Įkraunama...
Įkraunama...

Valgymas lovoje, prie TV

QUOTE(Sypsenaa @ 2005 01 19, 11:39)
Musu namuose televizorius stovi miegajame, tai kadangi mano vyras buvo iprates valgydamas ziureti televizoriu, tai dabar mes ir valgome lovoje, ziuredami televizoriu. Dar kol lova uzklota, tai nieko. Bet kai jis pradeda nestis viska ka imanoma i lova ir triauskti...  doh.gif Siaip tai vos ne vos pripratinau, kad bent su lekstute atsinestu. Na, bet vis tiek...  doh.gif
Kaip pas jus seimoje? Nekyla del to gincu?? unsure.gif

Tai kad aš pati labai mėgstu valgyti lovoje, triaukšti kaip kokia kiaulaitė prieš TV blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu_gaudytoja @ 2011 01 06, 20:56)
Tai kad aš pati labai mėgstu valgyti lovoje, triaukšti kaip kokia kiaulaitė prieš TV  blush2.gif

Aš irgi, ir net labai. Ir daug dažniau už MB. Va, kad ir paskutinis kartas: jis darbuojasi prie kompo, aš lovoj su laptopu, čipsais, lydytu sūriu ir alum. ax.gif Alutį ir jis gurkšnoja, bet prie stalo, kur stacionarus stovi lotuliukas.gif Jis ir patraukia kartais mane per dantį dėl trupinių lovoj. doh.gif Bet kavą su pusryčiais labai dažnai į lovą atneša smile.gif
Atsakyti
Stengiamės valgyti prie stalo, bet daznai netipenam ir i lova ypac jei kazka idomaus rodo per TV blush2.gif
Atsakyti
Nevalgome lovoj.. Ir kažkaip keista g.gif Nes būdama jaunesnė, na gyvendama su tėvais, niekur kitur nevalgydavau, išskyrus savo lovą biggrin.gif
Atsakyti
As valgau ovoj skaitydama knygas, nes miegamajame neturim Tv..... Bet jei butu aisku ziureciua ir valgyciau lovoj.... Tai kad nebutu pagundu TV i miegama neperkam wink.gif
Atsakyti
Mano vyrelis ne tik nevalgo lovoje,bet net ir nepasivolioja joje,jis lipa zemyn i svetaine,ten ir valgome smile.gif Kol buvau nescia su dukryte,tai lovoj pavalgydavau, su antru nestumu kazkaip tie iprociai pasibaige,pavalgydavau apacioje,o lovoj tik tv paziuredavau.Seip mieliau visiems prie stalo valgyti,nei lovytej ax.gif
Atsakyti
Megstu pavalgyt lovoj biggrin.gif Kazkaip patogu labai biggrin.gif
Atsakyti
pas mus namie valgomasis stalas - sofa - tv išdėlioti į liniją. Valgom prie stalo - tv matosi. uzkandžiaujam visai, dažnai ant sofos. lova, ačiū dievui, skirta tik miegojimui, na ir dar kai kam smile.gif
Atsakyti
Žmona ir vaikai mėgsta lovoje pavalgyti, dar maži tai atsikėle, iš savu lovų sulekia pas mus didžiaja, ir visi kaip paršiukai turškiasi trupindami :-). Man tai nei patinka nei nepatinka kad jie taip elgiasi, kartais pats kai jie sulinde visi ritiniam patinginiavimui savaitgaliais nunešu pusryčius jiems i lova.

Bet man aš griežtai lovoje nevalgau, man nepatogu ir nepatinka, net sergant lipu laukt ir valgyt virtuvėn ar į kita kambarį. t.t. Nors manoji pradžioje padarydavo staigmenas pusryčiai į lova, aš visada pasimdavau visa padėkla ir nueidavau į virtuve arba prie teliko kitam kambary. Paskiau su laiku pamatė kas per vienas :-). Tai daugiau į lova nebeneša neša į kambari prie teliko :-).
Atsakyti
Jei kas atneša, mėgstu valgyti ir lovoje wink.gif
Atsakyti
As tai su malonumu valgau lovoj blush2.gif ir gana daznai 4u.gif
Atsakyti
Miegamajame TV nėra, todėl niekas lovoj nevalgo.
Atsakyti