Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

o kur kaune didziausias vestuviniu ziedu pasirinkimas? ax.gif butu geriau po vienu stogu,nbes su ta vyru kantrybe doh.gif
Atsakyti
http://www.imagesjew...ages/BB0097.jpg
o man sie grazesni ax.gif
Atsakyti
O man zinokit, mergaites, kuo toliaus, tuo labiau norisi paprastu zieduku. Negraziai tariant, man be rysio, kai nesupranti, ar ten vestuvinis ziedas ar ne (nesvarbu, kad ant 4 pirsto, as dabar ir kitus ant abieju ranku taip nesioju smile.gif. Ziurejau labai grazius su akutem, bet kai pagalvoji, negi kiekviena karta plaunant indus nusiiminesi... O jei nusiiminesi - tai greiciau pamesi. Tai jauciu gaminsimes paprastus. Norejau dar pagraviruoti kazkaip is isores, bet mociute parode savo 1 zieda, kuris buvo visas graviruotas, tai mazdaug po 10 metu absoliuciai nieko neliko, tik virsus negraziai apsibraizes.
As noriu, kad mano ziedas graziai atrodytu ir po 30-40 metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2008 02 06, 21:46)
O man zinokit, mergaites, kuo toliaus, tuo labiau norisi paprastu zieduku. Negraziai tariant, man be rysio, kai nesupranti, ar ten vestuvinis ziedas ar ne (nesvarbu, kad ant 4 pirsto, as dabar ir kitus ant abieju ranku taip nesioju smile.gif. Ziurejau labai grazius su akutem, bet kai pagalvoji, negi kiekviena karta plaunant indus nusiiminesi... O jei nusiiminesi - tai greiciau pamesi. Tai jauciu gaminsimes paprastus. Norejau dar pagraviruoti kazkaip is isores, bet mociute parode savo 1 zieda, kuris buvo visas graviruotas, tai mazdaug po 10 metu absoliuciai nieko neliko, tik virsus negraziai apsibraizes.
As noriu, kad mano ziedas graziai atrodytu ir po 30-40 metu smile.gif

gal kas galetu patarti,kur isygiti prabangius ziedus?
Atsakyti
Sveikos,
kada metas įsigyti žiedus? mūsų vestuvės po 3,5 mėn. tikriausiai jau pats laikas. nors man vis atrodo, kad pastorėsiu, patinsiu ir žiedai netiks biggrin.gif lotuliukas.gif mes pirksim pagamintus, o ne už sakinėsim.

dar man svarbu žinoti, ar auksas geltonas skiriasi kokybe? nekalbu apie prabą. bet ar įmanoma "užsiraut" ant prastos kokybės lydinio? kaip apsidrausti? gariūnuose tikrai nepirktumėme lotuliukas.gif bet man įdomu, ar skiriasi salonų gaminiai ir jų kokybė g.gif draugai prieš du metus tuokėsi, tai balti žiedai gelsta, buvo matiniai, o dabar blizga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2008 02 06, 21:46)
O man zinokit, mergaites, kuo toliaus, tuo labiau norisi paprastu zieduku. Negraziai tariant, man be rysio, kai nesupranti, ar ten vestuvinis ziedas ar ne (nesvarbu, kad ant 4 pirsto, as dabar ir kitus ant abieju ranku taip nesioju smile.gif. Ziurejau labai grazius su akutem, bet kai pagalvoji, negi kiekviena karta plaunant indus nusiiminesi... O jei nusiiminesi - tai greiciau pamesi. Tai jauciu gaminsimes paprastus. Norejau dar pagraviruoti kazkaip is isores, bet mociute parode savo 1 zieda, kuris buvo visas graviruotas, tai mazdaug po 10 metu absoliuciai nieko neliko, tik virsus negraziai apsibraizes.
As noriu, kad mano ziedas graziai atrodytu ir po 30-40 metu smile.gif


visiškai pritariu thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(esmyte @ 2008 02 07, 15:06)
gal kas galetu patarti,kur isygiti prabangius ziedus?


