Įkraunama...
Įkraunama...

kam reikalingas vyras?

sveiki, man kaip tikrai senmergei biggrin.gif iskilo klausimas - tai kamgi reikalingas tas sutuoktinis?
as suprantu - pastovus smileysex.gif , bet tam juk nebutina ,,apsizenyti"
vaikai - bet vaikai gali gimti ir bendrauti su tevu nepriklausomai nuo to, ar tevai susituoke, ar ne (pagaliau skyrybu statistika Lietuvoj dabar 70 proc doh.gif )
kad butu kas vini namie ikala? g.gif bet as tai pati moku padaryti, kaip ir pinigus uzsidirbti ax.gif
siulau visiems galimybe mane itikinti,kad sutuoktinis moteriai reikalingas biggrin.gif avdrug persigalvosiu biggrin.gif
tik prasau priezastis pagristi faktais ir argumentais ax.gif
argumentas kad esu nukvakusi senmerge, jeigu nezinau,kam sutuoktinis reikalingas, negalioja lotuliukas.gif
Atsakyti
Tada aš paklausiu, kodėl nevaikšai nuoga po miestą, kai šitaip karšta, kodėl eini į darbą, o neini vogt ir t.t. ir t.p. Yra elementarios moralės normos, kurių žmonės nuo senų laikų laikosi. Šeima irgi viena iš visuomenės vertybių. Gražiai čia parašiau g.gif . Nu vienu žodžiu nesiruošiu čia tavęs įtikinėti, kai surasi savo princą ant balto žirgo blink.gif , pati suprasi. O jei nesurasi, tai senatvėj įvertinsi, kas yra šeima, ir artimas žmogus.
Atsakyti
Na man pzv negražiai skamba gyvenu su draugu, o kitaip tarkim sugyventiniu...o kaip skamba gyvenu su vyru? Aišku ne dėl gražesnio skambesio tuokiausi, o dėl to aišku, kad meilė buvo ir yra, bet dar dėl dukrytės, aš norėjau, kad ji augtų šeimoj, kad turi mamą ir tėtį viena pavarde, o ne skirtinga na čia mano mąstymas toks ax.gif
Atsakyti
sveika 4u.gif
na mes tuokėmės ilgokai ( apie 5 metus) padraugavę ir pagyvenę kartu... blush2.gif
o tuokėmės todėl, kad abu nusprendėm nebeieškoti toliau nieko daugiau kito ir kartu leisti laiką...
tiesiog todėl, kad mums gera būti kartu bigsmile.gif
dėl vinies ar kokių kitų darbų, tai tam yra meistrai mano manymu, šiais laikais nebėda cool.gif
o šiaip tai kiekvienai turbūt dėl skirtingų dalykų reikalingas arba ne vyras... mirksiukas.gif
linkiu susigalvoti pačiai asmeniškai kam būtent tau reikalingas būtent toks vyras
Atsakyti
QUOTE(Jupi @ 2007 06 07, 22:59)
Tada aš paklausiu, kodėl nevaikšai nuoga po miestą, kai šitaip karšta, kodėl eini į darbą, o neini vogt ir t.t. ir t.p. Yra elementarios moralės normos, kurių žmonės nuo senų laikų laikosi. Šeima irgi viena iš visuomenės vertybių. Gražiai čia parašiau  g.gif .

atrodo prasiau argumentu, o ne moralu tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 07, 23:05)
Na man pzv negražiai skamba gyvenu su draugu, o kitaip tarkim sugyventiniu...o kaip skamba gyvenu su vyru? Aišku ne dėl gražesnio skambesio tuokiausi, o dėl to aišku, kad meilė buvo ir yra, bet dar dėl dukrytės, aš norėjau, kad ji augtų šeimoj, kad turi mamą ir tėtį viena pavarde, o ne skirtinga na čia mano mąstymas toks ax.gif

na del skambejimo tai man graziai skamba ir gyvenu su draugu biggrin.gif
o susituokusiu tetes ir mamos nebutinai ta pati pavarde tongue.gif

