Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviškos internetinės apsipirkinėjimo svetainės

QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 18, 11:18)
Hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr protest.gif
Pirkau ir mediashop.lt duonkepę. Tai yra Elektromarkt internetinė parduotuvė. Išėmus duonkepę pamačiau, kad ji visa nučiupinėta, apibraižyta, taip pat apibraižytas indas tešlai maišyti ir kepimo formos. Iš pradžių galvojau tiek to, vis tiek naudojant tas pats atsitiks, nors ir nelabai patiko, kad pasinaudodami tuo, jog perku katę maiše, įkišo aptrintą daiktą.
Antra, visose reklamose buvo rašoma "Duonai, bandelėms ir džemui". Paskaičius instrukciją paaiškėjo, duonai nėra nė vienos programos, džemo programa tik braškėms ir gervuogėms, bandelių formos miniatiūrinės. Apie instrukcijos kokybę patyliu.
Paskambinau į Elektromarkt dėl to apibraižymo, pasakė, kad paims kurjeris (nemokamai) ir pakeis į kitą arba grąžins pinigus. Jų DUK apie grąžinimą sako štai ką:
Kaip grąžinti įsigytas prekes?
Jei Jūsų netenkina įsigytų prekių kokybė ir norite jas grąžinti, prašome susisiekti su mumis. Jūs užpildysite prekių grąžinimo formą ir netinkamą prekę iš Jūsų paims kurjeris, o pinigus pervesime į nurodytą sąskaitą. Tokiais atvejais būtina turėti prekės įsigijimo dokumentus.
Jei įsigijote prekę ir nusprendėte, kad ji vis dėlto Jums nėra reikalinga, ją galite grąžinti tik tuo atveju, jei ji nebuvo naudota, nebuvo sugadinta ir nėra praradusi prekinės išvaizdos. 


Dar pagalvojus nusprendžiau, kad viską sudėjus, prekė manęs netenkina. Šiandien paskambinu dėl grąžinimo ir sužinau, kad turiu duonkepę atvežti pati į Akropolį, jie apžiūrės ir tik tada nuspręs, ar tikrai galiu grąžinti. Kai pasakiau, kad jų tinklapy visai kas kita rašoma, tai man pasakė, kad čia tik galioja sunkioms prekėms ir jeigu noriu, kad paimtų kurjeris, turiu papildomai sumokėti. Ir galiausiai su pašaipa dar užmetė, "Tai negi sunku atvežti?" Jau kaip supratau, mano 10 litų už kurjerio paslaugas nuplaukė, bet tiek to, svarbu, kad atgaučiau savo 500 Lt už duonkepę.

Internetu esu ne vieną daiktą nusipirkus, ir daug brangesnių, bet su tokiu naglumu dar nesusidūriau. Esu gavus nekokybiškių prekių, dėl visko išsiaiškinau ir buvo pakeista į gerą.

Vienu žodžiu, nepasitikėkite mediashop.lt gražiom reklamom ir pažadais, realybė visai kitokia.

Zinau, kad tingisi ir galvojasi, kad geriau neprasidet, bet tiesa yra tokia, kad tokiais atvejais visada reikia kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba (tikslu pavadinima ir kontaktus rasit internete). Mano mama visada taip daro. Ir ka? Ji visada laimi! Aisku, kainuoja laiko ir nervu, bet esme net ne tame, kad atgausi savo 10 Lt, o tame, kad kitaip pardaveju naglumas pazabotas nebus!
Jusu duonkepe aiskiai is ekspozicijos. O kad funkcijos ne tos ir kokiu tonu su Jumis kalbejo, tai cia isvis be zodziu!
Atsakyti
Manau perkantiems internetu pravers sios nuorodos:

