Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. M. Goberis

Teko susidurti su šiuo gydytoju.Susidarė įspūdis,kad mėgsta pinigėlius,nes tiesiog paprašo.Ir sparčiai skatina,kaip viena minėjo,kad tik gimdymas greičiau pasibaigtų.Dėkui dievui,kad jis per mano gimdyma buvo ne pagrindinis gydytojas ir mano gydytoja jo nurodymo neklausė.
Atsakyti
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu - man jis paliko prasta ispudi kaip gydytojas, jei per konsiliuma nesugeba ne zodzio istarti, o tik paklausti "Kieno tas teleonas? Tavo? O kelinta cia Noshke?" Kai sprendziasi tikrai rimti dalykai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NEINE @ 2006 04 28, 17:06)
Teko susidurti su šiuo gydytoju.Susidarė įspūdis,kad mėgsta pinigėlius,nes tiesiog paprašo.Ir sparčiai skatina,kaip viena minėjo,kad tik gimdymas greičiau pasibaigtų.Dėkui dievui,kad jis per mano gimdyma buvo ne pagrindinis gydytojas ir mano gydytoja jo nurodymo neklausė.


Manau,kad labai teisingai vyrukas elgiasi, jis nori nulreipti demesi... o tai mes bunam tokios isitempusios, kad tai yra butina. Ir jumoras jo tikrai normalus, tikper savo itampa, nesugebam atsipalaiduoti ir kartu pajuokiauti. Nors lankausi ne pas ji, bet man jis visai patinka, teko susidurti normalus vyruks. aisku del gimdymo eigos niego negaqliu pasakyti... skatinamieji greitu tempu - ne kas
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 05 10, 19:03)
Manau,kad labai teisingai vyrukas elgiasi, jis nori nulreipti demesi... o tai mes bunam tokios isitempusios, kad tai yra butina. Ir jumoras jo tikrai normalus, tikper savo itampa, nesugebam atsipalaiduoti ir kartu pajuokiauti. Nors lankausi ne pas ji, bet man jis visai patinka, teko susidurti normalus vyruks. aisku del gimdymo eigos niego negaqliu pasakyti... skatinamieji greitu tempu - ne kas

na as per konsultacija pas ji papuoliau,nes kai mano gyd atostogauja,tai jis atejo apziureti.konsultacija-ne gimdymas,jokios itampos,bet jo juoku nesupratau vis tiek.kazkokie nusipezejimai.o jau mandrumas tai neishpasakytas...
Atsakyti
Laukdamasi pirmojo,gulejau ligoninej su gresianciu,tai visos laukdavom jo budejimo.Prisijuokdavom iki apsis... lotuliukas.gif.Todel labai apsidziaugiau,kai gimdydama antra papuoliau pas ji.Bajeriukai man jo thumbup.gif .Ir siaip fainas wub.gif .Tiesa,pats gimdymas nelabai patiko.Nors viskas vyko greitai ir sklandziai,leido skatinamuosius.Mat gimdziau Joniniu nakti,ir mediku tikrai nenudziugino mano atvykimas.Su Goberiu is anksto nesitariau,tai po gimdymo daugiau jo nebemaciau.
Atsakyti
as irgi pas goberi gimdziau ,nieko nesitariau is anksto ,bet taip papuole,tai man tai labai patiko,normalus tie jo bajeriai,ir pats gimdymas gerai praejo ,kai pagimdziau tik muzika uzleido ,taip smagu,sventiskai tada pasijauciau,ir nieko as jam nemokejau bet labai gerai elgesi ,bet kai cia prisikaiciau apie ji nekokiu nuomoniu ,tai kazkaip net apakau,atrodo kad apie kita zmogu rasytu,o gal per keleta metu pasikeite jis,ismandrejo ar ka? g.gif
bet bent tada tai labai gerai jau jis ten elgesi su manim,o gal del to kad vyras buvo kartu,nu nezinau......... schmoll.gif
Atsakyti
Aš nuo jo kuo toliau. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskute_v: 31 rugpjūčio 2006 - 18:25
Aš tai pas jį negimdžiau, bet gulėdama prisiklausiau visokių pasakojimų apie jį. Viena gimdyvė pasakojo, kad pas jį buvo papuolus. Kai užėjo sąrėmiai stiprūs pasakė kad skauda. Tai šis atidarė savo kišenę ir tiesiai šviesiai išrėžė: matai, tuščia smile.gif kai pasipildys, nebeskaudės ir panašiai:) nežinau ar taip buvo tikrai, bet apie jį prisiklausiau visokių baisybių. Net nebuvus nenorėčiau paklūt biggrin.gif
Atsakyti
as gimdziau pas Goberi. Man jis pasirode zinantis ka daro, bet be jokiu skrupulu ir svelnumo. Patikrinimai per gimdyma buvo baisesni uz pacius saremius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triuliu: 04 spalio 2006 - 10:51
O tai Goberiai netoli manes gyvena ax.gif
Siaip teko susidurt truputuka, kai ultragarsa dare mazilyje. Nieko negaliu blogo pasakyt. Be to kartu su mano gydytoja atliko cezari, viskas cyki.
Atsakyti
Na zinote, as gimdziau pas Goberi ir viskas liux! 4u.gif Kai atvaziavau i Mazyli ir buvo kito gydytojo budejimas, tai saremiai net dingo, o prasidejo Goberio pamaina ir kaip mat atsirado (cia gal psichologinis isitikinimas) rolleyes.gif Bet butent pas ji ir norejau gimdyt, o ne pas ta daktare, kur visa nestuma lankiausi! O dar ir taip gerai priziurejo po to! Antra vaika tik pas ji gimdysiu!!! thumbup.gif
Atsakyti
pirma gimdziau pas ji ir antra noreciau pas ji gimdyt biggrin.gif
beja jis neima i kisene schmoll.gif
Atsakyti