o ir siaip tokia linksma tema pradedam nuo moralizavimu bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 08 birželio 2007 - 07:31
Tai, kad labai jau tu tuos vyrus sutrypei po kojom. Net pikta pasidarė. Ir tavo toks požiūris, kad atleisk, atrodo arba neišaugai dar iš paaugliško maksimalizmo, arba jau praradai paskutinį šansą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jupi @ 2007 06 08, 09:33)
Tai, kad labai jau tu tuos vyrus sutrypei po kojom. Net pikta pasidarė. Ir tavo toks požiūris, kad atleisk, atrodo arba neišaugai dar iš paaugliško maksimalizmo, arba jau praradai paskutinį šansą  lotuliukas.gif

kurioj vietoj as cia tuos vyrus trypiau? g.gif bigsmile.gif lotuliukas.gif
nu lygtai netrypiau ir nezeminau tikrai 4u.gif
nesu paaugle, ir sansu turiu biggrin.gif
as ir prasau pateikt argumentus, kodel kiti mano kitaip - gal ir mano poziuris pasikeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 08, 05:30)
atrodo prasiau argumentu, o ne moralu  tongue.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

na del skambejimo tai man graziai skamba ir gyvenu su draugu  biggrin.gif
o susituokusiu tetes ir mamos nebutinai ta pati pavarde  tongue.gif

o ir siaip tokia linksma tema pradedam nuo moralizavimu  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

Dar išvengsi milijoną klausymų, o kodėl jūs nesusituokę juk jau vaiką turit? Kaip čia dabar? tongue.gif
O gal tau žodis kaip šeima nesiacijuojasi kaip bendra pavardė ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 06 08, 10:17)
Dar išvengsi milijoną klausymų, o kodėl jūs nesusituokę juk jau vaiką turit? Kaip čia dabar? tongue.gif
O gal tau žodis kaip šeima nesiacijuojasi kaip bendra pavardė ar kaip? ax.gif

Ok, argumenta del bobuciu klausinejimu apie vaika nesusituokus uzskaitau biggrin.gif 4u.gif
seimoj zmones buna ir skirtingom pavardem... man butu pernelyg sudetinga keisti pavarde kai su dabartine tam tikruose sluoksniuose profesiniuose zinoma tongue.gif taip kad ir istekejus ta pacia pavarde pasilikciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 08, 07:28)
Ok, argumenta del bobuciu klausinejimu apie vaika nesusituokus uzskaitau  biggrin.gif  4u.gif
seimoj zmones buna ir skirtingom pavardem... man butu pernelyg sudetinga keisti pavarde kai su dabartine tam tikruose sluoksniuose profesiniuose zinoma  tongue.gif  taip kad ir istekejus ta pacia pavarde pasilikciau  ax.gif

Ir per brūkšniuką vyro pavardė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 07, 22:41)
sveiki, man kaip tikrai senmergei  biggrin.gif  iskilo klausimas - tai kamgi reikalingas tas sutuoktinis?
as suprantu - pastovus  smileysex.gif  , bet tam juk nebutina ,,apsizenyti"
vaikai - bet vaikai gali gimti ir bendrauti su tevu nepriklausomai nuo to, ar tevai susituoke, ar ne (pagaliau skyrybu statistika Lietuvoj dabar 70 proc  doh.gif )
kad butu kas vini namie ikala?  g.gif  bet as tai pati moku padaryti, kaip ir pinigus uzsidirbti  ax.gif
siulau visiems galimybe mane itikinti,kad sutuoktinis moteriai reikalingas  biggrin.gif  avdrug persigalvosiu  biggrin.gif
tik prasau priezastis pagristi faktais ir argumentais  ax.gif
argumentas kad esu nukvakusi senmerge, jeigu nezinau,kam sutuoktinis reikalingas, negalioja  lotuliukas.gif


Aha aš irgi kuo toliau tuo labiau galvoju, ir kam gi jis reikalingas g.gif g.gif cool.gif Kam tau persigalvot mirksiukas.gif Nėra sutuoktinio - nėr problemos laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 07, 22:41)
sveiki, man kaip tikrai senmergei  biggrin.gif  iskilo klausimas - tai kamgi reikalingas tas sutuoktinis?

Niekam nereikalingas. O kodėl jums kyla tokie klausimai? Nepasiduokit visuomenės spaudimui, gyvenkit taip, kaip jums atrodo geriau, o ne kaimynams.
Atsakyti