Įkraunama...
Įkraunama...

kam reikalingas vyras?

QUOTE(Dindilin @ 2007 06 08, 10:59)
Kadangi aš taip pat praradau bet kokią viltį sutikti SAVO gyvenimo vyrą, pritariu tau ir apsimestinai bandau suvaidinti, jog "na kam man vyras?"....
Bet būk atvira pati prieš save - taigi nekyla klausimų kam jis....Ir ne vinyje  čia šuo pakastas.  mirksiukas.gif

kur buvo parasyta,kad as praradau vilti g.gif blink.gif lotuliukas.gif
yra vyras mano gyvenime, bet va galvoju, ar cia jis butinai turi patapt sutuoktiniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 06 08, 09:00)
Matot, temos autorė turi draugą, kuris atlieka visas sutuoktinio funkcijas. tuom ji skiriasi nuo jūsų.



Ach, kažko neįsiskaičiau.
Apskritai, man suprantama ta vaidyba. Nes žmonės, neturintys vaikų (negalintys jų susilaukti) deklaruoja, jog jie nenori vaikų, vaikai - tai našta, rūpesčiai ir t.t. O iš tikro nežinia ką atiduotų, kad tik susilauktų.
Atsakyti
QUOTE(Dindilin @ 2007 06 08, 11:02)
Ach, kažko neįsiskaičiau.
Apskritai, man suprantama ta vaidyba. Nes žmonės, neturintys vaikų (negalintys jų susilaukti) deklaruoja, jog jie nenori vaikų, vaikai - tai našta, rūpesčiai ir t.t. O iš tikro nežinia ką atiduotų, kad tik susilauktų.

prasau nenukreipti temos cool.gif 4u.gif
apie vaikus mes cia nekalbam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 08, 09:01)
kur buvo parasyta,kad as praradau vilti  g.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
yra vyras mano gyvenime, bet va galvoju, ar cia jis butinai turi patapt sutuoktiniu  g.gif



Kai aš tekėjau man teta sakė, "jei yra nors vienas O GAL GERIAU NE? " - vadinasi NE, NE, ir dar kartą NEEEEEEEEEEEEEEEEE.....
Abojoji - vadinasi NE.....
Atsakyti
Viena labai sauni moteriske (beje vyresnio amziaus) kazkada man pasake, jog vyras jai reikalingas,kad ramia sazine galetu i balius eiti. Ta prasme,kad kitos moterys nepergyventu del savo sutuoktiniu ir i ja kreivai neziuretu:lotuliukas:
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 06 08, 09:48)
kam reikalingi vyrai as zinau  blush2.gif
bet butent sutuoktinis kam reikalingas - na ta prasme, kodel kai kurioms moterims vyras butinai reikalingas kaip sutuoktinis? 4u.gif

Metus laiko gyvenom be santuokos. Ir man buvo labai malonu, kai vyras pasiūlė susituokti, nors jausmams tai neturėjo jokios įtakos. Bendrų vaikų taip pat neturim. Taigi kodėl? Radau tokias priežastis:
1.Santuoka patvirtina vienas kito svarbą ir reikalingumą, rimtus ketinimus būti kartu, o ne šiaip pagyventi.
2.Žmona ir vyras skamba gražiau, negu sugyventiniai.
3.Santuoka aplinkiniams suteikia aiškumo "kas yra kas".
4.Būkim realistai - oficiali santuoka lengviau išsprendžia įvairias turtines, paveldėjimo ir pan. problemas, jei kas atsitinka. Tokių atvejų apstu.
Atsakyti
QUOTE(Katy @ 2007 06 08, 11:04)
Viena labai sauni moteriske (beje vyresnio amziaus) kazkada man pasake, jog vyras jai reikalingas,kad ramia sazine galetu i balius eiti. Ta prasme,kad kitos moterys nepergyventu del savo sutuoktiniu ir i ja kreivai neziuretu:lotuliukas:

uzskaitytas argumentas biggrin.gif lotuliukas.gif
as irgi bunu priversta baliuos pasijust didziausia gresme kitu baliuje dalyvaujanciu moteru santuokoms, nors ir nesu vienisa lotuliukas.gif
Atsakyti
<ooo>, juk pati dalyvavot turbūt dešimtyje tokių temų. Žinot, kad galų gale susiėsit čia kiekviena gindama savo gyvenimą. Ar to norit?
Beje, ar jūsų sprendimui turėtų įtakos kandidato į sutuoktinius nuomonė?
Atsakyti
Baikt, mergos, kai sutinki JĮ - aš taip įsivaizduoju, kad klausimų tokių net neiškyla.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 06 08, 11:07)
<ooo>, juk pati dalyvavot turbūt dešimtyje tokių temų. Žinot, kad galų gale susiėsit čia kiekviena gindama savo gyvenimą. Ar to norit?
Beje, ar jūsų sprendimui turėtų įtakos kandidato į sutuoktinius nuomonė?

nu nedalyvavau tiekoje temu 4u.gif lotuliukas.gif
o as cia ne estis tema uzvedziau, siaip pagalvojau, labai linksma temele lotuliukas.gif
kas nori parintis ir moralizuot, tegu parinasi lotuliukas.gif
apie sitai nepagalvojau 4u.gif (tipiskas senmerges bruozas - galvoti tik apie save ir kaip jai geriau laugh.gif )
Papildyta:
QUOTE(Dindilin @ 2007 06 08, 11:07)
Baikt, mergos, kai sutinki JĮ - aš taip įsivaizduoju, kad klausimų tokių net neiškyla.

o as isivaizduoju, kad kiekvienam mastanciam zmogui iskyla klausimas, kaip elgtis, ko jis nori, ar verta 4u.gif
Atsakyti
Na, bent jau vyras reikalingas TAM, kad vaikui būtų Tėtis, o ne mamos draugas.
Ir nereikia čia lialia, kad jis ir taip būtų puikus tėvas. Tai ne tas pats.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 06 08, 08:07)
<ooo>, juk pati dalyvavot turbūt dešimtyje tokių temų. Žinot, kad galų gale susiėsit čia kiekviena gindama savo gyvenimą. Ar to norit?
Beje, ar jūsų sprendimui turėtų įtakos kandidato į sutuoktinius nuomonė?

Kur matosi kad mes ėdamės mes labai kultūringai argumentuojam aš čia nematau nieko blogo biggrin.gif
Atsakyti