labai abejoju, ar LT galima išvis ką nors prabangaus nusipirkti lotuliukas.gif tavo vietoj ieškočiaus užsienyje g.gif man svarbiau kokybė, nei prabanga
Atsakyti
Gavau šiek tiek informacijos apie žiedus iš vieno juvelyro. Pasirodo graviruotų žiedų dažniausiai negalima nei sumažinti, nei padidinti. Žiedų akutės vis tiek kada nors iškrenta, labai daug metų jie netvers, ypač kasdien nenusimaunant. Patys patikimiausi yra klasikiniai žiedai, kurie net praėjus blizgesio ir puošnumo bumui išliks madingi.
Atsakyti
QUOTE(esmyte @ 2008 02 07, 15:06)
gal kas galetu patarti,kur isygiti prabangius ziedus?

o kokie ziedai yra prabangus? na jei pagal kaina tai galit aukso gijoj paziuret 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Samira @ 2008 02 07, 15:43)
Gavau šiek tiek informacijos apie žiedus iš vieno juvelyro. Pasirodo graviruotų žiedų dažniausiai negalima nei sumažinti, nei padidinti. Žiedų akutės vis tiek kada nors iškrenta, labai daug metų jie netvers, ypač kasdien nenusimaunant. Patys patikimiausi yra klasikiniai žiedai, kurie net praėjus blizgesio ir puošnumo bumui išliks madingi.

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2008 02 07, 16:10)
o kokie ziedai yra prabangus? na jei pagal kaina tai galit aukso gijoj paziuret  4u.gif
Papildyta:

pritariu  drinks_cheers.gif


Mano suzadietuviu ziedas su daug briliantuku ir ji kasdien nesioju, tai, jeigu taip kasdien ir nesiosiu, tai su laiku ka jie iskris? mellow.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plunksnele007: 07 vasario 2008 - 15:40
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 02 07, 16:38)
Mano suzadietuviu ziedas su daug briliantuku ir ji kasdien nesioju, tai, jeigu taip kasdien ir nesiosiu, tai su laiku ka jie iskris?  mellow.gif   blink.gif


Aišku dar labai priklauso ir nuo to, kaip tie akmenukai įdėti, žiedo formos ir daugelio kitų veiksnių. O bet to, nieko nėra amžino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 07 vasario 2008 - 16:27
Aš tai irgi įkišiu savo ilgą trigrašį ir pasisakysiu už tradicinius žiedus tongue.gif O beto, mano ir būsimasis nori tokių žiedelių, kad iškarto būtų matyti, kad vedę. rolleyes.gif Taigi ruošiamės darytis klasikinius, storus žiedelius smile.gif
Atsakyti
parodysiu kokius mazdaug mes uzsisakem smile.gif
raudono aukso dalis bus matine, balto - blizgi
[attachmentid=130024]
[attachmentid=130025]

cia tik panasios foto smile.gif pas mus bus ne tiesus, o apvalesne pavirsiaus forma.
siule det ir akute, bet kazkaip atsisakem tos minties smile.gif
(darbas kainuos apie 400 lt, plius auksas, siandieninem kainom kazkur 400-500 Lt, kiekis paaiskes gaminant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mg* @ 2008 02 07, 22:03)
parodysiu kokius mazdaug mes uzsisakem smile.gif
raudono aukso dalis bus matine, balto - blizgi
[attachmentid=130024]
[attachmentid=130025]

cia tik panasios foto smile.gif pas mus bus ne tiesus, o apvalesne pavirsiaus forma.
siule det ir akute, bet kazkaip atsisakem tos minties smile.gif
(darbas kainuos apie 400 lt, plius auksas, siandieninem kainom kazkur 400-500 Lt, kiekis paaiskes gaminant smile.gif



Dailu. O viduriukas ar nesisuka?
Atsakyti