Įkraunama...
Įkraunama...

S.Stanevičiaus vid.mokykla

QUOTE(seeramuun @ 2008 10 15, 16:20)
Danguole Abramaviciene tikrai labai gera mokytoja, tiesa sakant geriausia is visu kurias as ten pazystu, o visos kitos (bent jau palyginus su ja) yra labai piktos. Ypac tokia anglu mokytoja ji net musa vaikus! taip, tikrai musa ir dar net keikiasi ant ju! tai tikrai yra tiesa, jai nervai nelaiko. Ir siaip net laikrasciuose raso, kad staneviciaus mokykla yra bloga, nes mokytojai nekreipia demseio i mokinius. Is tikruju ten tokiu yra truputi nestabilios psichikos mokytoju, net pavaduotojos tai pripazysta. Tikrai visiem nuosirdziai siulyciau vesti savo vaikus i kita mokykla, nes pradinese klasese dar nieko tokio, bet kai prades vaikscioti i aukstesens isivaizduoju kas bus... Visu mano pazystamu vaikai isejo is tos mokyklos del tos pacios priezasties, kad mokytojai silpni ir nieko nemoko. Kai kurie gal tuo netikes, bet jeigu jau laikrasciai tokius dalykus raso, tai manau reiketu atrkreipt demesi.  verysad.gif

tai taip ir nesulaukiau konkretumo....vis dar laukiu.
Leisdama vaiką į šitą m-klą rinkausi labai atsakingai. Žinau, kad ji nėra pirmaujanti, bet ir ne pati blogiausia. Prieš užrašant ir valgykloj valgiau ir mokinius koridoriuj kalbinau ir per tualetus patikrinau, m-klos reitingus "Veide" ir kt. Nepamačiau ir neišgirdau nieko labai blogo...tad man ši nuomonė įdomi.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2008 10 17, 19:09)
tai taip ir nesulaukiau konkretumo....vis dar laukiu.

Kažkodėl atrodo, kad parašyta nuskraisutos, po neatliktų namų darbų, mokinukės rašliava smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2008 10 20, 16:31)
Kažkodėl atrodo, kad parašyta nuskraisutos, po neatliktų namų darbų, mokinukės rašliava smile.gif

nesupratau prie ko čia rašliava ir prie ko "nuskriausta"?
gal savo rašliavą pasitikrink g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutė @ 2008 10 20, 17:26)
nesupratau prie ko čia rašliava ir prie ko "nuskriausta"?
gal savo rašliavą pasitikrink g.gif doh.gif


blink.gif blink.gif

Aš taip supratau, kad čia buvo sparow komentaras seeramuun žinutei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilva: 21 spalio 2008 - 12:11
QUOTE(Tutė @ 2008 10 16, 08:29)
Na mes lankom pas Bubėnienę, tikrai labai nuoširdus žmogus, geras pedagogas. Maniškė ją labai myli.Gal galėtumėt konkrečiau - koks laikraštis, kada rašė apie  šią m-klą?

Rašė kazkoks ,,Seskines" laikrastis (jeigu neklystu) i pavadinima gerai neziurejau, tik atkreipiau demesi i tai ka raso. O rase ne taip ir seniai.
As tik norejau perspeti del anglu mokytojos (ypac del jos). Mano vaikas pas ja nesimoko, tiesiog sedi per pertraukas koridoriuje ant kedziu su savo drauge kuri serga švinu ir del to ji be plaukų. Tai ta mokytoja visiškai be tikslo prie ju prieina ir pradeda ižeidinėti sako tai draugei ,,tu be plauku, as viska zinau, nusiimk skarele,pasirodyk visiem kokia esi beplaukė" ir sitaip mokytoja sako.. As pati netikėjau kai man papasakojo, kol pati vieną kart ,,neužklupau" tos mokytojos taip daran. Pradinukai žinau, kad nuo 2 klases anglu mokosi, tai tada siulyciau pasidometi kokia ju mokytoja. As jos pavardes nezinau, tik zinau ji labai auksta ir sviesiaplauke,plaukai lyg iki peciu. O, kad ta mokytoja mokinius muša sužinojau iš tos mano dukros draugės mažojo broliuko kuriam tą mokytoja pamokas veda. Tai tikrai sako jinai mušasi, keikiasi sako ,,tik pabandykit man nepadaryt namu darbu tai jum bus chana", ir ttt. ir dazniausiai vaikai savo tevam tokiu dalyku nesako, nes jie paprasciausiai nepatikes (kaip ir as nepatikejau kol nepamaciau). Zodziu tik noriu jus visus ispet. Skamba nelabai itikinamai, bet deja tai tiesa ir jum spręsti tikėti ar ne.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Tutė @ 2008 10 17, 20:09)
tai taip ir nesulaukiau konkretumo....vis dar laukiu.
Leisdama vaiką į šitą m-klą rinkausi labai atsakingai. Žinau, kad ji nėra pirmaujanti, bet ir ne pati blogiausia. Prieš užrašant ir valgykloj valgiau ir mokinius koridoriuj kalbinau ir per tualetus patikrinau, m-klos reitingus "Veide" ir kt. Nepamačiau ir neišgirdau nieko labai blogo...tad  man ši nuomonė įdomi.... g.gif

