Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot

Na jei dyzeliuko reiks paieskoti ilgiau smile.gif

o kai del apziuros galima rasti kaune meistra koki pazystama kad paziuretu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Aš jau 5 metus važinėju su peugeot 605,labai patenkinta,nors jau laikas būtų pasikeisti į naujesnę,bet taip gaila "savo senosios draugės"
Atsakyti
QUOTE(Prancuze @ 2007 09 06, 15:05)
Sveikutės!
Aš jau 5 metus važinėju su peugeot 605,labai patenkinta,nors jau laikas būtų pasikeisti į naujesnę,bet taip gaila "savo senosios draugės"

mes irgi su tokia važinėjam, tik tiksliai nežinau ar 91, ar dar 90 metų...
šiaip visai smagiai važiuojasi smile.gif
man, kaip naujokei vairavime, galiu pasakyti normalūs tie jos gabaritai, nors mokiausi su mažute VW POLO ax.gif

bet jau mums irgi laikas kesiti...
va,pramoksiu truputį važiuoti ir keisim ax.gif
Atsakyti
as stoju i peugeot klubyti tongue.gif
turiu as ta skarbonkike 260, bet esu patenkina, vazineju jau metai, daznai tenka ir i ilgas keliones issiruosti, bet neiko blogo joje nematau ax.gif dar po kol kas vazinesiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,
priimkit ir mane bigsmile.gif man vyras ant gimtadienio padovanojo pežuką 206,tai esu nerealiai laiminga thumbup.gif mašiniukas superinis,nedaug ryja,greitas,nes 2 litrai variklis.Nu gal biškiuką ir skarbonkė kaip kitos sako,bet man nesvarbu.myliu savo pežuką labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2007 09 26, 17:15)
Sveikutės,
priimkit ir mane bigsmile.gif man vyras ant gimtadienio padovanojo pežuką 206,tai esu nerealiai laiminga thumbup.gif mašiniukas superinis,nedaug ryja,greitas,nes 2 litrai variklis.Nu gal biškiuką ir skarbonkė kaip kitos sako,bet man nesvarbu.myliu savo pežuką labai wub.gif

o skarbonkike pavadinau ja, nes ji kietoka, ir bloga garso izolecija..
o taip tai ir as myliu savo pezuka, jos pravarde boruzele ax.gif 4u.gif
Atsakyti
man pezukas irgi visai patinka, duociau antra vieta po golfo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 27, 17:57)
man pezukas irgi visai patinka, duociau antra vieta po golfo  biggrin.gif

cia aisku kiekvieno zmogaus nuomone, bet as golfo uz dyka neimciau schmoll.gif tongue.gif (prasom tik nepykti lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Puma*** @ 2007 09 28, 08:56)
cia aisku kiekvieno zmogaus nuomone, bet as golfo uz dyka neimciau schmoll.gif  tongue.gif (prasom tik nepykti lotuliukas.gif  )

na, V Golfą manau daug kas paimtų ir ne tik už dyką smile.gif
apie senus golfus manau zaiziukas nekalba lotuliukas.gif
Atsakyti
man pežukas yra kažkas, ko jokia kita transporto priemone nepakeisi..elegancija, moteriškumo dvelksmas..tos lempos man jų superinės wub.gif wub.gif ..myliu šitą auto..koks jis bebūtų, 206, 406 ar naujesni..pamatau tai silpna pasidaro, kaip gražų vyrą pamačius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2005: 28 rugsėjo 2007 - 08:25
ašdabar vairuoju Peugeot 605, 1990m senukas, dyzeliukas - šiaip tikrai faina mašinytė, gal vos didoka smile.gif
bet šiandien kaip tik mėnuo kaip aš išlaikiau egzaminą, vairuoju kiek trumpiau ax.gif
bet jau su gabaritais situacija geresnė nei iš pradžių wub.gif
bet šiaip man Peugeot irgi patinka wub.gif Visai norėčiau 307 wub.gif
nors kolkas labiausiai labiausiai noriu Alfa Romeo 156 blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2007 09 28, 10:20)
na, V Golfą manau daug kas paimtų ir ne tik už dyką smile.gif
apie senus golfus manau zaiziukas nekalba  lotuliukas.gif

jei kas nauja peugeot pasiulitu, tai net i golfo puse niekas neziuretu hihihi.gif
Atsakyti