Įkraunama...
Įkraunama...

Ką nešiojatės savo rankinėje?

QUOTE(Hilalla @ 2013 03 14, 15:07)
mane tai uzknistu

Nieko ten neužknisa... ax.gif Na, nesusikrauni gi pusė turimo turto laugh.gif

Įsidedi (persidedi) reikalingiausius daiktus ir pirmyn.

Aš rankines keičiu dažnai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilalla @ 2013 03 14, 14:07)
Na ta prasme , mane tai uzknistu pastoviai perdedine visa turini i kita..


yra kažkokie rankinių įdėklai, juos tik pakaitalioji į skirtingas rankines su visu ten juose sutalpintu turiniu biggrin.gif
bet ne visoms rankinėms tinka, ir apskritai - mačiau www parduodamus schmoll.gif man jau geriau persikraustyti viską bigsmile.gif

be to, kasdienai nekaitalioju dažnai rankinės, kai didžiąją dalį praleidi darbe, tai ir kaitaliotis ne kasdien reikia, greičiau, kai sezonas keičiasi, kai kažkur kitur (apart darbų) einama ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilalla @ 2013 03 14, 15:07)
Na ta prasme , mane tai uzknistu pastoviai perdedine visa turini i kita...tieiog idomu  4u.gif  del to as daug ir nesinesioju.


As nemegstu perkrovinet visko, todel rankines tasau savaitem biggrin.gif Bent savaite minimum einu su viena rankine, pasikeitus nuotaikai imu kita, persikraunu daiktus ir vel kokia savaite tampausi ax.gif Aisku, cia kalbu tik apie tas rankines, kurios tokios daugmaz universalios ir prie visko tinka.
Atsakyti
Rankų kremą, knygą, užrašų knygutę, rašiklį, piniginę, kvepalus, papildomas pirštines (būna, kad mašinoje palieku), raktus, ledinukų. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(_alba @ 2013 03 14, 14:13)
yra kažkokie rankinių įdėklai, juos tik pakaitalioji į skirtingas rankines su visu ten juose sutalpintu turiniu  biggrin.gif
bet ne visoms rankinėms tinka, ir apskritai - mačiau www parduodamus  schmoll.gif  man jau geriau persikraustyti viską  bigsmile.gif

be to, kasdienai nekaitalioju dažnai rankinės, kai didžiąją dalį praleidi darbe, tai ir kaitaliotis ne kasdien reikia, greičiau, kai sezonas keičiasi, kai kažkur kitur (apart darbų) einama ir t.t.  ax.gif

Turiu tą dėklą, nelabai man patinka jis, kol surandi daiktą, daug laiko užtrunka, nes daug skyrelių.
Atsakyti
daina į temą
Užmačius temutę, iškart prisiminiau girdėtą dainą. Čia kas supranta rusiškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2015 09 03, 22:28)
daina į temą
Užmačius temutę, iškart prisiminiau girdėtą dainą. Čia kas supranta rusiškai 4u.gif

drinks_cheers.gif gera dainelė, mano rankinuke panašiai lotuliukas.gif
Atsakyti