Įkraunama...
Įkraunama...

S.Stanevičiaus vid.mokykla

Gal kieno nors vaikučiams teko mokintis pas mokytoją Renatą Orlovienę. Prašyčiau pasidalinti įspūdžiais. Prabėgo tik rugsėjis, bet man kelia abejonių jos mokymo ir bendravimo su vaikais, o taip pat ir tėvais sugebėjimai. Gal tai tik klaidingas įspūdis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2010 09 16, 23:37)
Laba,
gal gali dabartinių 4-okų mamytės parašyti atsiliepimų apie vaikučių mokytojas? ketiname lankyti šią mokyklą nuo kitų metų.... 4u.gif

Reda Bieksiene thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
kaip ten reikalai nuo penktos klasės, kaip pedagogai? Bandysim ir mes pakliutį į šią m-klą, tai norėtusi info daugiau smile.gif
Atsakyti
Ir man labai reiketu info apie pacia mokykla, busimu penktoku mokytojus. Is anksto dekoju.
Atsakyti
niekas nenori papasakoti g.gif
Atsakyti
Ech, gera mokykla,superiniai mokytojai, bet....ATsirado toks mokytoja matematikos didziai gerbiamas , kuris mokiniams ''veda'' ir raso tik neigiamus pazymius g.gif Kaip Jums patinka- vienoje is septintu klasiu 15 mokiniu ieseina neigiami pazymiai, kitoje 11oje klase taip pat daugiau nei pusei mokiniu-neigiami. Ar gali taip buti, kad visi mokiniai tokie beviltiski?O gal tai visdelto mokytojo, kuriam jau virs 70 metu problema? doh.gif Zodziu, saunu, kad po truputi mokiniai patys kyla i kova ginti savo teisiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziemuzele @ 2011 01 24, 18:04)
Ech, gera mokykla,superiniai mokytojai, bet....ATsirado toks mokytoja matematikos didziai gerbiamas , kuris mokiniams ''veda'' ir raso tik neigiamus pazymius g.gif Kaip Jums patinka- vienoje is septintu klasiu 15 mokiniu ieseina neigiami pazymiai, kitoje 11oje klase taip pat daugiau nei pusei mokiniu-neigiami. Ar gali taip buti, kad visi mokiniai tokie beviltiski?O gal tai visdelto mokytojo, kuriam jau virs 70 metu problema? doh.gif Zodziu, saunu, kad po truputi mokiniai patys kyla i kova ginti savo teisiu thumbup.gif


duok Dieve, kad tik viskas išsispręstu smile.gif
Atsakyti
Užrašiau ir aš savo dukrą į šią m-klą, į penktą klasę, nagi drąsiau apšvieskit mus naujokus 4u.gif
Atsakyti
Taigi, baigiasi pirmieji mano sūnaus mokslo metai (penkta klasė) šioje mokykloje. Sunku kažką pakomentuot, kai nežinai, kaip ten kitose mokyklose viskas. Visumoje mokytojais esu patenkinta. Viskas lyg ir gerai. Mano nuomone, vaikai per mažai įtraukti į užklasinę veiklą, bent jau iki manęs beveik jokie atgarsiai apie kokias nors šventes, konkursus neatsirita. Kiek bandžiau ieškoti būrelių - irgi nieko iš pačios mokyklos. Na, bet iš esmės, vos spėjam mokytis, tai užklasinei veiklai nelabai ir lieka laiko.
Atsakyti
Buvusių ketvirtokų mamytės, kokie atsiliepimai apie mokytoją Vandą Lukšėnienę? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2011 06 02, 09:37)
Buvusių ketvirtokų mamytės, kokie atsiliepimai apie mokytoją Vandą Lukšėnienę? blush2.gif

Man irgi įdomu atsiliepimai apie šią mokytoją, nes sūnus, būsimas pirmokas pateko į jos klasę. smile.gif Lauksiu atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Na, kiek šiaip iš pokalbių žinau, tai favoritinės Reda ar Rasa. Vanda trečioj vietoj iš trijų. Bet tai nereiškia, kad ji bloga pedagogė. Čia geriau kas nors pasakytų konkrečiai, kas susiduręs. Aš tik perduodu šnekas.
Taip pat nežinau kas auklįs ketvirtą pirmokų klasę, jei aišku ji liks susirinkusi.,.


Mes mokysimės pas Redą Biekšienę. Tai įspūdžiai patys geriausi. Vaikui irgi patiko. Tad ramiai lauksime rugsėjo 1-osios.
Atsakyti