http://www.vartotojo....php?1444733862

http://www.ecc.lt/index.php?4280561393

Tai yra valstybines institucijos, turincios visos juridines teises priversti bet kuri pardaveja ar paslaugu teikeja (net ir ne is LT, o ir is ES) sumoketi materialine zala ar kitaip atlyginti pirkejo patirtus nuostolius.
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 08 19, 15:16)
Zinau, kad tingisi ir galvojasi, kad geriau neprasidet, bet tiesa yra tokia, kad tokiais atvejais visada reikia kreiptis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba (tikslu pavadinima ir kontaktus rasit internete). Mano mama visada taip daro. Ir ka? Ji visada laimi! Aisku, kainuoja laiko ir nervu, bet esme net ne tame, kad atgausi savo 10 Lt, o tame, kad kitaip pardaveju naglumas pazabotas nebus!
Jusu duonkepe aiskiai is ekspozicijos. O kad funkcijos ne tos ir kokiu tonu su Jumis kalbejo, tai cia isvis be zodziu!

Žinau aš visas tas inspekcijas. Tiesiog kai eina kalba apie 500, tie 10 jau nusispjaut. Buvau atsispausdinus aktualius įstatymus, ėjau nusiteikus kovai, bet kai priėmė be problemų, tai nebesigilinau. Dabar laukiu pirštus sukryžiavus pinigų.

Dar yra tokie tinklapiai:
http://www.inspekcija.lt/
O čia internetine prekyba susiję klausimai: http://www.vartotojo....php?2387277974
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 20, 08:54)
Žinau aš visas tas inspekcijas. Tiesiog kai eina kalba apie 500, tie 10 jau nusispjaut. Buvau atsispausdinus aktualius įstatymus, ėjau nusiteikus kovai, bet kai priėmė be problemų, tai nebesigilinau. Dabar laukiu pirštus sukryžiavus pinigų.

Tai as ir norejau pasakyt, kad esme ne desimtyje litu, o tame, kad pardavejai iprastu, kad zmones nenusispjauna ir todel geriau tokiu bajeriu nebedaryt.
Sekmes visom kovojanciom! wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 08 20, 10:23)
Tai as ir norejau pasakyt, kad esme ne desimtyje litu, o tame, kad pardavejai iprastu, kad zmones nenusispjauna ir todel geriau tokiu bajeriu nebedaryt.
Sekmes visom kovojanciom! wink.gif

Suprantu, ką norėjot pasakyt. Jūsų mamai pasisekė, kad jai prekeiviai nusileidžia. Nes tas vartotojų teisių nutarimas padeda tik kreipiantis į teismą, o aš bylinėtis dėl 10 Lt nesiruošiu. Kai kasdien tenka už teisybę kovot kitose srityse, tai tokie atvejai nublanksta. Nors *****, rami diena, nelabai turiu ką veikt, reikia imt ir nufaksuot papildomą prašymą.
Blogiausia, kad aplinkiniai, jei ne jiem skūrą lupa, dažniausiai palaiko prekybininkus. Man kai noškės ausinės sugedo, tai išvarinėjo po visą Vilnių, iš salono į garantinį, iš garantinio į saloną, ir ką, kai salone bandžiau aiškintis, tai kiti klientai užsipuolė, kad aš iš ausinių stebuklų ir tik trukdau visiems.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 08 20, 13:37)
Suprantu, ką norėjot pasakyt. Jūsų mamai pasisekė, kad jai prekeiviai nusileidžia. Nes tas vartotojų teisių nutarimas padeda tik kreipiantis į teismą, o aš bylinėtis dėl 10 Lt nesiruošiu. Kai kasdien tenka už teisybę kovot kitose srityse, tai tokie atvejai nublanksta. Nors *****, rami diena, nelabai turiu ką veikt, reikia imt ir nufaksuot papildomą prašymą.
Blogiausia, kad aplinkiniai, jei ne jiem skūrą lupa, dažniausiai palaiko prekybininkus. Man kai noškės ausinės sugedo, tai išvarinėjo po visą Vilnių, iš salono į garantinį, iš garantinio į saloną, ir ką, kai salone bandžiau aiškintis, tai kiti klientai užsipuolė, kad aš iš ausinių stebuklų ir tik trukdau visiems.

