Įkraunama...
Įkraunama...

Hidronefrozė

Labas mielosios!
atgaivinsiu temutę.Labai tikiuosi,kad visų mamyčių vaikučiai pasveiko,nes problemą su inkstais turiu nuo gimimo.Operuotas inkstas prieš 7 metus,lyg ir viskas buvo neblogai,laikiausi dietos ir kažkaip tvarkydavausi su juo pati.Bet dabar atsinaujino problemos,nustatė diagnozę-hidronefrozę.Inkstas išsiplėtęs 4 cm,kaupiasi skysčiai,planuoja operuoti,bet labai bijau.Sakau,gal kartais yra kokių liaudiškų priemonių,žolelių kurių pagalba galima būtų tiems besikaupiantiems skysčiams pasišalinti iš inksto.Ieškojau infos internete,bet kažkaip nelabai suradau,ką galėčiau sau pritaikyti.
Būčiau dėkinga už patarimus.
Atsakyti

Kviečiu prisijungti į naujai sukurtą fb grupę apie hidronefrozę  ( grupės pavadinimas Hidroneforzė (vandenė) ir kitos inkstų ligos) bendrai diskusijai apie šią ligą. Mano dukrai diagnozuota ši liga, daug mano postų yra ir šiame skyrelyje, tada bus galima pasidalinti patirtimi.

Atsakyti

Kviečiu prisijungti į naujai sukurtą fb grupę apie hidronefrozę  ( grupės pavadinimas Hidroneforzė (vandenė) ir kitos inkstų ligos) bendrai diskusijai apie šią ligą. Mano dukrai diagnozuota ši liga, daug mano postų yra ir šiame skyrelyje, tada bus galima pasidalinti patirtimi.

Atsakyti
Sveikos kviečiu prisijungti i Facebook grupę Hidronefrozė(vandenė) ir kitos inkstų ligos, pasidalinsime savo patirtimi.
Atsakyti