Paklauskite viresniu mokiniu ka mano apie Gružauskiene (žinoma jei jie atsakys tikrai ka galvoja), nes visi mokiniai ant jos ,,varo". Pati pavaduotoja butent ir sake apie sia mokytoja, kad ji tikriausiai persidirbo. Ir beje si mokykla blogiausia visoje musu apilinkeje (gal ir visam mieste apie sita nieko nezinau, laikrastyje kiek supratau, kalba kad ji blogiausia tik apilinkeje). Tiesiog zinau, kad is mokyklos visi bega ypac kai pradeda lankyti vyresnias klases... o pradinese yra blogai tik viena ta anglu mokytoja (tiesiog tokio slykstaus zmogaus as gyvenime nebuvau sutikus, o juolabiau mokykloje) schmoll.gif
Atsakyti
Atkreipsiu dėmesį.
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, gal kuri iš mamyčių galėtų pasidalinti žiniomis apie dabartines Stanevičiaus ketvirtokų mokytojas (Elvyra Gavėnienė, Liuda Toleikienė, Aušra Ilgevičienė), nes kaip suprantu, jos ateinančiais metais paims pirmokėlius? Ir beje, ką reiškia santrumpos 'd', 'ch' ir 't' - ar čia kokia pakraipa? kiek peržiūrėjau pradinukų pamokų ugdymo tvarkaraštį, skirtumo nepastebėjau..
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2008 11 05, 08:41)
Norėjau pasiteirauti, gal kuri iš mamyčių galėtų pasidalinti žiniomis apie dabartines Stanevičiaus ketvirtokų mokytojas (Elvyra Gavėnienė, Liuda Toleikienė, Aušra Ilgevičienė), nes kaip suprantu, jos ateinančiais metais paims pirmokėlius? Ir beje, ką reiškia santrumpos 'd', 'ch' ir 't' - ar čia kokia pakraipa? kiek peržiūrėjau pradinukų pamokų ugdymo tvarkaraštį, skirtumo nepastebėjau..


Raidelės reiškia pakraipas, o pradinukams tai reiškia, kad tą dalyką moko tos srities mokytoja/-as:
d - dailės klasė
ch - choreografinė
t - teatrinė
m - muzikinė

Dėl minėtų mokytojų nežinau nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilva: 05 lapkričio 2008 - 09:10
QUOTE(Vilva @ 2008 11 05, 09:10)
Raidelės reiškia pakraipas, o pradinukams tai reiškia, kad tą dalyką moko tos srities mokytoja/-as:
d - dailės klasė
ch - choreografinė
t - teatrinė
m - muzikinė

Dėl minėtų mokytojų nežinau nieko.



ačiū labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2008 11 05, 09:41)
Norėjau pasiteirauti, gal kuri iš mamyčių galėtų pasidalinti žiniomis apie dabartines Stanevičiaus ketvirtokų mokytojas (Elvyra Gavėnienė, Liuda Toleikienė, Aušra Ilgevičienė), nes kaip suprantu, jos ateinančiais metais paims pirmokėlius? Ir beje, ką reiškia santrumpos 'd', 'ch' ir 't' - ar čia kokia pakraipa? kiek peržiūrėjau pradinukų pamokų ugdymo tvarkaraštį, skirtumo nepastebėjau..


Mano dukra dabar mokosi 4 klaseje pas Elvyra Gaveniene. Galiu atsiliepti tik teigiamai. Mokytoja labai atsidavusi vaikams, kaip sakant "dusia atiduoda". Stengiasi kazka jiems suteikt ir ziniu ir tarpusavio pagarbos. Be to aktyvi, vaikai daznai keliauja i ekskursijas. Be to reikli, bet teisingai, t.y. tik del to kad vaikas tikrai ismoktu.Galiu rekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2008 11 06, 22:11)
Mano dukra dabar mokosi 4 klaseje pas Elvyra Gaveniene. Galiu atsiliepti tik teigiamai. Mokytoja labai atsidavusi vaikams, kaip sakant "dusia atiduoda". Stengiasi kazka jiems suteikt ir ziniu ir tarpusavio pagarbos. Be to aktyvi, vaikai daznai keliauja i ekskursijas. Be to reikli, bet teisingai, t.y. tik del to kad vaikas tikrai ismoktu.Galiu rekomenduoti.


Aciu labai smile.gif Skamba itikinamai. Beje, o kokio amziaus si mokytoja?
Atsakyti
Vilva, gal žinai kada Bubėnienė pasirodys? Žinau, kad serga...Maniškei laaabai pavaduojanti mokytoja nepatinka. g.gif
Atsakyti