Labai idomus Jum tie kiti klientai pasitaike! Nesuprantu as tokiu zmoniu. g.gif
O mano mama tai nei karto iki teismo nepriejo. Paprastai uztenka pasikviest parduotuves direktoriu/-e. Blogiausiu atveju - ateit su rasto vartotoju teisems kopija. Toliau jau patys prekybininkai nebenori terliotis. wink.gif
Atsakyti
ar kas nors pirkote lilyoffrance? prekes vis kazkaip ilgai keliauja, ir nepasiekia ju. pirma kart pirkau taip ir nusivyliau
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 08 20, 15:43)
Labai idomus Jum tie kiti klientai pasitaike! Nesuprantu as tokiu zmoniu. g.gif


Ne į temą, bet pikti tie žmonės mūsų verysad.gif , šiandien kaip tik stovėjau eilėje ir priėjusi motertiškė paklausė, kodėl kavos kaina įmušta didesnė nei nurodyta. Ir ką jūs sau galvojat, kai puolė moteros rėkt, kad toji trauktųsi su ta savo kava greičiau ir nestabdytų eilės, tipo žiūrėk, kai muša prekes ir netrukdyk jų brangaus laiko. O atrodo pirkėjas turėtų palaikyti pirkėją, nes pardavėjai tik ir laukia, kad pirkėjai nesiryžtų gilintis ir nusileistų

Atsakyti
QUOTE(French @ 2010 08 11, 17:08)
Mačiau, kad mamos jau atradusios, bet negaliu nepasidalinti. Man dabar pats pačiausias patinka.lt. Kažkaip jau kalis kartus teko pirkti kvepalus ir tikrai tikrai originalūs buvo. O paskutinį kartą įsidrąsinau net batus užsisakyti. Tiesa vieni iš užsakytų buvo per maži, bet priėmė be jokių komentarų. Taip kad aš labai labai patenkinta  thumbup.gif  Tuo pačiu negaliu nepaburbėti ant "paprastų", ne elektroninių parduotuvių. Bijojau pirkti internetu ir perėjau visą akropolį ir europą, bet kainos jau net juokingos. Už 200 lt gerų batų neradau!!!  doh.gif

sveiki,

va, aš taip pat šioje e-parduotuvėje apžiūrinėju batus rolleyes.gif . nuotraukose atrodo labai neblogai. aprašymuose, kaip suprantu, rašo, kad odiniai. bet ar gali būti odiniai, jeigu net 100lt. nekanuoja? g.gif ir kaip ten, įdomu, su dydžiais?ar atitinka? o gal galima prašyti išmatavimų?

o Jūs ar patenkinta batais? jeigu kas dar pirkote pakomentuokite prašau ax.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
http://patalynespasaulis.lt - patalynė, antčiužiniai, patalynės komplektai

http://souvenirbay.com - lietuviški suvenyrai
Atsakyti
O mes dažnai perkam iš
www.ciapigiau.lt

Va dbar nuprikau maitinimo kėdutę, tai tikrai pigiau. Ir patariu kas domėsis - derėtis, nes jie lb maloniai nuleidžia kainytę, kad tik nepaleisti kliento smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 09 13, 16:18)
O mes dažnai perkam iš
www.ciapigiau.lt

Va dbar nuprikau maitinimo kėdutę, tai tikrai pigiau. Ir patariu kas domėsis - derėtis, nes jie lb maloniai nuleidžia kainytę, kad tik nepaleisti kliento smile.gif


na tikrai ne per pigiausiai, pasiemiau paliginimui Kėdutė - laiptelis "Thermobaby" neslystantis , ir cia ji 35lt, + pristatymas gaunas nuo 20lt... tuo tarpu per google kituose parduotuvese sia preke galima uz 28lt, ir pristatymas 10lt... g.gif
Atsakyti