Įkraunama...
Įkraunama...

Operos ir Baleto teatras

buvom šiandien "Spragtuke" - vaje kaiip graažu wub.gif

ir muzika ir šokis ir kostiumai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais visas 4u.gif bigsmile.gif

Siūlau 2 bilietus į koncertą "Operos švyturiams - 10" sausio 6 d., penktadieniui. Bilietai II balkone, 7 ložė. Tik po 18 Lt

Labai norėjau nueiti, tačiau nugali nepermaldaujamos aplinkybės ax.gif
Až arba tel. 8 680 56165
Atsakyti
Bilietai rezervuoti iki antradienio vakaro bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau vakar Operos Svyturiuose. Ojei. Sakyciau, labai vidutinio lygio renginys. Kokios kitu dayviu nuomones?
Atsakyti
Ar mėgstate operą? 4u.gif
Atsakyti
Pikčiau 2 bilietus į Operos ir Baleto teatro baletą. Siulyti įvairius variantus.

Labai lauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maišytuvė @ 2012 02 21, 13:13)
Pikčiau 2 bilietus į Operos ir Baleto teatro baletą. Siulyti įvairius variantus.

Labai lauksiu  ax.gif


Pasiklydot wink.gif skelbimų lenta --- kita yra tokia tema, kur įvairūs bilietai, kuponai parduodami, ten ieškokit smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Vakar buvau Kandido premjeroje thumbup.gif
Beveik trys valandos sudėtingos muzikos ir grakščios parodijos derinio wub.gif
Jei šiandien paskaitysite - siūlau nueiti. Vakar laisvų bilietų buvo. Gal pernelyg brangiai norėjo.
Ir dar. Į laisvas vietas po pertraukos atsisėdo moteris su dviem nedideliais vaikais. Šiesėdėjo ramiai, bet jų mama ant savęs tikriausiai buvo susipylusi pusę buteliuko kvepalų. Net už poros metrų erzino, veikė alergiškai. Net galvą įsiskaudėjo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 03 kovo 2012 - 15:16
QUOTE(nutė @ 2012 03 03, 16:09)
thumbup.gif Vakar buvau Kandido premjeroje  thumbup.gif

Aš irgi buvau. Patiko. Mano atradimas - Jonutytė, niekur kitur nemačiau jos tokios žaismingos.
Atsakyti
laba, kas galetu atsakyti- baleto barbora radvilaite kokia trukme? idomu kuriam laikui aukles reikes... aciu
Atsakyti
Žinau, kad poster_offtopic.gif blush2.gif bet ieškau bilietų į Kūrybinį impulsą birželio 3 d., gal kartais kas turit bilietus parteryje arčiau scenos ir negalėsit eit, perpirkčiau. Vilniuje. Tiks ir paskutinės minutės pasiūlymai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 31 gegužės 2012 - 21:55
Keliu temą biggrin.gif
Ką tik grįžau iš "Žydės". Pirkti bilietą (dar vasarą abonementu) patraukė nebloga sudėtis, ir tai pasitvirtino su kaupu. Žinoma, jei dar vyskupas būtų Prudnikovas... Visuomet stebina, kai pamatau "Triumfo arkoje" labai blankiai atrodžiusią Sandrą Janušaitę - teatre ji visuomet įsijautusi į vaidmenį, jautriai dainuojanti. V.V., kaip neretai atsitinka, matyt, nebuvo spėjęs prasidainuoti, bet kuo toliau tuo skambėjo geriau, o jau garsioji arija buvo fantastiška. Va kad taip visą vaidmenį sudainuotų kaip pirmąkart pernai.
O Tuskeniui nors ir pasakyk, kad kariškais drabužiais vaikščioti po sceną kaip po savo kiemą vis tik nedera.
Apmaudoka, kad tokiame tikrai neprastame spektaklyje buvo daug laisvų vietų. Juk bilietai tikrai nėra brangūs.
Atsakyti