėliojome.
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 05 07, 19:15)
Na jei viešuoju transportu, tai gal užtektų ir kokio primityvesnio žemėlapio g.gif Aišku, jei pavyktų rasti už gerą kainą, tai galima ir atlasą paimti.
Šiaip nežinau, ar buvo šioje temoje minėta, bet nerealus puslapis yra  http://www.undiscoveredscotland.co.uk/
Mes visą maršrutą ir lankytinas vietas pagal jį susidėliojome.


Na, dėkui labai labai už patarimus 4u.gif
Buvo minėti trys berods saitai, bet šito, kurį parašėt, neteko skaityt. Reikės paskaitinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 05 07, 17:45)
mes tai galvojam viešuoju transportu važinėt  ax.gif turbūt ir tokiu atveju praverstų tas atlasas  smile.gif


Kazin ar viesuoju transportu bus pigiau nei nuomuotis masina ten vietoj. Seniai buvau Skotijoj, bet viesasis transportas buvo tikrai brangus, nors patogus, net jei nori pasiekt maziausia miestuka. Bet norint kur toliau pavaziuot man atrodo geriau masiniuka issinuomuoti.
Atsakyti
QUOTE(tekilute @ 2011 05 07, 22:16)
Kazin ar viesuoju transportu bus pigiau nei nuomuotis masina ten vietoj. Seniai buvau Skotijoj, bet viesasis transportas buvo tikrai brangus, nors patogus, net jei nori pasiekt maziausia miestuka. Bet norint kur toliau pavaziuot man atrodo geriau masiniuka issinuomuoti.

kazkada kai buvau Londone, tai metro pirkdavom visai savaitei bilietus, tai pigiau iseidavo. Beje atrodo budavo ir vienadieniai, kurie tikdavo ir metro ir autobusams...pigiau iseidavo, nei pirkti i viena ouse, po to i kita...tikiu, kad automobiliu patogiau ir galbut pigiau, bet niekada nevairavusi kaire eismo juosta... blush2.gif kazkaip nezinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 08 gegužės 2011 - 08:49
QUOTE(Merlin @ 2011 05 08, 09:47)
tikiu, kad automobiliu patogiau ir galbut pigiau, bet niekada nevairavusi kaire eismo juosta...  blush2.gif  kazkaip nezinau  doh.gif

Mano vyras kažkaip greit persilaužė ant to vairavimo kairėj kelio pusėj. Tiesa, pradžioje važinėjome po mažesnius miestukus. Va kai paskutinę dieną į Edinburgą atvažiavome, tai jau tikrai buvo sunkoka, nes miestas didelis, eismas intensyvus, tai net savaitę pravairavus, važinėjimas jame buvo gana įtemptas.
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 05 05, 15:51)
Per kiek laiko nusigavote iki Lochneso?? Kazkas minėjo, kad visą dieną keliauji, apsisuki ir vėl atgal ...šiaip tai foto pažiūrėjus labai jau gražu...o ką Edinburge aplankėt?


Kiek pamenu, i Edinburga atskridome vakare apie 19.00, 21.00 isvaziavom autobusu i Inverness, na o vietoje buvome apie 01.00 val. Is paties Inverness iki Lochneso gal kokiu 40 min kelio, gal dar maziau. Pats kruizas ezeru uztruko gal valanda, dar valanda ar pusantros pilyje. Ispudinga vieta. Cia as apie ezera smile.gif
Inverness`e praleidome 4 dienas, tai ramiai sau prie ezero suvazinejome.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NOTA BENE: 09 gegužės 2011 - 13:02
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 05 08, 09:29)
Mano vyras kažkaip greit persilaužė ant to vairavimo kairėj kelio pusėj. Tiesa, pradžioje važinėjome po mažesnius miestukus. Va kai paskutinę dieną į Edinburgą atvažiavome, tai jau tikrai buvo sunkoka, nes miestas didelis, eismas intensyvus, tai net savaitę pravairavus, važinėjimas jame buvo gana įtemptas.

įsivaizduoju, kad Edinburge pakankamai sudėtinga...o apskritai, tai vyrams gal ir lengviau persiorientuot blush2.gif liksim prie viešojo transporto smile.gif

Papildyta:
QUOTE(NOTA BENE @ 2011 05 09, 12:59)
Kiek pamenu, i Edinburga atskridome vakare apie 19.00, 21.00 isvaziavom autobusu i Inverness, na o vietoje buvome apie 01.00 val. Is paties Inverness iki Lochneso gal kokiu 40 min kelio, gal dar maziau. Pats kruizas ezeru uztruko gal valanda, dar valanda ar pusantros pilyje. Ispudinga vieta. Cia as apie ezera  smile.gif
Inverness`e praleidome 4 dienas, tai ramiai sau prie ezero suvazinejome.

tai nuo 19 iki 21 val spejot ka nors Edinburge grazaus pamatyt? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 09 gegužės 2011 - 13:59